BG2: Oživování a veselosti s ním spojené

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Dix
Sigilan
Příspěvky: 14
Registrován: 10.10.2006 14:52
Bydliště: Medena celenka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dix »

Dekuju otestuju to... :p) a kdyz budu inportovat do BG-TOB nebudu si to nejak moc na zacatku zlepsit? :-/
Vlk
Uživatelský avatar
Tafif
Sigilan
Příspěvky: 1140
Registrován: 10.10.2005 22:41
Bydliště: Za devatero horami...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tafif »

Dix: Shadowkeeper.
Hole mágů to nejsou přeludy,
bývají na konci zdobeny žaludy.
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Dix: ten Gaalův opasek bys ještě mohl získat přes konzoli, tedy neže bych to někdy dělala, ale určitě tu je někdo, kdo umí dát ještě konkrétnější radu. ;-)
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Wendeee
Sigilan
Příspěvky: 266
Registrován: 2.10.2005 9:05
Bydliště: Taboard/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendeee »

Já bych to taky udělal pres Shadow Keeper, místo aby tu plašil co a jak, prostě si to v něm předělá, změní si jí třeba na 10, 7 bodů ubere jinde, a je to hotový ne?:) Případně bych si doplnil i ty body za přítelíčka jestli nějaký ztratil. Tohle nejni žádný cheatování, ale šetření nervů od hraní od začátku qůli blbejm statům:)
Peace on you too you son of a beach!!:-P
Uživatelský avatar
durana
Sigilan
Příspěvky: 281
Registrován: 28.4.2006 20:08
Bydliště: Earth:/Europe/ Slovakia/Martin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od durana »

Geralt píše:
Dix píše:maga mam na 15 urovni a magicku na 14 a magicka mi dycky vsehcny kouzla precte a nauci se je a pro toho maga (s 27 hpckama) se nenauci zadny protoze prej uz se naucil vsechny z ty urovne nebo co,mam to zmateny nejaky
Nemůžeš-li se naučit žádná další nová kouzla, bude to nejspíše způsobeno tím, že už máš plný Spellbook. Nicméně ty naučená můžeš odstranit (tuším že pravým kliknutím na zapsané kouzlo), čímž si uvloníš prostor pro nová a užitečnější.
Kuzla by som mazat neodporucal. Skor vypit nejaky lektvar co docasne zvysuje inteligenciu a rychlo sa kuzla naucit, kym ucinkuje. Kuziel si z vyssou inteligenciou mozes do spellbooku zapamatat viac kuziel a ked ucinok lektvaru vyprcha, kuzla ti v knihe kuziel ostanu.
And if that Mocking Bird don’t sing and that ring don’t shine
I’ma break that birdie’s neck, I’ll go back to the Jeweler
Who sold it to ya
And make him eat every carat
Don’t fuck with dad.
Uživatelský avatar
Sir James 1
Sigilan
Příspěvky: 96
Registrován: 19.6.2006 17:16
Bydliště: ??!!!!!!!?? (přesně tam)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sir James 1 »

ja potrebuju ten opasek,ted sem cely ty stoky s tim kultem tech slepcu prosel a nikdo tam nebyl :p takze sem v pytli :p[/quote]

No prvni si musis poslechnout tu rozmluvu kneze Nevidomeho oka a pak by nebylo spatny si to vzit z chramu jako ukol 8-) :lol:
''Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost, jen tím vesmírem si nejsem jistý.'' (A. Einstein)
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

durana píše:Kuzla by som mazat neodporucal. Skor vypit nejaky lektvar co docasne zvysuje inteligenciu a rychlo sa kuzla naucit, kym ucinkuje. Kuziel si z vyssou inteligenciou mozes do spellbooku zapamatat viac kuziel a ked ucinok lektvaru vyprcha, kuzla ti v knihe kuziel ostanu.
Ale je to pěkný podvod, takže nedoporučuji. Už tak není inteligence pro mága tak důležitá, jako třeba síla pro bojovníka.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
PinHead
Sigilan
Příspěvky: 193
Registrován: 8.1.2007 19:51
Bydliště: pláž v Nikdyzimě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PinHead »

drake127 píše:Ale je to pěkný podvod, takže nedoporučuji. Už tak není inteligence pro mága tak důležitá, jako třeba síla pro bojovníka.
co je na tom nepoctivého? :shock: proto tam ty lektvary jsou, ne?
Miluju ŠPENDLÍKY A HLAVY!!!!!!!!!!!
Adun Toridas!
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

PinHead píše:co je na tom nepoctivého? :shock: proto tam ty lektvary jsou, ne?
Tak si to představ. Vypiješ lektvar, najednou se můžeš naučit pětiset stránková skripta nazpaměť. Ovšem přijde mi logické, že jakmile účinek lektvaru vyprchá, tak si prostě nebudu schopen ty skripta vybavit nad úroveň mých současných schopností. Takže takovýto lektvar mi přijde ideální pro situace "Zítra jdu na zkoušku" než jako úplná náhražka inteligence.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
PinHead
Sigilan
Příspěvky: 193
Registrován: 8.1.2007 19:51
Bydliště: pláž v Nikdyzimě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PinHead »

je to mág, ne? za ty roky studií si mozek asi docela vycepuje takže myslím že s pamětí problém nemá (nemůže mít ;-)) když si zvýší int tak se NAUČÍ kouzlo. (pamatovat by si ho mohl, ale nemohl se ho naučit) ->po znižení int. kouzlo umí a muže se ho učit sesílat
tak to vidím já
Miluju ŠPENDLÍKY A HLAVY!!!!!!!!!!!
Adun Toridas!
Uživatelský avatar
durana
Sigilan
Příspěvky: 281
Registrován: 28.4.2006 20:08
Bydliště: Earth:/Europe/ Slovakia/Martin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od durana »

Drake: Mne to pride celkom logicke. Si predstav ze by si vdaka inteligencii vedel perfektne tesnopis a vsetky skrypta by si si zapisal do jednej knihy a nemusel tak nosit dodatocne poznamky(zvitky), ale na skusku by si aj tak siel len s urcitymi vedomostami. Ved inteligencia neovplyvnuje pocet zapametanych kuziel, len pocet kuziel zapisanych v knihe kuziel.

Da sa to obist aj inynymi sposobmi ako pri sebe nosit zvitky a premazavat si kuzla podla momentalnej potreby. Ale kym inteligencia neovplyvnuje mnozstvo naucenych kuziel, tak mi to nepripada ako nejaky cheat. Mat plno kuziel zapisanych v knihe mi nepripada az ako nejaky podvod. Sam to vacsinou nepouzivam, lebo si vacsinou vyberam ktore kuzla si kupim. Takze podobne problemy nemam. Ale keby som mal, pouzit tento trik by mi nejako nevadilo.
And if that Mocking Bird don’t sing and that ring don’t shine
I’ma break that birdie’s neck, I’ll go back to the Jeweler
Who sold it to ya
And make him eat every carat
Don’t fuck with dad.
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“