Baví vás stále hrát?

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

S přibývajícími lety...

... hraji pořád stejně.
16
22%
... hraji méně často, ale baví mě to čím dál víc.
13
18%
... hraji méně, už to není co bývalo.
33
46%
... hraji čím dál víc, hry jsou můj život!
9
13%
... hry už vůbec nehraji.
1
1%
 
Celkem hlasů: 72

Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: Baví vás stále hrát?

Příspěvek od Field Mouse »

Zábavné to je, občas to taky dělám :)
Jinak aby to nebyl jen OT, tak se mi poslední dobou začínají líbit freewarovky, stáhnu nějakou hříčku a je to - jednoduché, zdarma a občas celkem nápadité, navíc je spousta serverů, kde jsou tyhle hry recenzované, takže není potřeba kupovat zajíce v pytli. Velká výhoda je i v tom, že tyhle hry nejsou moc dlouhé, takže když nemám čas hrát týden komerční tituly, je to dobrý oddech na jednorázovou hoďku dvě.
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Uživatelský avatar
valcik
Sigilan
Příspěvky: 311
Registrován: 5.1.2010 16:13
Bydliště: Záhorská nížina

Re: Baví vás stále hrát?

Příspěvek od valcik »

..áno, podobnú vec som spomenul niekde v záplave predošlého flame. Práve medzi voľne šírenými hrami sa častokrát objavujú tie najzaujímavejšie nápady a práve toto je priestor, v ktorom sa každý z nás môže realizovať podľa svojich predstáv.
Ak niekoho digitálna zábava skutočne teší, potom vytvorenie vlastného projektu býva tým najlepším riešením, ako vložiť do hry niečo hodnotné. Presne takto vznikol napríklad i Fallout, je to projekt jediného človeka, vášnivého hráča "Pen & Paper" hier Timothy Caina. Chlapík sa jedného dňa posadil a pustil sa do programovania; trvalo mu celých šesť mesiacov, kým naprogramoval kompletné pravidlá a celý herný engine. Potom, keď už mal jadro hry hotové, prizval k práci ďalších dvoch kolegov, s ktorými začal skriptovať jednotlivé úlohy a dotvárať grafické prvky.
Presne takto vznikajú dobré hry.
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

valcik píše:Hm, keď si raz rozvinul flamewar, dotiahni to pekne do konca a na pravidlá sa neodvolávaj, je to slaboduché. Som presvedčený, že miestni moderátori majú s riešením takýchto situácií bohaté skúsenosti a ak to bude potrebné, rýchlo si poradia.
Vždy ovšem zdejší moderátory potěší, když jsou uživatelé dostatečně soudní na to, aby sami poznali, kdy je vhodné spor ukončit, případně přesunout do soukromé pošty.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
valcik
Sigilan
Příspěvky: 311
Registrován: 5.1.2010 16:13
Bydliště: Záhorská nížina

Re: Baví vás stále hrát?

Příspěvek od valcik »

Beriem na vedomie, podobné jednanie si nabudúce odpustím.
preteq
Sigilan
Příspěvky: 13
Registrován: 13.4.2012 10:49

Re: Baví vás stále hrát?

Příspěvek od preteq »

tak zase z5 k tématu. Já hrával hodně, ale již není tolik času, tak jsem musel omezit. A je to škoda
Rád hraju browser hry. A ostatním doporučuji online hry zadarmo.
Uživatelský avatar
Red
Sigilan
Příspěvky: 63
Registrován: 16.5.2006 13:21

Re: Baví vás stále hrát?

Příspěvek od Red »

Hraju pořád, ale kvůli kompu a málo času spíše opakuju starší dílka...a poprvý to bylo vždycky nejlepší. Taky mi přijde že kvalita a zábavnost těch nových her na PC se dost rapidně snižuje.
Ať žije BG a PT!
Uživatelský avatar
P0dbi
Sigilan
Příspěvky: 25
Registrován: 27.7.2012 10:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Baví vás stále hrát?

Příspěvek od P0dbi »

Času už nemám jako za studijních let na základce, střední a začátkem vysokoškolského studia, takže už si něco zahraju jen výjimečně, o to ale raději. :-) Už si ale hodně vybírám a jeden titul mi zpravidla vydrží i pár měsíců, když tomu věnuju pár hodin týdně. Neodolal jsem BG:EE, předtím Zaklínači, Dragon Age, Mass Effectu, Skyrimu ale to je tak nějak vše.
Každopádně pořád to ještě baví a asi vždycky bavit bude. :-D
Every hamster has his day.
sigo
Sigilan
Příspěvky: 5
Registrován: 16.2.2015 21:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Baví vás stále hrát?

Příspěvek od sigo »

ano, baví mě hrát, mám spoustu času a hraním mi alespoň rychleji uběhne :-)
Sentelol
Sigilan
Příspěvky: 3
Registrován: 7.12.2018 16:39

Re: Baví vás stále hrát?

Příspěvek od Sentelol »

Jasné, že ma to baví, milujem hrať nové hry a objavovať new stratégie. Na tejto stránke sú sexy erotické hry https://www.afrodity.sk/ponuky
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“