TrackMania

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Target
Sigilan
Příspěvky: 449
Registrován: 22.3.2006 12:43
Bydliště: Nová Role
Kontaktovat uživatele:

TrackMania

Příspěvek od Target »

Hrajete?
Nedavno sem zase začal hrát po internetu a už sem v klanu 4ALL a prostě mě to chytlo!!
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

To jsem se takhle včera trochu nudil a hledal něco na krátké odreagování.
Pak jsem si vzpomněl na Trackmanii Nations a vrhnul jsem se na stahování (je to freeware).
No a pak jsem se krátce odreagovával asi 4 hodiny a dnes to samé :lol:

Je to perfektní přepracování stařičkých Stunts, tedy ježdění s autíčkama na šílených tratích ve kterých trávíte víc času ve vzduchu a na stěnách ramp než na silnici, a občas jsem ani nevěděl kde je nahoře a kde dole. A hlavně je to přímo děsivě návykové :-D
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Neinstaluje to náhodou Starforce? :think: Mám takový dojem, že jsem na tuhle informaci někde narazil...

http://kotaku.com/gaming/starforce/do-n ... 151652.php
http://en.wikipedia.org/wiki/Trackmania#Controversy
http://en.wikipedia.org/wiki/StarForce#Reputation

Čili bych se instalaci téhle hry vyhýbal jako čert kříži :shock: :anxious:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

sevencreature: Nechápu sice k čemu je StarForce u freeware, ale asi v podtatě ano - pokud už StarForce z nějaké hry v pc máš tak ho updatuje :think:
wikipedia píše:StarForce drivers are updated when installing the free TrackMania Nations, but only if StarForce drivers are already present on the user's computer (e.g. the user already has a StarForce-protected game on his/her computer).
Já na jediný problém s počítačem nenarazil, ani u emulátorů virtuálních mechanik, takže mi ho to nejspíš nenainstalovalo.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

AlieN: Tohle jsem samozřejmě četl - přečti si i můj poslední odkaz - vyznívá tam z toho, že Starforce se instaluje... Hmm, no a ty už jsi měl Starforce nainstalovanou předtím? Pokud ne, tak můžeš lehce ověřit, jestli ji máš v systému nebo ne...
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Target
Sigilan
Příspěvky: 449
Registrován: 22.3.2006 12:43
Bydliště: Nová Role
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Target »

Vím že v nové TMU je starforce, ale te se prý dá obějít ;-)

Jinak bych už mohl taky trošku zaktualizovat svůj první příspěvek ;-) Už asi dva měsíce jsem v nejlepším českém klanu NFG (new found glory) :twisted:
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“