Baví vás stále hrát?

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

S přibývajícími lety...

... hraji pořád stejně.
16
22%
... hraji méně často, ale baví mě to čím dál víc.
13
18%
... hraji méně, už to není co bývalo.
33
46%
... hraji čím dál víc, hry jsou můj život!
9
13%
... hry už vůbec nehraji.
1
1%
 
Celkem hlasů: 72

Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Baví vás stále hrát?

Příspěvek od Ajantis »

Hrajete pořád stejně často a se stejnou chutí jako "zamlada"? :-D

Já už u PC her sice nevysedávám tak často jako třeba před 5ti lety - nj, přibyly mi i jiné koníčky :-) - ale když mám čas a chuť, klidně u nějaké strávím pár dní téměř nonstop a baví mě to snad ještě více než dřív. :think:
Naposled se mi to stalo teď o víkendu s The Bard's Tale, ale letos třeba i s KotORem, KotORem 2 či Gabriel Knight 3. Jsem zvědav, jak to bude vypadat v důchodu. :-D
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Víceméně už nic nehraji... nebaví. A když jo, tak jen chvíli. :)
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zakat »

Hraji méně často, ale baví mě to čím dál víc, ale:
1) Jen málokdy se mi stalo, že bych seděl u jedné hry víc jak 4 hodiny denně (až na pár vyjímek z let minulých)
2) Hraji méně často, protože mám stále méně času
3) Baví mě to čím dál víc, protože jsem až nedávno objevil žánr mého srdce - RPG 8-)

K těm žánrům:
5-12 let - plošinovky a mlátičky (u hry 3-4 hodiny denně)
12-16 let - 3D Akce a trochu závodní (u hry 4 hodiny denně)
16-18 let - Sporty a čuchání k RPG a Dungeonům (u hry 2-3 hodiny denně)
18-21 let - RPG a RPG (u hry 1-2 hodiny denně)
od 21 let (nyní) - RPG, RPG a ICQ Pool :lol: 8-) (u hry 1-2 hodiny denně)
Tomu se říká vývoj :lol:
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Chm, tohle docela dobrá otázka... :-( Občas trpívám pocitem, že už jsem všechny hry, co mě můžou zaujmout hrál (I když třeba nedohrál). Podmínka toho, aby mne hra zaujala ale není to, že jde mutanta s 5M polygony nabodnout na vidle a prorazit s ním stěnu. na čem fakt ulítávám sou příběhový rpg a point-and-click adventury. Na PC bych tu stále nějaké mezery měl (Full Throttle, KOTOR, možná Beyond Good and Evil...), ale na jak dlouho mi to vystačí? V poslední době dost brouzdám ve vodách konzolových emulací (Sega CD/Genesis/Saturn/PSX/Super Nintendo...) ale i tam je poměrně obtížné najít něco imo dobrého, protože většinou jde o závody/bojovky/plošinovky apod. Ach jo... Mě už většina her fakt vůbec nebaví...

(Každému, kdo to přečet nyní musí být jasné, že chyba je ve mně - ano, je to tak, ale já nevím jak to léčit ;-) )
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Hamster:
Já mám k tomuto stavu zatím daleko, ale občas si říkám, jestli se do něj snad taky někdy nedostanu...
Dokázal bys nějak aspoň přibližně odhadnout, kolik her tak v životě do/hráls, abych věděl, kdy ho tak čekat?
Uživatelský avatar
Ithralsiel
Sigilan
Příspěvky: 423
Registrován: 7.4.2006 16:42
Bydliště: www.hattrick.org
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ithralsiel »

Už nehraju...jen stahuju, tvořím a stahuju
Souřadnice 1476 na 4972. Podívejte se, pánové. Je tam meteor větší než King Kongova ranní stolice.
Tak to seš vážně ty? Nevkusnej trouba se zubama, co vypadaj jako druidská svatyně ?

A.J. Rimmer, D.Lister, Kryton, Kocour
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Méně, ale zase kvalitnější tituly. Nějak zjišťuji, že když mě hra neohromí hned z počátku, jen málokdy jí dohraji. Výjimkou jsou krátké adventury, které jdou hrát a dohrávat třebas půl roku.
Stojí to strašnou námahu se k nějaké hře dokopat. Člověk si stále říká, že je to jen ztráta času a třebas ho to ani nebude bavit.
Za poslední rok jsem dohrál (mimo těch pár krátkých adventur) jen Gothic 1 a VtM: BLoodlines.
A to mě tu čekají skvělá RPG - Arcanum, VtM: Redemption, Deus Ex, Arx Fatalis, Bards Tale, Gothic 2 Gold, Anachronox, Lionheart, Wizard & Warriors, Icewind Dale 1 s datadisky, Icewind Dale 2, Summoner, Greyhawk: ToEE. A určitě i nějaké další...
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Ajantis: Hm, to sotva. Řek bych ale, že tady ani tak nejde o množství her, ale o hranice vkusu. Když sem třeba hrál hru A, tak to znamená, že už si asi sotva zahraju hry B a C s velice podobným konceptem (např u strategií). Pokud bych ale třeba první hrál B, tak mě C může chytnout taky, protože si nejsou vzájemně tak blízko, jak jsou k A, které je kombinuje. Když hledám novou hru, tak spíše hledím po originalitě, než abych zapáleně hledal všechny existující simulace námořního obchodu (přestože mne zrovna tohle tak baví). Ty největší znovuhratelné pecky, na které jsem narazil (PM2, master of orion, fallout, arcanum, civilizace...) mám už projeté stokrát a nové se hledají těžko (I když zázraky se občas dějí). Jediná záchrana, která mi občas něco předhodí je freeware scéna, kde se stále objevují dobré point-and-clicky a tak... mno nic.
Uživatelský avatar
Ithralsiel
Sigilan
Příspěvky: 423
Registrován: 7.4.2006 16:42
Bydliště: www.hattrick.org
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ithralsiel »

I když je pravda, že kdybych neměl tak slabej komp, tak bych asi hrál NFS: Most Wanted
Souřadnice 1476 na 4972. Podívejte se, pánové. Je tam meteor větší než King Kongova ranní stolice.
Tak to seš vážně ty? Nevkusnej trouba se zubama, co vypadaj jako druidská svatyně ?

A.J. Rimmer, D.Lister, Kryton, Kocour
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Už moc ne. Spíš když mi někdo nabídne nějaku hru na půjčení, a i tak to trvá obvykle delší dobu. Třeba Prey jsem hrál asi 14 dnů, Painkiller BOOH už hraju od konce prázdnin. Jo, vlastně KotOR a KotOR 2 - ale to je čistá relaxace 8-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

V porovnání s ostatními Sigilany asi nehraju tak dlouho... A hlavně jsem toho hrála relativně málo.
Takže mě to baví pořád a dokonce mě to asi baví i čím dál víc...
Fakt, že se mi hraní jako takové asi hned tak neomrzí, lze dokumentovat např. i tím, že mě neustále baví hrát pár oblíbených her pořád dokola...;-)
Takže jo, pořád mě to baví... Zatím to okouzlení nestačilo vyčpět.
Svým způsobem je to i příznak toho, že mám hafo volnýho času na to, věnovat se blbostem, a minimum existenčních starostí, který by odváděly od milých blbostí moji pozornost, takže - zaplaťpámbu za ty dary.
(Teda, aspoň doufám, že to není naopak - jako že bych odváděla milými blbostmi svoji pozornost od důležitějších starostí, či tak něco... :-? ;-) )
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Mňa už väčšina hier nebaví vôbec - možno som už hral príliš veľa hier a keďže som "story" orientovaný tak pri veľkom počte dohratých hier už proste nemôžem nájsť niečo originálneho a zaujímavého zároveň - napr. teraz skúšam KotOR 2 a zatiaľ nič extra - resp. nudím sa, ale dám mu ešte šancu. :-?
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
DerAdler
Sigilan
Příspěvky: 409
Registrován: 16.6.2006 2:21
Bydliště: Auschwitz-Birkenau

Příspěvek od DerAdler »

CrowX píše:Mňa už väčšina hier nebaví vôbec - možno som už hral príliš veľa hier a keďže som "story" orientovaný tak pri veľkom počte dohratých hier už proste nemôžem nájsť niečo originálneho a zaujímavého zároveň - napr. teraz skúšam KotOR 2 a zatiaľ nič extra - resp. nudím sa, ale dám mu ešte šancu. :-?
Hral si Anachronox ?
"Das einzige Mittel gegen den Verstand zusiegen ist Stärke und Angst." Adolf Hitler, Mein Kampf
Obrázek
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Nie, ale thnx za tip - vypadá to na hru, ktorú sa oplatí hrať (podľa recenzie na gamespot.com).
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Já hraji hry více často. Dřív jsem se totiž hraní her dost vyhýbala, asi jsem nějak podvědomě tušila, že bych tomu propadla. Pak jsem dost dlouho hrála Diablo II. a Age of Empire II. a až tak často jsem neměla chuť hrát a tyhle dvě hry mi vydržely docela dlouho a ani jsem neuvažovala nad pořizováním dalších her. Akorát pak na netu mi někteří lidi doporučovali pořád BG2, ale byla jsem líná si je pořídit...Jenže pak nastal zlom před cca 4 lety, kdy mě začali zásobovat hrami kamarádi a kamarádky a úplný "konec" mě postihl předloni, kdy jsem si nechala trochu vylepšit počítač (grafika, větší hadr, operační paměť) a ještě dostala NWN. Zde se mi tak zalíbil žánr rpg, že jsem ho začala cíleně vyhledávat, stala jsem se posedlá tvorbou postav, uchvátila mě kariéra od břídila k borci a spasiteli světa ;-) A hlavně ty debilní akce, kdy jsou hry málem zadarmo, nekupte to, když je to tak výhodné. A aby toho nebylo málo, o počítač peru s bratrem, který nemá doma připojení na net...to se pak snažím využít svůj čas na počítači naplno. ;-)
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“