Vzácné okamžiky

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět

Dojala vás někdy některá hra až k slzám?

Ano, párkrát se mi to stalo
24
37%
K slzám zrovna ne, ale bylo mi teskno
32
49%
Matně si vzpomínám na lehký závan smutku
4
6%
Ne! Sem drsnej Arnold!
5
8%
 
Celkem hlasů: 65

KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Ave: Tak to chápu, že jsi pociťovala smutek z toho, že si Anomen vzal :!: :-D ;-)
Uživatelský avatar
Ave
Sigilan
Příspěvky: 1073
Registrován: 30.11.2005 8:04
Bydliště: Chrám Vědění

Příspěvek od Ave »

Já jsem tu svatbu chtěla vidět :-( .Ale vážně:Ztoho jsem fakt dvakrát odvázaná nebyla že mám strkat hlavu do chomoutu 8-)
Plá plamen věrné lásky,
prýští slzy a nad hlavou hoří hvězdy
... a pak už nic... a pak už nic...
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

PS:T
Už ten samotnej začátek - intro a první rozhovor s Mortem. Hlavně ta rychlost s jakou mě to vtáhlo do hry a okamžitá identifikace s postavou. Nezapomenutelný.
První rozhovor s Ignusem - mráz po zádech (paradoxně ;-)).
Čtení zápisů na stěnách hrobky v Drowned Nations.
Důležitý rozhovory s Mortem a Dak'konem...
Rozhovor s hodnou inkarnací - z toho mi bylo hodně divně a teskno...
Finále - při outru jsem regulérně řvala...
(Je fakt, že mě není těžký rozbrečet...)
Z PS:T jsem byla na sračky ještě dva dny. (A pak jsem to začala hrát znova... ;-) )

Fallout
Rozhovor s Masterem.

Fallout 2
Vyvraždění deathclawů ve Vaultu 13. (To jsem byla pekelně nasraná.)
Moment, kdy se tanker dává do pohybu. Ten filmík je prostě geniální.
Rozhovor s prezidentem (to jsem byla skoro tak nasraná jako při prohlížení záznamu z Vaultu 13).
Horriganova self-destruction. :lol:

Potom smrt strýčka v Gabriel Knightovi jedničce. Hlavně to, jak Curry vysloví slovo "bitch".
...

Hrála jsem toho trestuhodně málo, ale dá se říct, že všechno jsem až trapně prožívala...;-)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Cesare píše:Potom smrt strýčka v Gabriel Knightovi jedničce.
Tak zrovna tohle je tak klišovitá scénka, až sem přemejšlel, jestli to nemá něco parodovat... :-D

Jinak moje naprosto nejoblíbenější dialogy sou rozhovory s robíkem v Beneath a steel sky. Ten Dabing je prostě supr! Některý repliky sem si přehrával furt dokola.
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

Cesare píše:Fallout 2
Vyvraždění deathclawů ve Vaultu 13. (To jsem byla pekelně nasraná.)
S tímhle mě taky pořádně dostali. Poprvé jsem byl z toho taky vedle.
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Hamster píše:
Cesare píše:Potom smrt strýčka v Gabriel Knightovi jedničce.
Tak zrovna tohle je tak klišovitá scénka, až sem přemejšlel, jestli to nemá něco parodovat... :-D

Jinak moje naprosto nejoblíbenější dialogy sou rozhovory s robíkem v Beneath a steel sky. Ten Dabing je prostě supr! Některý repliky sem si přehrával furt dokola.
Právě že je to tak úžasně koženě klišovitý. A ten Curryho dabing k tomu... Nedojalo mě to, ale je to má oblíbená...:-)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Hamster píše:
Cesare píše:Potom smrt strýčka v Gabriel Knightovi jedničce.
Tak zrovna tohle je tak klišovitá scénka, až sem přemejšlel, jestli to nemá něco parodovat... :-D
Co je na tom klišé? Resp. ještě jsem nic podobného nikde jinde neviděl. A dost to se mnou otřáslo :-) :shock:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

SW: KOTOR 1
konečná scéna za dark side, totální bomba

Postal 2
snad celý, nikdy jsem maniakálně neprováděl genocidu celého města po celý jeden den, obzvlášť pissing na lidi je skvělá věc

Hitman
vždy ten moment, kdy jsem přišel k nicnetušící oběti a dal dotyčné osobě pistoli k hlavě a vystřelil
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Cesare: Jak myslíš... :-|

Taky bych chtěl ještě vzpomenout závěr Broken Swordu (1) s předešlou scénou ve vlaku. Výbornej nápad a celou dobu sem byl zakouslej do stolu.

Pak mě ještě dost dostalo, když sem v DreamWebu asi po hodině histerických pokusů prosnýkovat nebo se prokecat přes vrátnici zjistil, že stačí přiložit mu k hlavě bouchačku a... PLESK! Mozek po celý budce. Kvůli fixaci na běžný adventurní postupy mi něco takovýho ani nepřišlo na mysl. Až v tu chvíli sem pochopil, jak je ta věc výborná... :twisted:

Pak mám taky rád oba bary v BloodNetu. Dialogy a atmosféra sou tak skvělý, že mi bylo líto, že mi hra nedovoluje si tam prostě posedět... ;-)
(Navíc tam miluju ty kreslený portréty postav. joj...)
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

7: Co je na tom klišé? Nerad se pouštim do spojlování, ale celá ta scéna kdy: Sakra! Potřebujem oběť! Co se dá dělat? Strýček do tebe vloží důvěru a obětuje život za správnou věc! "Á strýčku!! Co mám teď dělat?? Sem na to sám!! Ach bože!!! Ale já se nevzdám!!!!!"

Tak to jo... ;-)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Hamster: Pro mě to bylo ok. 8-) A až dokážeš udělat to samé co on, tak můžeš začít kritizovat :twisted:
Naposledy upravil(a) sevencreature dne 9.3.2006 22:56, celkem upraveno 1 x.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Ve Falloutu2 mě velice zaujalo to blbnutí s nejrůznějšími viry v armádním skladu Sierra - nejdřív mě výsledek sice docela šokoval, ale protože jsem měl těsně před tím save, tak jsem si z virů vytvořil co nejlepší "koktejl" a počkal na výsledek.. :twisted:

Taky ten "zapomenutý" voják tam měl něco do sebe - to mi potom bylo opravdu líto, že jsem mu nedokázal pomoct.. :-(
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

KOFi píše: Taky ten "zapomenutý" voják tam měl něco do sebe - to mi potom bylo opravdu líto, že jsem mu nedokázal pomoct.. :-(
Jo, to je výbornej moment.
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
michy
Šifrovač
Příspěvky: 354
Registrován: 11.2.2006 15:59
Bydliště: Tam kde jsou holky :-)

Příspěvek od michy »

Naprosto bombový jsou kecy seržanta ve F2 v Navarru,vzpomínáte?
Vždycky ho co nejvíc naseru 8-)
Ježíš přichází, tvař se že pracuješ.

Koukněte sem jen na vlastní nebezpečí!
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

michy: Tebe to dojalo k slzám? Mě teda ne :twisted:
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“