Titan Quest

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Titan Quest

Příspěvek od Tokkar »

Uvažuju jestli to mám koupit či nikoliv. (pro ......, o ukradení neuvažuju)
Je to relativně novinka, ale třeba už si s tím někdo z vás hrál.

Stojí to za nákup?
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Nehrál jsem ale kamarád ano: prý je to výborná hra, takřka naprostá kopie diabla, jestli tě bavilo Diablo nebo Dungeon Siege tak tohle bude určitě taky
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Nechápu proč dělají kopie něčeho co už tu bylo 3x. :-( (d, d2, sacred)
No, uvidíme. :think:
Dík Aliene.
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Tokkar píše:Nechápu proč dělají kopie něčeho co už tu bylo 3x. :-( (d, d2, sacred)
No, uvidíme. :think:
Dík Aliene.
Pretoze to ludia stale kupuju? :think:
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

njn, kopírování je v herním průmyslu velmi oblíbený sport :roll: (a v jakémkoli jiném průmyslu vlastně taky :-()
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Tokkar: Nemáš možnost stáhnout si demo?
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Valgard
Sigilan
Příspěvky: 238
Registrován: 14.10.2005 14:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valgard »

Skúšal som to demo, a vobec ma to nenavnadilo, ale skor odradilo. Tupá mlátička s pár vykradnutými nápadmi z iných hier.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Celkem pěkná grafika. Ale nesnáším programy, které vyžadují restart po instalaci :evil:

No, jestli je plná hra tak "odladěná" jako demo, tak její koupi důrazně nedoporučuji... Když má demo problémy se zobrazováním textů a samotnou instalací :lol: a je nutné ručně přepisovat konfigurační soubory, aby to vůbec fungovalo :lol:

Hmm, grafika je opravdu pěkná - připomíná to Diablo (skoro bych řekl že Diablo jedničku) mnohem víc než Dungeon Siege 2. Ještě by to chtělo temné kobky. No dobře, tak mi možná to mečení satyrů připomíná Goat clans z Diabla :lol:

Celkově bych řekl, že autoři na tom neprodělají, ale to je asi všechno. Vážně by to už chtělo Diablo III (ne, že bych si dělal iluze, že vyjde)... Tyhle klony člověka nezasytí 8-)

/me humbly returns to D2LoD
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
DerAdler
Sigilan
Příspěvky: 409
Registrován: 16.6.2006 2:21
Bydliště: Auschwitz-Birkenau

Příspěvek od DerAdler »

No, mojich kamarátov to celkom chytilo a my sme šlapali (niektrorí ešte stále šlapú) na Diable 2 dlhé roky. Takže si myslím, že to bude mať niečo do seba. Osobne som sa k tomu ešte nedostal. Ale snáď v dohľadnej dobe...
"Das einzige Mittel gegen den Verstand zusiegen ist Stärke und Angst." Adolf Hitler, Mein Kampf
Obrázek
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Vsak ono je to za chvili prejde a vrati se ke klasice... :).
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Zatím docela dobré. Použíté materiály: Sacred, Dungeon Siege II a samozřejmě Diablo série.

Graficky je to nádherné - v Diablím slova smyslu. Není to taková přeplácaná a nepřehledná grafika jako v Dungeon Siege II. Navíc je vidět, že je to optimalizované na hraní v maximálním zoomu (narozdíl od Sacred) - takže je hra opravdu přehledná.

Systém předmětů je docela dost okopírovaný z Dungeon Siege II (což se mi až tak nelíbí, ale uvidím, jak se to vyvrbí).

Systém skillů je taktéž silně inspirovaný Dungeon Siege, ale zatím se zdá, že je to dobrá inspirace, rozhodně to nevypadá tak chaoticky a neužitečně jak v DS. Možnost vytvářet funkní hybridy - dokonce mají i vlastní název, což jde :-) Záleží na každém skillpointu a je nutné docela uvažovat, kterou kombinaci zvolit. Uvidím, jak to dopadne v budoucnu. Zajímavý nápad s Mystiky - umožňuje to lepší variaci buildů - na začátku je možné zvolit strategicky build užitečný na nižších obtížnostech a potom za peníze přesunout skillpointy do skillů užitečných na finálních levelech.

Vedlejší questy jsou parádně Diablovské - tj. většinou dojdi a zabij, odměnou jsou občas bonusy (uvidíme, jak často). Tj. jsou jednoduché, přehledné a jejich počet je spíš menší - tj. jsou v rozumné míře a odpovídají velikosti mapy. A hlavně není nutné se pořád někam vracet.

Shrnuto, vypadá to jako parádní akční rpg na odreagování, které sice není originální, ale zato je dobře hratelné a nádherně vypadá.

A nejlepší na konec - stačí nahradit jeden malý (cca 200 kB) soubor a můžete hrát TQ od CD Projektu v angličtině :-P Jinak ten překlad je vcelku funkční, až na nějaké chyby a nesrovnalosti (tj. normální "profesionální" český překlad od CD Projektu - hmmm, tak mě tak napadá, že CD Projekt dává termínu "profesionální" tak trochu nový význam :mrgreen:).

Kolem a kolem, parádní koupě (pokud máte rádi akční rpg a hry na odreagování) - sice nevím, jak je to s replayabilitou a multiplayerem, ale uvidíme...

Teď ještě jestli bude nějaká výhodná cena pro TQ+datadisk :mrgreen:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Hmm, no, po "několika" hodinách hraní a jednom dohrání bych řekl, že potenciál tu určitě je. Vadí mi příliš rozsáhlé (zbytečně nudné) mapy, monstra jsou více či méně stejná ve všech částech hry, chybí mi zajímavé bosspacky a některé další věci (výměna předmětů mezi postavami, více modifikací předmětů a další). Podle ohlasů autoři do datadisku plánují více změn a vypadá to, že naslouchají hráčům, takže by to mohlo dopadnout dobře.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
magnus
Sigilan
Příspěvky: 264
Registrován: 18.4.2006 21:14
Bydliště: Preol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnus »

taky jsem to mu věnoval nějakou tu hodinu (možná i pár desítek, nevim, hrál jsem to vždycky v noci když jsem přišel z hospy a nepamatuju si, v kolik jsem šel spát)
po nějaké době mě to ale pustilo (=opak od chytlo).. nuda, nuda, šeď, šeď.. co mi vadí nejvíc, je podobnost s Dungeon Siege, který jsem opustil taky po pár desítkách hodin hraní (většinou u her vydržim déle (=maniak)
stejný problém s nudou u mě nastal i u Sacred.. nevím, jestli jsem rozmazlený bo co, protože hry tohodle typu mě vždycky bavily - Diablo 1+2 si rád zahraju i dnes
marně přemýšlím, v čem je diablo tak hratelný a jeho kopie většinou ne
:doh:
tit123456
Sigilan
Příspěvky: 2
Registrován: 11.2.2008 10:13

Re: Titan Quest

Příspěvek od tit123456 »

Zdravim, potrebuju poradit s rpg hrou TITAN QUEST! hral jsem ji na pc kde se ted provdel format, ale savy jsem si zalohoval resp. ve slozce MY DOCUMETS/MY GAMES/TITAN QUEST. Nu dobra hrz znova naistaluju a savy nakopcim do dokumentu...ale ejhle hra je nevezme ani kdyz vytvorim novou postavu a data v ni prepisu za zalohovane, jak si teda stare svay muzu nakopcit do new hry? dik
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Titan Quest

Příspěvek od sevencreature »

Nemáš náhodou starší verzi hry? Tj. předtím jsi nainstaloval nějaký patch a teď jsi nainstaloval hru bez patche? Jinak (pokud tedy nenastala chyba mezi židlí a klávesnicí) mě nějaký jiný důvod nenapadá :think:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“