Deus-Ex

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Adolfik
Sigilan
Příspěvky: 166
Registrován: 12.4.2008 13:36

Re: Deus-Ex

Příspěvek od Adolfik »

hmm já jsem kombinoval hlavně Elektroniku a Hacking a nepřišlo mi, že bych o něco přícházel, protože jsem se naboural do každého kompu.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Takže jsi si udělal víc stealth-hackera?

V každém případě jak jsem psal před asi rokem - rozjel jsem to za tři odlišné postavy a dostalo se mi tří hodně odlišných herních zážitků. Znovuhratelnost mi na FPS s prvky RPG (jež dnes vycházejí každý měsíc v deseti vydáních) přišla monumentální. Budu si to muset znovu zahrát, když na to tak vzpomínám.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Adolfik
Sigilan
Příspěvky: 166
Registrován: 12.4.2008 13:36

Re: Deus-Ex

Příspěvek od Adolfik »

tak tak
za terminatora mi přišla hra docela nudná, protože hra není jako akce moc zábavná
časem bych určitě zkusil http://thenamelessmod.com/real/
vypadá to na momumentální mód. Jen koukni na trailer, protože to vypadá moc moc dobře a hlavně se mi zamlouvá dabing (amatérský dabing je taky důvod, proč u některých her nehraju mody)
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Nevypadá to vůbec zle. Za zkoušku by to stálo.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Nanaki
Sigilan
Příspěvky: 201
Registrován: 30.9.2005 1:25

Re: Deus-Ex

Příspěvek od Nanaki »

Mimochodem, na Steamu je teď akce Deus Ex 1 a 2 za 5€. Kdo ještě nemá...
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Deus-Ex

Příspěvek od CrowX »

There is a limit to stupidity.
182
Adolfik
Sigilan
Příspěvky: 166
Registrován: 12.4.2008 13:36

Re: Deus-Ex

Příspěvek od Adolfik »

tak tenhle trailer mě hodně navnadil, ale stejně rozhodne ukázka in-game.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Re: Deus-Ex

Příspěvek od AlieN »

CrowX: Mě první ukázky a zmínky o něm vůbec nezaujaly, vypadlo to na další konzolovku ala DE2... ale nejnovější zprávy, ve kterých se naopak čím dál víc skloňuje Deus Ex 1, mě naplňují opatrným optimismem.
Adolfik
Sigilan
Příspěvky: 166
Registrován: 12.4.2008 13:36

Re: Deus-Ex

Příspěvek od Adolfik »

mno tak trochu pesimismu
http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=36838&r=top
ten pohled osoby více mě naklání k názoru, že je to primárně pro konzoli.
Navíc nikde nemůžu najít kloudné informace o tom teamu, co mají za sebou, jestli diskutovali s původnímu tvůrci atd
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Deus-Ex

Příspěvek od CrowX »

Ten trailer musel stáť poriadny balík peňazí. Tzn. že Eidos to s týmto projektom musí myslieť dosť vážne. Ak do toho nasypú veľa prachov a budú mať k dispozícii nejakých schopných ľudí, výsledok nemusí byť vôbec zlý. Nemá tam byť multiplayer, takže to tiež poukazuje na možnosť, že by sa mohli priblížiť pôvodným hrám. Ale iba čas ukáže.
There is a limit to stupidity.
182
Adolfik
Sigilan
Příspěvky: 166
Registrován: 12.4.2008 13:36

Re: Deus-Ex

Příspěvek od Adolfik »

jestli chtějí z toho něco utržit, tak mají dvě možnosti
a) rozjet reklamní megakampaň
nebo
b) udělat hru pro masy
Girtmen
Sigilan
Příspěvky: 68
Registrován: 5.3.2009 16:17

Re: Deus-Ex

Příspěvek od Girtmen »

já deus ex dohrál myslim tu hru jak tam hrajete za unatko a potom za teroristy tak jsem to dohrál na všechny konce a navíc jsem neměl ve zbraních tolik nábojů (nojo byl jsem mladej) a navíc jsem hrál za odstřelovače takže začátek odstřelovací puška jo a byl jsem trochu lama
Uživatelský avatar
Zero
Sigilan
Příspěvky: 152
Registrován: 24.3.2009 18:11

Re: Deus-Ex

Příspěvek od Zero »

Dohrál jsem jedničku poprvé, ne naposled.
Přijde mi to jako takový mix her Vampire Bloodlines a Jedi Outcast (ano, obě vyšly později než Deus Ex, ale hrál jsem je dříve). Bloodlines ale přecejenom stavím o něco výše, protože je tam víc dialogů a celkově RPG prvků...a upíři. Jedi Outcast mi to připomíná vlastně ani nevím proč, snad to bude tím "světelným mečem". No, přijde mi, že to má takový vlastně podobný princip, ale s mnohem propracovanějším dějem a mnohem více možnostmi.
Uživatelský avatar
Lucates
Sigilan
Příspěvky: 291
Registrován: 17.3.2008 9:01
Bydliště: večne na cestách...
Kontaktovat uživatele:

Re: Deus-Ex

Příspěvek od Lucates »

Rozhodol som sa Deus Ex si po dlhej dobe zahrat znova...predtym som to vzdy hral za ticheho odstrelovaca, cize skill pusky a vsetky vylepsenia do sniperky...
Tento krat som sa rozhodol na sniperku sa uplne vykaslat, aj ked to nebolo lahke rozhodnutie, predsa len sniperka je sniperka a tazko v tejto hre najst lepsiu zbran ako naboostovanu sniperku...Miesto toho som sa rozhodol zvysovat skill na pistole a zbrane na blizko s tym, ze sa to budem snazit prejst s minimom zabiti, cize pouzivat mienim najma kušu, obušok, paralyzer, nervovy ply, plynove granaty...velmi budem musiet odolavat aby som nepouzival ten svetelny mec :twisted:
celkom sa na to tesim, je to nova vyzva hrat to na minimum repsepktive ziadne zabitie - hoci neviem ci je mozne hru prejst bez ziadneho zabitia...uvidime...
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“