Dungeons & Dragons Online: Stormreach

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Idaho
Sigilan
Příspěvky: 313
Registrován: 10.7.2006 19:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Dungeons & Dragons Online: Stormreach

Příspěvek od Idaho »

Zdar, hrajete ještě někdo? Rád bych se do toho pustil, ale někteří tvrdí, že to nemá cenu, pokud nebudu platit. Uvítal bych nějaké doporučení, co se týká servrů (kde je nejvíc čechů), díky
Uživatelský avatar
Kyblik
Sigilan
Příspěvky: 146
Registrován: 4.10.2005 22:50
Bydliště: cože?
Kontaktovat uživatele:

Re: Dungeons & Dragons Online: Stormreach

Příspěvek od Kyblik »

hraju uz velmi prilezitostne. momentalne cekam na lepsi pocitac, pul-orka a na trochu urovnani zivota.. :/
jinak se zaloguj a hraj na Thelanis, tam je cechu nejvic.
urcite si do zacatku kup nekolik Turbine Pointu, tim se z tebe stane Premium Account, budes mit moznost tvorby az 4 postav a neomezene aukce, postu a tak podobne.
staci si sem tam zakoupit Turbine Pointy, koupit questy a mas vystarano.
'I Wish I Had My Old Tabacco Pipe'

'Aaaaahhh, the flail of many heads it is. Ouch! Oooh, wrong head'
Uživatelský avatar
Idaho
Sigilan
Příspěvky: 313
Registrován: 10.7.2006 19:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Dungeons & Dragons Online: Stormreach

Příspěvek od Idaho »

Díky moc, právě taky čekám až se mi vrátí notas ze servisu.
A kolik si myslíš, že do toho tak musím nasypat, aby sem si mohl pohodově zahrát? Právě do toho nechci dávat moc peněz :-)
Uživatelský avatar
Kyblik
Sigilan
Příspěvky: 146
Registrován: 4.10.2005 22:50
Bydliště: cože?
Kontaktovat uživatele:

Re: Dungeons & Dragons Online: Stormreach

Příspěvek od Kyblik »

nejdrive se podivej kolik stoji jednotlive Adventure Packs okolo levelu, na kterem zrovna budes a podle toho nakup pointy. chybu neudelas, kdyz koupis ten nejvyssi pocet, coz je 3300+1900 bonus za nejakych $45-$50, coz je neco kolem 1000kc. z toho budes cerpat hodne dlouho, pokud budes kupovat jen Adventure Packs. jinak nekdy maji promo akci, kdy za stejnej peniz dostanes skoro 7000 pointu, vyplati se cekat par mesicu.

cim vic questovani, tim vic a vic Turbine Points za kazdou postavu taky budes ziskavat, vse se scita, takze pohoda.

krom Adventure Packs, za zminku stoji uz jen +1/+2 Tomes na zvyseni vlastnosti, eventuelne dokoupeni dalsich slotu na postavy a (pro me) urcite dobrej je Veteran Status, diky nemuz muzes zacit s postavou na levelu 4 a preskocit uvodni lokace. to pro zacatecnika neni dobry, pac ty prvni lokace sou pekny a dobry questy. jelikoz sem paril 3 roky na EU servrech, tak pro me jednoznacne pomoc :)
'I Wish I Had My Old Tabacco Pipe'

'Aaaaahhh, the flail of many heads it is. Ouch! Oooh, wrong head'
Uživatelský avatar
Idaho
Sigilan
Příspěvky: 313
Registrován: 10.7.2006 19:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Dungeons & Dragons Online: Stormreach

Příspěvek od Idaho »

Tak jo, hele díky moc, Poslední dotaz, předpokládám že uplně na začátku žádný "vylepšení" není třeba, nebo jo? Chci to jen tak cvičně nakopnout, omrknout jestli mi bude sedět systém atd... Díky moc
Uživatelský avatar
Kyblik
Sigilan
Příspěvky: 146
Registrován: 4.10.2005 22:50
Bydliště: cože?
Kontaktovat uživatele:

Re: Dungeons & Dragons Online: Stormreach

Příspěvek od Kyblik »

tak na zacatek nepotrebujes vubec nic navic. regnes se, pripojis, vytvoris postavu, lognes a hrajes.
ale jedno varovani do predu - je to hodne navykova hra :) system je super, UI je paradani, moznosti bazilion, jednou vetou - 'jedna z nejlepsich D&D CRPGs evah' ;)
'I Wish I Had My Old Tabacco Pipe'

'Aaaaahhh, the flail of many heads it is. Ouch! Oooh, wrong head'
Uživatelský avatar
Idaho
Sigilan
Příspěvky: 313
Registrován: 10.7.2006 19:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Dungeons & Dragons Online: Stormreach

Příspěvek od Idaho »

ajéje :D já ted hraju wow, ale to není D&D :D tady se mi líbí to rozdělování vlastností a tak, no, uvidíme. Každopádně moc dík, až mi vrátěj notas, tak to otestuju a hodím sem svůj názor ;-)
Uživatelský avatar
Idaho
Sigilan
Příspěvky: 313
Registrován: 10.7.2006 19:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Dungeons & Dragons Online: Stormreach

Příspěvek od Idaho »

Tak jsem se do toho pustil trochu dřív :-D
Hraju na cizím počítači, minimální detaily v okně a beze zvuku, nicméně paráda!

Hra vypadá pěkně, solidní animace a jednoduchý systém, trošku mě zamrzelo, že boj je typu co klik - to udér, ale velká výhoda je v tom, že můžete rychle změnit cíl
questy se odehrávají v samostatných lokací (po stylu dungu ve wow) a zatím vypadají moc pěkně, dané lokace sou pěkně udělané, člověk se nenudí a občas se objeví nějaké ty skryté dveře, pasti nebo hádanky. Zatím jsem jen tak okrajevě pronikl do herních mechanismů, hra je docela ukecaná a hodila by se čeština

Aby jste si zahráli, stačí se zaregistrovat na https://trial.turbine.com/ddo.php?ftui=DDODefault&
stáhnout 3gb hru, nainstalovat a už se jede. Tvorba postavy je podobná jako v nwn, 4 rasy (+2 bonusové) máte na výběr devět povolání, u každého 3 zaměření + vlastní nastavení
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“