Jak se (ne)stát padlým paladinem

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Uživatelský avatar
KnightOfNI
Sigilan
Příspěvky: 17
Registrován: 8.8.2006 12:30

Příspěvek od KnightOfNI »

A proto nemám rád paladiny... Keldorn mi furt dělá do Korgana a Edwina/Sarevoka
(nj, je to hrozná parta, ale já si to chtěl naschvál vyzkoušet, jaká bude sranda....), ale jestli se nepletu, při reutaci 18-20 zlé postavy neodejdou, tedy ne ty, které jsou zlé zmateně/neutrálně... sice pořád žvaní (Sarevok), ale ani Korgan, ani Edwin mě v ToB neopustili (asi proto, že nemají odejít kam ::)
Uživatelský avatar
Sir James 1
Sigilan
Příspěvky: 96
Registrován: 19.6.2006 17:16
Bydliště: ??!!!!!!!?? (přesně tam)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sir James 1 »

Já sem měl taky padlýho paladina myslim stalo se mi to potom co jsem splnil ukol pro Anomena pomstil jsem jeho sestru. Jediny co me potom stvalo bylo ze me honili urady porad se objevovali straze a zahalenci nebo ze by to bylo kvuli nezakonnymu pouzivani kouzel?
''Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost, jen tím vesmírem si nejsem jistý.'' (A. Einstein)
Uživatelský avatar
Valiant
Sigilan
Příspěvky: 95
Registrován: 6.1.2006 9:49
Bydliště: Levice (hometown), Sliač (worktown), Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Crasomyr...

Příspěvek od Valiant »

Keď som sa díval na popis Crasomyru, tak tam nie je nikde napísané, že ho nemôžu používať Padlí Paladinovia. Ale keď som sa ním stal, tak zrazu mi hra vyhlási, že už ho moja postava používať nemôže... :cry:

Dá sa to zmeniť??
Kiski aka Valiant, the 3ds Max mage
Slovakia
Tower Of Deception creator

Obrázek
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Valiant: teď si nejsem přesně jistý, ale nemohou používat Carsomyr pouze dobré postavy? Jako padlý paladin bys totiž měl ztratit i zákonně dobré přesvědčení (stejně jako jiné dobré) - to by byl absurdní protiklad.

Podívej se tedy na své současné přesvědčení a úroveň reputace, možná když se opět staneš paladinem, budeš moci Carsomyr používat.
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Dle Near Infinity mohou Carsomyr používat všechna přesvědčení a zároveň všechny rasy a zároveň paladin (takže jen LG paladin). Hádám, že padlý paladin už není považován za paladina. Změnit by to šlo (NI, SK), leč bude to cheat.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Challenger
Sigilan
Příspěvky: 80
Registrován: 29.9.2006 23:57
Bydliště: úpatí Hory Celestial

Příspěvek od Challenger »

A co získat Ďabelský ničitel. :roll:
Bojuj se smrtí jestli chceš,stejně jednou prohraješ.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Challenger píše:A co získat Ďabelský ničitel. :roll:
DN je len obyčajný meč +5... ;-)
Uživatelský avatar
Challenger
Sigilan
Příspěvky: 80
Registrován: 29.9.2006 23:57
Bydliště: úpatí Hory Celestial

Příspěvek od Challenger »

To je ale mam ten pocit že jej mohou nosit jen antipaladinové,ale nevim to jistě je to už nějaký pátek co jsem ho měl. :-(
Bojuj se smrtí jestli chceš,stejně jednou prohraješ.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Challenger: Áno, ale Carsomyru sa vyrovná snáď len z RP hľadiska... a možno ani to nie ;-)
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Challenger: Ten meč může nosit padlý paladin, nikoliv antipaladin.
Nezabíhejme do debaty o rozdílech mezi nimi, to už se řešilo v D&D sekci.
Gorny
Sigilan
Příspěvky: 21
Registrován: 4.3.2007 14:19
Bydliště: Veproknedlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gorny »

Hej, stala se mi neuver vec. Hral jsem za lovce nemrtvych a na Waukenine promenade na me zautocil nejakej chlap, taxem ho oddelal, jenomze na me zautocil strazny a nasledne i nejaky obchodnik. Nacez jsem bojoval s upirama zjistil jsem, ze mi ty sunky vysavaj energie (=urovne). Rikam si, co se sakra deje, taxe divam na statistiky a vsimnu si, ze je ze me padly lovec nemrtvych. To jako jsem ted, kvuli par mrtvolam navic, zranitelny na vysati urovni? Da se ta padlost oddelat nejakymi strasne slechetnymi skutky? A navrati se mi potom moje imunita na vysati urovni? A to si vzpominam, ze tesne po zabiti tech lidi jsem se dival a jeste jsem padly (na hlavu) nebyl. Takze musim namakat svou povest a udelat dalsi uroven a tak se toho zbavim? Ja nechci byt lempl zranitelny upirama. Tedka jsem vlezl do particky ctyr upiru a oni me vysosli z urovni asi za tri kola a to mam AC -8, to je fakt v pytli, pak at mi nikdo nerika, ze odolnost proti vysani urovni je naprd a da se vyrovnat tim trapnym kouzlickem na obranu proti negativni sfere. NEDA!!!!
#Boj se dvema zbranemi je na zacatku BG2 precenen a na konci podcenen.#
Uživatelský avatar
Syf
Sigilan
Příspěvky: 237
Registrován: 3.10.2005 15:42
Bydliště: Trademeet Crypt
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Syf »

Nevím, ale myslim, že nejde(nebo že by v pekle nějak??). Každopádně celkem na nic je imunita - ochrana stačí, neboť boje s upíry bejvavj krátký... :-D
Btw., kdo že to na tebe zaútočil??
Which is worse - the sleep which never ends or that which never comes?
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Gorny: Ochrana před negativní sférou nevydrží moc dlouho. Status paladina se ti může vrátit, pokud splníš všechny úkoly pro Řád.
A ten chlápek měl řeči na nějaké elfy ve tvé družině. Je to trošku bug, že po tobě půjdou stráže i když tě napadne první. Holt ho musíš příště zlikvidovat někde potichu.
Gorny
Sigilan
Příspěvky: 21
Registrován: 4.3.2007 14:19
Bydliště: Veproknedlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gorny »

Jab píše:Gorny: Ochrana před negativní sférou nevydrží moc dlouho. Status paladina se ti může vrátit, pokud splníš všechny úkoly pro Řád.
A ten chlápek měl řeči na nějaké elfy ve tvé družině. Je to trošku bug, že po tobě půjdou stráže i když tě napadne první. Holt ho musíš příště zlikvidovat někde potichu.
- Me napad Viconii, sunkar jeden. Neni to nahodou ten stejnej chlapek, kterej se vaze ke questu ziskani guildy za zlodeje?
- NO, prave ze jsem odpravil i toho straznyho a najednou byla moje povest uplne v pytli. TO by se v Gothicu nestalo.
- Bylo vtipny, ze i kdyz jsem byl padly paladin, tak me vzali do radu. Pritom predtim se mnou nechteli ani mluvit. :lol:
#Boj se dvema zbranemi je na zacatku BG2 precenen a na konci podcenen.#
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Jab píše:A ten chlápek měl řeči na nějaké elfy ve tvé družině. Je to trošku bug, že po tobě půjdou stráže i když tě napadne první.
Přesněji Viconii. Pokud si ale předtím vypneš AI a útok neopětuješ, stráž zabije toho chlápka a na tebe nezaútočí.
Žralok, který štěká, nekouše.
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“