Oblíbená NPC, vaše družina...

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět

Která NPC jest vaše nejoblíbenější?

Aerie
26
10%
Anomen
3
1%
Cernd
2
1%
Edwin
19
7%
Haer'Dalis
10
4%
Imoen
32
13%
Jaheira
18
7%
Jan
24
9%
Keldorn
4
2%
Korgan
12
5%
Mazzy
5
2%
Minsc
37
15%
Nalia
5
2%
Valygar
10
4%
Viconia
24
9%
Yoshimo
4
2%
Sarevok
20
8%
 
Celkem hlasů: 255

Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

yenn píše:Danča: Imoen je imho dostačující zloděj a velmi dobrý mág. Jasně, Edwin či hlavní postava budou lepší, ale tomu se nelze divit. (btw: "bo" znamená "protože" ;-) ) Bez Yoshima se budeš muset obejít. Netuším ani, zda by ti pomohl nějaký mod.
Myslím, že mód Tortured Souls nějak zabraňuje Yoshimovu úmrtí, nicméně nemám tucha, jak přesně.
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Kong Bao-tan
Sigilan
Příspěvky: 483
Registrován: 11.10.2005 13:11
Bydliště: Svět Ideí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kong Bao-tan »

Odhodlal jsem se vzít Haera. Celkem sem se na něj těšíl. Říkám si: "bard a ještě tiefling - to bude ukecanej (možná skoro jako Jan)", ale on mlčí a s nikým nekomunikuje. Zatím se nevyjádřil ani k jednomu questu. Tak se ptám: "Je chyba ve složení skupiny, aneb s kým tento bard komunikuje nejvíce; anebo se jedná o nějaký bug, že Haer nemluví vůbec?"
Dost již bylo ostrých uší, na čase tasit nosy!
Něco málo o Svirfneblinech: http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?p=125332#125332
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

No, tak AFAIK poměrně dost vykecává s Aerie ;-) Osobně si žádného bugu u Dalise nejsem vědoma :roll:
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
michy
Šifrovač
Příspěvky: 354
Registrován: 11.2.2006 15:59
Bydliště: Tam kde jsou holky :-)

Příspěvek od michy »

A pokud máš s Aerií romanci, tak ti ji prostě a sprostě přebere :twisted:
Ježíš přichází, tvař se že pracuješ.

Koukněte sem jen na vlastní nebezpečí!
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Nelze nemít v partě někoho, kdo tě oslovuje "my good raven". Se musí...;-)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

michy píše:A pokud máš s Aerií romanci, tak ti ji prostě a sprostě přebere :twisted:
Ať si ji klidně vezme, já mu ji mileráda přenechám i ozdobně zabalím :twisted: :lol:
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Kong Bao-tan
Sigilan
Příspěvky: 483
Registrován: 11.10.2005 13:11
Bydliště: Svět Ideí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kong Bao-tan »

A někdo další? Pro více rozhovorů?

Jo přes snahy některých z vás se mi nepovedlo osvobodit Nalii ze zajtí u Ronaeldů... neobjěvil se ani nikdo kdo by mne (ted myslím charname) navedl... jak mi snad mělo být naznačeno... asi to potřebuju více polopaticky :oops:
Dost již bylo ostrých uší, na čase tasit nosy!
Něco málo o Svirfneblinech: http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?p=125332#125332
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

No... Haer'Dalis se párkrát trochu chytil s Yoshimem... Pamatuju si myslím docela roztomilej rozhovor s Minscem... A pár vět s Viconií...
Ovšem hrála jsem jen jednou, moje zkušenosti jsou v tomhle ohledu dosti omezené...

Ad Nalia... Sotva mi ji odvedli, objevil se nějakej voják a vyslepičil mi všechno, co jsem potřebovala na Roenala vědět - pak jsem akorát šla tam, kam mě dotyčnej dobrodinec poslal a po nasbírání dostatečnýho počtu důkazů jsem kontaktovala odpovědnou osobu v government district... A bylo to... Neměla jsem problém... :-?
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Geralt píše:Přesvědčení u svých spolubojovníků měnit nemůžeš (jedinou výjimkou je romance s Viconií).
Další výjimkou je Sarevok, který se při troše štěstí (a vhodně volených odpovědích) stane chaoticky dobrý.
Danča píše:Nejde to nějak udělat bez módů, aby Yoshimo nezemřel??
Dá, musíš ho nechat v Měděné čelence, zatímco ty vyrazíš zachránit Imoen. Jakmile se vrátíš, a vstoupíš do MČ, Yoshimo umře, ale pokud budeš rychlá (*opravdu* rychlá), stihneš ho vzít do party a oživit. Ale nevím, jestli je to nejlepší nápad. Nedočkáš se už žádných dialogů, takže si raději stáhni třeba Amber (vlastně ta je taky SoA only) nebo nějakého jiného zloděje - horší než Yoshimovo mlčení to určitě nebude.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

BTW, Yoshi by "měl" jít zachránit přes mód Tortured Souls - co jsem slyšela, tak po nějakých peripetiích v šesté kapitole před soubojem s Bodhi zmizí a objeví se v Saradushi. Nejsem si ale jistá obsahem, tzn. jak se bude projevovat atd.
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Lukasing
Sigilan
Příspěvky: 6
Registrován: 1.4.2007 18:23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukasing »

btw resim jedno dylema.. potkal jsem Minsca a nevim za koho (jestli vubec mam) mam vyhodit..
hraju za hranicare a mam sebou Kivana, Khalida, Xana, Jaheiru a Imoen (hlavne ona je nevic na prd.. ale zase umi odstranit pasti a pacit zamky..)

predem diky za radu ;)
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Tak tvoje družina je vcelku v pohodě, takže není nutné si Minsca brát, ne?
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Lukasing: Tvá parta je celkem vyvážená, takže jestli chceš Minsca tak ho vyměň za nějakou bojovou postavu - Kivana nebo Khalida. Určitě nevyhazuj Imoen, protože hrát BG1 bez zloděje je sebevražda.
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Khalid je manžel Jaheiry, takže výměna za něj by nebyla bezbolestná ...

Uvažovat můžeš asi jen o Kivanovi, ale vzhledem k tomu, že lučištník je v BG docela silné povolání, asi bych neměnil.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

drake127: Jaheira na manžela docela kašle, i když, ono je to možná tím, že jsem výměnu Khalida za Kivana provedla tím stylem, že jsem ho nechala umlátit partou a mrtvolu pak vykopla. :-)
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“