Mrtvé národy - zásek

Cesty Bezejmenného po sférách s jednou moc ukecanou levitující lebkou.
Stránky: Planescape: Torment

Moderátor: Sadako

Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Re: Drawned Nations

Příspěvek od raider »

Melian píše:... Možná jestli nemám ještě předtím splnit ten úkol pro Mnohojediného, ale to by znamenalo zabít Hargrimma, abych měla klíč ke králi...
Vlastne ho nemusíš zabíjať ... ak si trochu charizmatická, tak Ošuntela Mary ti prezradí kde sa nachádza portál k Tichemu králi ... a máš to bez boja ;-)

Ale to je jedno ...už to máš vyriešené.
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
Melian
Sigilan
Příspěvky: 7
Registrován: 29.1.2007 17:18

Drawned Nations

Příspěvek od Melian »

Zkoušela jsem to na ní, ale evidentně jsem se jí nelíbila a nic mi neřekla. Tak jsem to tam bohužel musela vybít. Možná až to budu hrát podruhé budu mít víc zkušeností. :-) Ještě jednou díky, doufám že už nebudu mít žádný zásek a zvládnu to bez vaší pomoci, ale každopádně je fajn, že se má člověk kam obrátit o radu.
Uživatelský avatar
M.O. 007
Sigilan
Příspěvky: 50
Registrován: 9.2.2007 14:19
Bydliště: Tam nahoře... však víte...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.O. 007 »

Tak jsem se taky zasekla v mrtvých národech. V návodu jsem se dočetla, že Hargrimm mi řekne, že Ošuntělá Mary mluví jazykem mrtvých, ale mně se tam ta větev dialogu vůbec neobjevila, respektive objevila se tam otázka na Mary, ale Hargrimm prohlásil, že člověk prostě musí umět naslouchat. Je to tím, že mám malou moudrost (10 a to ještě s tetováním) a nebo to jde vyřešit i nějak jinak?

Ještě otázka: Jde dohrát hru bez vlastních střev? Jednou jsem je omylem vyhodila a teď je nemůžu najít :cry:
Život je jako bonboniéra, Foreste...
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

To bude asi tou malou moudrostí /prip. INT/.
jj, ide dohrať hru aj bez vlasstných strev :-D

btw, tu mudrosť máš naozaj malú a pritom je zo všetkých vlastností asi najužitočnejšia /spolu s inteligenciou/.
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
M.O. 007
Sigilan
Příspěvky: 50
Registrován: 9.2.2007 14:19
Bydliště: Tam nahoře... však víte...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.O. 007 »

Začala jsem to hrát odznova s trošku větší, asi na 15, tak to snad půjde líp. Já mám ráda ty charaktery-bouchače, co spíš mlátí než mluví... ale v Tormentu se to tak asi moc daleko nedotáhne.

Nevíte někdo, co se má dělat s Prastarou měděnou náušnicí (zavřenou) a zombií 79? Já vůbec na nic nemůžu přijít, ale nějakou spojitost to asi musí mít...
EDIT: Už jsem na to přišla, stačí si promluvit se zombií 79 ve 3. patře (a prozkoumat měďenou kružnici, co má na sobě) a potom tu náušnici zkusit použít, odpověď přijde sama. To jenom pro ty, co jsou tak blbý jako já :-)
Život je jako bonboniéra, Foreste...
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

M.O. 007: Tak Torment se dá dohrát i za bouchače, ale není to prostě ono, postava je i celkově slabší, jelikož se skrze rozhovory dá dostat k extra xpům či zlepšení vlastnostní. Doporučuji tetování (plusy k moudrosti, inteligenci a charismatu). Hlavně vysoká moudrost ti ádáv bonusy k získaným zkušenostem a případně také odemyká nové odpovědi v rozhovrech.

BTW - Ošuntělá Mary s tebou nebude chtít mluvit, pokud máš nízké charisma.
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

MCZ píše:BTW - Ošuntělá Mary s tebou nebude chtít mluvit, pokud máš nízké charisma.
Tak to neviem. Ja som mal pri každom hraní charizmu 9 a vedel som s ňou pokecať. Akurát už neviem, kto ma naviedol, k tomu ako s ňou treba hovoriť/rozumieť.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

nuke: fakt? A prozradila ti, kde je Tichý král?
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

MCZ: Nie. Akurát, že som sa s ňou mohol dohovoriť s tou jej hatlamatilkou ;-)
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

MCZ píše:nuke: fakt? A prozradila ti, kde je Tichý král?
Na to myslím potřebuješ CH šestnáctku...
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Odpovědět

Zpět na „Planescape: Torment“