Budovatelské strategie (City Life, Sim City, Tropico apod.)

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Budovatelské strategie (City Life, Sim City, Tropico apod.)

Příspěvek od Carlos »

Hrajete to někdo?

Já jsem si docela solidně osvojil hraní Tropica. Naopak Sim City a City Life vždy končí neúspěchem - což je důvod, proč jsem založil téma.

1) Jak se v City Life vyhnout obsazení města jednou sociální skupinou? (moje městečko je vyloženě zasrané podnikateli a chybí mi dělníci, nemajetní a prakticky vše ostatní)

2) V Sim City (4 Deluxe) mám rozpočet od samého počátku v mínusu a nedá se s tím nic dělat, postavím jen to nejzákladnější (elektrárnu, díru na odpadky, vodní rozvody, policii, nemocnici, hasiče). Nejlepší, kam jsem to dotáhl bylo na -50% rozpočtu, což jsem relativně dlouho udržel. Po krátké době odmítají přijít i investoři a stavět továrny i komerční čtvrti. Nějaké rady?
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
DelMann2
Sigilan
Příspěvky: 43
Registrován: 3.2.2009 17:08

Re: Budovatelské strategie (City Life, Sim City, Tropico apod.)

Příspěvek od DelMann2 »

City Life jsem hrál. Tento problém jsem řešil v podstatě tak (jestli mě pamět neklame), že jsem rozdělil město na 3 oddíli - co oddíl to jedna sociální skupina. Pak už se jen starat rovnocenně o každého a celkem to jde 8-).

http://i37.tinypic.com/32zhohu.jpg - snad to něják pochopíš.
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“