Upadající herní svět

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Pridavam sa k Ajantisovi- The Sims 2 + datadisky uz tiez stihli zavrazdit par mojich tyzdnov... :)
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

A to mně se z The Sims zvedá žaludek. :lol:

Jinak souhlasím se 7c, že herní průmysl přešlapuje na místě. Čím dál tím častěji si uvědomuju, jak mě začínají srát zaběhlá designérská schémata. Ty tisíckrát recyklované zápletky, herní mechanismy, dialogy a "rébusy" v podobě posouvání beden za těch šest sedm let co hraju omrzí... Hry nejsou horší než dříve, ony jsou stále stejné.
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Adieu píše:Jinak souhlasím se 7c, že herní průmysl přešlapuje na místě. Čím dál tím častěji si uvědomuju, jak mě začínají srát zaběhlá designérská schémata. Ty tisíckrát recyklované zápletky, herní mechanismy, dialogy a "rébusy" v podobě posouvání beden za těch šest sedm let co hraju omrzí... Hry nejsou horší než dříve, ony jsou stále stejné.
Jojo, na tohle už si v LEVELu stěžovali před 9 lety...
Ty hry se asi vážně nezměnily. :-D

Jinak SimCity je rovněž paráda - se SimVěcma mám zatím jen ty nejlepší zkušenosti - měl bych urychleně shánět další.
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Mimochodom, ked uz sme pri tom Wrightovi, co vravite na toto?

EDIT: MCZ: :oops: neskopirovalo mi to cely odkaz...
Naposledy upravil(a) Elessar dne 31.1.2007 20:19, celkem upraveno 1 x.
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Elessar: že bys zadal špatnou adresu? ;-)
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Chápu to správně, že na týhle geniálně revoluční hře nebude vlastně vůbec nic originálního? :eh:
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Hamster píše:Chápu to správně, že na týhle geniálně revoluční hře nebude vlastně vůbec nic originálního? :eh:
No... ano :) Ale napriek tomu proti akemusi konceptu ultimatnej hry nic nemam a pomerne optimisticky sa na to tesim :)
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

koncept ultimátní hry je právě to, co mi smrdí levným lákadlem. Je jen logický, že když do jedný hry dají "několik her", tak každá z nich bude méně propracovaná, než hra zaměřená na jedno téma. Trochu mi uniká smysl toho všeho. K čemu hru, která pojímá několik stádií života, když je možný soustředit se na jedno z nich a udělat to pořádně? Pochybuju, že ten vývoj hráči přinese nějaký RP feeling, jako třeba: "Jupí, moje potvora sežere ještě pár ryb a bude z ní město." :-D
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Už jsem naznačil, že jsem poměrně skeptický vůči takovýmto megalomanským hrám (např. taktéž Fable 2). A když tak vidím Spore, napadá mě především, jak dlouho ta hra bude zábavná a jestli bude také znovuhratelná. Předpokládám, že mnohé recenze budou dávat úžasná hodnocení a pět ódy (jako třeba u Black & White), ale jen časem se úkaže opravdová propracovanost designu (ve smyslu té zábavy a hratelnosti); já tomu moc nefandím (ale třeba se pletu ;-) ).
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Jasně, hry se vůbec nevyvíjí ale já pořád nacházím něco nového a originálního :-D

Spore moc nevěřím, imho to dopadne jako u B&W a Movies od Molyneuxe - na první pohled úžasné a po chvíli nuda. A to že ve hře bude úplně všechno mě taky nechává kladným, pochybuji že se autorům podaří všechny složky propracovat tak aby byly dost hratelné.

A k Simsvšechno hrám: docela mě bavilo blbnutí si v SimCity 2000 zatímco SimCity 4 už bylo moc reálné a těžké, takže nic pro hračičky. Sims 2 jsem hrál asi 15 minut a vypadalo to docela zajímavě.
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

AlieN píše:Jasně, hry se vůbec nevyvíjí ale já pořád nacházím něco nového a originálního :-D
No, když vyjde jedna originální hra do roka (imo), tak bych tomu vývoj zrovna neříkal...

A co ti za poslední dva roky přišlo tak úžasně originální a nové?
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Alnag
Sigilan
Příspěvky: 512
Registrován: 17.9.2006 9:33
Bydliště: dno Propasti
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Nevím, jestli upadá kvalita her... ale co můžu potvrdit je, že upadám jako jejich hráč. Hraju pořád míň a míň. A taky mně to míň baví. Když se zkusím vrátit ke starým, které mne kdysi bavili, tak mne vyděsí otřesná grafika a nové mají sice třeba hezký kukuč ale nic za tím. A tak nějak mne to vůbec nebaví no...
Obrázek
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Heh, tak zase som za jedineho optimistu ja... :-D No, budem si musiet zvyknut, ono sa stavaju aj horsie veci :)
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Elessar:
Musím Tě zklamat, nejsi jediný, já jsem v tomto případě optimistou též. 8-)
Možná částešně proto, že jím být chci, ale faktem je, že Will Wright už několik nápadů označených za "nerealistické a divné" dovedl do konce, který stál za to. Věřím, že právě jeho osoba - která v tomto případě jistě nemá nouzi ani o finanční prostředky - by to zvládnout mohla, byť to zní opravdu šíleně. :-)
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Ajantis píše:Will Wright už několik nápadů označených za "nerealistické a divné" dovedl do konce
Snad kromě těch Sims 1 mi teď moc není jasné na co narážíš. SimLife?
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“