Sacred

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od Jab »

yenn píše:Dnes vychází Level 165 s plnou hrou Sacred Plus.
Ale Sacred plus byl přece zdarma. :anxious:

P.S. Aha, tak je k tomu i původní hra. Beztak dost laciné...
Uživatelský avatar
PinHead
Sigilan
Příspěvky: 193
Registrován: 8.1.2007 19:51
Bydliště: pláž v Nikdyzimě
Kontaktovat uživatele:

Re: Sacred

Příspěvek od PinHead »

zdar, nestalo se vám někomu u prvního sacredu, že vám po načtení nové hry zčernala obrazovka? Normálně slyším kroky postavy a zvuky okolí, ale nevidím nic. Přitom ihned po načtení to asi sekundu ukazuje i grafiku, ale během dvou vteřin obrazovka postupně zčerná. Co s tím? Poradíte?

Díky
Miluju ŠPENDLÍKY A HLAVY!!!!!!!!!!!
Adun Toridas!
Uživatelský avatar
DelMann2
Sigilan
Příspěvky: 43
Registrován: 3.2.2009 17:08

Re: Sacred

Příspěvek od DelMann2 »

Postupně zčerná.. Máš plnou verzi?

Zkus update hry - zahrát si multiplayer.
Uživatelský avatar
PinHead
Sigilan
Příspěvky: 193
Registrován: 8.1.2007 19:51
Bydliště: pláž v Nikdyzimě
Kontaktovat uživatele:

Re: Sacred

Příspěvek od PinHead »

no, co vlastně mám netuším, mám to na dvou cdčkách od kamaráda, je to bez datáče a je na jednom cd i crack...
Miluju ŠPENDLÍKY A HLAVY!!!!!!!!!!!
Adun Toridas!
Uživatelský avatar
DelMann2
Sigilan
Příspěvky: 43
Registrován: 3.2.2009 17:08

Re: Sacred

Příspěvek od DelMann2 »

Já mám, resp. měl originálku opatchovanou na nejvyšší verzi.

Když už nemáš originál, zkus se podívat po nějákém patchu na který je i adektvátní crack.

Cracky hold občas způsobují jisté bugy ve všem možném...

Hledej patch i crack na originální Sacred, 2 CD mám pocit přesně vyhovují normálnímu Sacredu. (aspoň myslím)
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Tak jsem zakoupil originálku Sacred 2. Přístup distribuce je přinejmenším napováženou - takové podělané obstrukce! Mám sto chutí hru odinstalovat, vrátit do obchodu a demonstrativně ji pirátský stáhnout a šířit všude kolem sebe! Tohle už snad opravdu nemyslejí vážně, je to ještě horší než protipirátsví EA a Valve. Nikomu se nedivím, že tyto hry stahuje nelegálně z netu.
Zlatý CD Projekt!
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Hmmm, skutečně tragikomická věc. To si takhle člověk pořídí originálku Sacred 2 s úžasným obalem, navíc se štítkem, který pyšně hlásá: ,,Games for Windows" (jakoby bylo na co být pyšný) a vysolí solidní pálku. A ejhle - zdá se, že asi ani výrobci her nechtějí mít s Vistou cokoli společného, zřejmě ji totiž nepovažují za Windows. Narozdíl od Visty (nezávisle na dvou noteboocích naprosto nespolupracujících s hrou - vždy se objeví, že program Game Client přestal pracovat a bude ukončen), na XP Sacred 2 více méně funguje. Smát se či plakat? Hlava mi to nebere... :wall:
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
DelMann2
Sigilan
Příspěvky: 43
Registrován: 3.2.2009 17:08

Re: Sacred

Příspěvek od DelMann2 »

Na Noteboocích? Zvládají to aspoň minimálně? Možná je problém s kompatibilitou určitých součástí NB... Ono hrát zrovna Sacred 2 na jakémkoli notebooku..
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Zrovna Sacred 2 o sobě (jednak na obale, jednak v manuálu) tvrdí, jak je notebook friendly, čili předpokládám, že by měl fungovat. A nefunguje :wall:
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
DelMann2
Sigilan
Příspěvky: 43
Registrován: 3.2.2009 17:08

Re: Sacred

Příspěvek od DelMann2 »

Aha.. To jsem nevěděl. Mám takový pocit, že když jsem měl Vistu, tak mi na normálním počítači Sacred 2 jel normálně, ale jenom matně vzpomínám.

Jen tak, pro zajímavost; http://cyri.systemrequirementslab.com/
Girtmen
Sigilan
Příspěvky: 68
Registrován: 5.3.2009 16:17

Re: Sacred

Příspěvek od Girtmen »

Já mam problém se sekáním hry a děsnym sekánim hry že třeba nemůžu použít abilitu až po 2 minutách možná prostě to trvá dlouho a navíc mi třeba chodí úplně někam do prčic a zbírá věci aniž bych mu to přikázal myší někdy je to fakt děs když do vás rube třeba deset sráču a vy klikáte jak šílenci a nic se neděje tak todle se mi stává porád takže to je muj problém jo a hraju single player jo a mam novej comp takže by to mělo fungovat ok ale jak řikam mam tydle problémy nevíte co stím zkusil jsem reset vypnout a znova zapnout hru a nic dokonce jsem si udělal místo na disku ani to nepomohlo.

jo a ta hra s kterou mam problém se menuje sacred fallen angel
Uživatelský avatar
DelMann2
Sigilan
Příspěvky: 43
Registrován: 3.2.2009 17:08

Re: Sacred

Příspěvek od DelMann2 »

Sacred 2 Fallen Angel nebyla technicky zcela vyvedená hra (i přesto skvělá). Jediný, co ti může pomoct je pravděpodobně update hry / grafická a jiná nastavení / reinstalace.

Mohl by jsi pro přesnost nahodit i parametry PC.
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“