Lionheart

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Jaké by jste Lionheartu dali hodnocení?

0-10%
3
5%
11-20%
1
2%
21-30%
1
2%
31-40%
5
9%
41-50%
0
Žádná hlasování
51-60%
13
22%
61-70%
14
24%
71-80%
11
19%
81-90%
8
14%
91-100%
2
3%
 
Celkem hlasů: 58

Uživatelský avatar
crovax en-vec
Sigilan
Příspěvky: 396
Registrován: 28.9.2005 16:14
Bydliště: "Kráter"

Lionheart

Příspěvek od crovax en-vec »

Tak co? Hrajete? Hráli jste? Či dokonce dohráli? Já myslím, že hlavně druhá polovina hry je už jen a jen o trpělivosti. Neustále stejné souboje jsou unavující a kdyby nebyl tak daleko (Barcelona za útoku Angličanů) asi bych se na to vykašlal... Ale jaký postup (postavu) jste zvolili? Myslím, že tady je výběr postavy, její zaměření a volby perků šíleně důležité. Já volil sylvanitu se zaměřením na ledovou magii, uhýbaní a diplomacii. Přidal jsem se k Templářům a rozhodně jsem si nechal Johanku. A co vy?
Život je hra, která se nedá vyhrát. Na konci téhle mise stejně všichni zařvem...

Vyassaultujem a všechny rozzassaultujem!!! je kompletně napsané!
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

Shodou náhod jsme se trefili do hodnocení.
Takže, já Lionheart hrál, bohužel nedohrál, ani nevím proč, je to dlouhá doba.
Vím o tom, že Dakkon to dohrál a docela ho to bavilo, nevím ale kdy se tu ukáže.
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Lionheart je nuda - resp. hra, ktorá mala veľký potenciál, ale nakoniec bola úplne odfláknutá. Ja som L. dohral - špecializoval som sa na jednoručné meče, mágiu ohňa, diplomaciu - speech a hľadanie tajných priechodov. Postavu som mal myslím normálneho človeka a pridal som sa k tretej strane - mágom - teraz už ani neviem ako presne sa volali. A každý kto to chce dohrať by mal počas celej hry zhromažďovať/kupovať healing potions - inak nie je možné poraziť záverečného bossa. :roll:
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
Daemon
Dabus
Příspěvky: 284
Registrován: 30.9.2005 0:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Daemon »

Ten svět je rozhodně zajímavý a ze začátku to působí opravdu pěkně, ale pak přijde ta druhá polovina (už v těch kombách to stojí za prd, natož pak při útoku angličanů).

Jak jednou někde napsal Birdman - druhou polovinu hry nejspíš nechali udělat nějakého bezdomovce za flašku.

Moje postava:
Demonkin. Hlavní zaměření: střelec - diplomacie - magie elektřiny (či jak se tomu nadávalo) Přidal jsem se k mágům a samozřejmě pak k tomu zlému :twisted:
Závěrečnýho bose jsem dal v pohodě bez problémů na první pokus. Spíš jsem měl problémy po celou dobu hry. Především s angličanama.
Life's hard, time's short, take it easy, fuck it all!
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Tak neviem, či hovoríme o tom istom - odhliadnuc od nekonečného zástupu assassinov ma stále opekal svojím dychom, takže keby som prezieravo nenakupoval healing potions počas celej hry tak by som to nezvládol. 8-)
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
Daemon
Dabus
Příspěvky: 284
Registrován: 30.9.2005 0:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Daemon »

CrowX píše:Tak neviem, či hovoríme o tom istom - odhliadnuc od nekonečného zástupu assassinov ma stále opekal svojím dychom, takže keby som prezieravo nenakupoval healing potions počas celej hry tak by som to nezvládol. 8-)
To bude možná ta výhoda střelce, že jsem byl od něho daleko, takže mě zas tolik nezraňoval. No aspoň něco, když po celou hru byl střelec spíš v nevýhodě...
Life's hard, time's short, take it easy, fuck it all!
Uživatelský avatar
crovax en-vec
Sigilan
Příspěvky: 396
Registrován: 28.9.2005 16:14
Bydliště: "Kráter"

Příspěvek od crovax en-vec »

Problém je v tom vůbec ty lahvičky sehnat. Když má člověk úbytek 20 životů za sekundu, tak se nějak moc nerozmýšlí a pije lahvičky jak alkoholik... A pak rázem dojdou :cry: Podle mě je to docela těžká hra.
Život je hra, která se nedá vyhrát. Na konci téhle mise stejně všichni zařvem...

Vyassaultujem a všechny rozzassaultujem!!! je kompletně napsané!
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Veď vravím - ja som ich kupoval počas celej hry - na konci som mal nejakých 300+ takže až tak zlé to so mnou nebolo. ;-)
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
crovax en-vec
Sigilan
Příspěvky: 396
Registrován: 28.9.2005 16:14
Bydliště: "Kráter"

Příspěvek od crovax en-vec »

300+ :?: :?: :?: Já jich nashromáždím sotva 20 najednou! Hmmm, vidím, že má docela problém...
Život je hra, která se nedá vyhrát. Na konci téhle mise stejně všichni zařvem...

Vyassaultujem a všechny rozzassaultujem!!! je kompletně napsané!
yossarian
Sigilan
Příspěvky: 45
Registrován: 4.11.2005 17:45

Příspěvek od yossarian »

nemyslím, že by byl střelec v nevýhodě. hraji za sylvanitu, zbraně na dálku, uhýbání, božská magie (teď nevím jaký směr - je tam kouzlo exorcismus) a jsem docela v pohodě. perky jsem bral na zvýšení damge a na zvýšení odolností a některých vlastností. jsem v barceloně ve válce a zatím se to dá. jenom mě naštvalo, že se mi zatím nenabídnul perk sniper, i když splňuji všechny požadavky. jde to ale i bez toho. se společníky se netahám, jsou s nimi jen problémy a pomoc vcelku žádná. včetně johanky.
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Jj spoločníci sú dementi - podobne ako vo Falloute - vlastne ešte horší - pomôžu iba zo začiatku, potom je ich životnosť v ťažšom boji otázkou pár sekúnd. :roll:

to yoss: asi ešte nemáš požadovaný lvl. ;-)
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

CrowX: No ve Falloutu mi to tak rozhodně nepřišlo. Do těžších soubojů jsem je už nebral, takže jsem možná ovlivněn tím, protože mi to přišlo zbytečné, ale v Lionheartu to byla, jak říkáš, otázka pár sekund. Jakýkoliv boj a byli okamžitě mrtví.
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
MickTheMage
Sigilan
Příspěvky: 63
Registrován: 1.10.2005 14:05
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MickTheMage »

Hra by to bola dobra, so zaujimavym nametom etc., len problem je, ze zhruba od polovice sa z toho stane nehorazny klikfest a la Diablo :(
Mi to pripada, akoby autorom bud odrazu dosli napady alebo chcel hru uz niekto velmi rychlo vydat. Prva polovica hry je tak na 8/10 a druha cca 5/10 :( Skoda, mohla to byt dalsia legenda :)
"I wanted to be a Teminator but they require you have an armored hyperalloy skeleton and mine's mostly recycled truck tires."
http://mickthemage.blogspot.com
http://www.kulturakriplu.net
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Napad genialny, co asi treba uznat. Ale spracovanie katastrofa. Hlavne, aj ked to uz je kapanek stereotypne, druha polovica je zufala...
Naposledy upravil(a) Elessar dne 21.10.2006 9:20, celkem upraveno 1 x.
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
crovax en-vec
Sigilan
Příspěvky: 396
Registrován: 28.9.2005 16:14
Bydliště: "Kráter"

Příspěvek od crovax en-vec »

Mám teď docela problém v probití se křižovatkou, poté co Barcelonu napadli Angličané. Každý souboj je utrpením, docela to přehnali... Uvažuju dokonce o tom, že bych to začal znova :roll: a to mám docela dobrou postavu...
Život je hra, která se nedá vyhrát. Na konci téhle mise stejně všichni zařvem...

Vyassaultujem a všechny rozzassaultujem!!! je kompletně napsané!
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“