RPG on-line

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hupr
Sigilan
Příspěvky: 150
Registrován: 6.8.2006 10:52
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: RPG on-line

Příspěvek od Hupr »

Hmmmm takže Hell Rising je zase v prdeli, blbý hosting, zase to vypadá, že jim znovu zhodili hosting.
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Re: RPG on-line

Příspěvek od Hamster »

To bylo jasné, že jim to nevydrží. Stejně to v téhle verzi nemělo moc smysl. Uvidí se až nahodí ty plánované updaty.
Uživatelský avatar
Hupr
Sigilan
Příspěvky: 150
Registrován: 6.8.2006 10:52
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: RPG on-line

Příspěvek od Hupr »

A co mělo být v těch updatech? Sem si to nepřečet :oops: (a asi ani nepřečtu :cry: )
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Re: RPG on-line

Příspěvek od Hamster »

Měl by být překopakný kód celé hry pro efektivnější běh + nějaké herní věci, ale to neprozradili, jen na fóru napsali že budou (alespoň myslím. Jediné co jsem pochytil bylo vybalancování všech melee zbraní). To co běželo teď byl jen takový nouzový režim, ten konflikt s hostingem neustále trvá, takže je třeba ještě počkat.
Uživatelský avatar
Hupr
Sigilan
Příspěvky: 150
Registrován: 6.8.2006 10:52
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: RPG on-line

Příspěvek od Hupr »

Tím fórem se myslí tohle: http://www.overlordforums.com/ ?
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Re: RPG on-line

Příspěvek od Hamster »

Hupr píše:Tím fórem se myslí tohle: http://www.overlordforums.com/ ?
Jo, příšerná stoka, ale co se dá dělat.
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Re: RPG on-line

Příspěvek od Hamster »

Hupr: Jestli jsi to neviděl, tak tuhle zprávu hodil Mo na hlavní stránku.
Well dang!

We got DDoS'd. Bluehost, instead of helping me as an honest, paying customer -- instead decided to cancel my account without notice. I guess that's easier than securing your servers.

To the DDoS attacker: I'm trying to provide free entertainment & services. Why would you do this?

And yes, I know who you are. I don't really need to know why, just take comfort in knowing you destroyed everything I've worked for... and move on to someone new, alright? There's nothing left to take from me. -_-
Vypadá to ještě divoceji, než jsem myslel. Z jiného zdroje však mám, že nový hosting už se prý řeší, tak jsem zvědav. :think:
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Re: RPG on-line

Příspěvek od Vallun »

Tak v gladiatu (www.gladiatus.cz) rozšířili herní možnosti a v podstatě udělali dvě hry v jednom, tedy dvakrát více zábavy, ale taky o trochu více času.
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
raimo
Sigilan
Příspěvky: 1
Registrován: 28.2.2010 13:26

Re: RPG on-line

Příspěvek od raimo »

dříve jsem slovu RPG nerozuměl, jakmile jsem začal hrát Heroes, hned jsem si uvědomil, že tento typ hry mi nejvíce vyhovuje.. pak ale už mě nebavilo pořád hrát stejný Heroes a zkusil jsem RPG v trackmanii, celkem povedené a nejpovedenější prozatím dle mě je browser hra RubyGates, kterou hraji už pár měsíců a vůbec si nestěžuji :). Časově mi vyhovuje, nikam mě nehoní, můžu ji hrát kdy. Prostě ji zkuste, vřele doporučuji :)..
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“