Najhoršie cRPG aké ste kedy hrali

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Najhoršie cRPG aké ste kedy hrali

Příspěvek od scorpioo »

Takže ľud Sigilský zaujímalo by ma aké je váš najhorší RPG zážitok čo sa týka cRPG
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Uživatelský avatar
HiHi789
Sigilan
Příspěvky: 129
Registrován: 13.3.2009 23:27
Bydliště: Nepovím a nepovím.

Re: Najhoršie cRPG aké ste kedy hrali

Příspěvek od HiHi789 »

Vybírám si jen kvalitu. Kdych si měl přeci jen nějaké zvolit, tak to bude některá z následujících freefromovek: Gothic 3, Oblivion, Fallout 3, Two Worlds (Jednička! Dvojka je úžasná).
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Re: Najhoršie cRPG aké ste kedy hrali

Příspěvek od AlieN »

Taktéž vybírám hlavně kvalitní kusy, takže u vyloženě odpadových sraček z RPG žánru čas nemarním vůbec, navíc i z těch mizernějších co jsem hrál jsem u mnohých ani nedokázal vydržet až do konce.

Jmenovitě bych mezi ně zařadil: Vampire: The Masquerade - Redemption (úmorné dungeony a boje), Deus Ex: Invisible War (značné zkriplení klasiky... leč jednou, před DS3, se k němu snad vrátím), Hexplore (RPG jen v dosti malé míře, celkově blbé a frustrující, ale vzpomínám si na slušné "logické" puzzly), Dungeon Siege (tak ultralineární a "samo se hrající" až to hezké není, leč místy i vcelku zábavné), výše zmíněný Oblivion k nim patří nepochybně také (počáteční zkoumání světa a možností hry ujde, ale ke konci jsem jel už jen z povinnosti, procházení stále stejných bran je debilní a otravné, a celkově má hra mnoho opruzů i přesto že jsem si ji silně omodoval - bez modů bych ji evidentně nenáviděl)
... a ani mnou v současné době rozehraný Dragon Age: Origins bych nad tyto hry příliš nevyzdvihoval
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Najhoršie cRPG aké ste kedy hrali

Příspěvek od scorpioo »

No umňa má prvenstvo - Dungeon Lords myslím, že komentár nepotrebuje a ešte Mass Effect podla mňa nieje RPG ale interaktívna akčná hra s prvkamy RPG
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Re: Najhoršie cRPG aké ste kedy hrali

Příspěvek od Carlos »

Co do zklamání, tak jednoznačně Fallout 3, Oblivion a Dragon Age: Origins (+ ne tak katastrofální, přesto asi největší zklamání - Mass Effect 2). Co do zábavy volím jakékoli MMORPG, které jsem vyzkoušel + Dungeon Siege.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“