Apríl 2007

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

EMO kapela je parta loserů s účesem kopírujícím Adolfa Hitlera, kteří úpí nad tím, jak je nikdo nemá rád. :mrgreen: Více tady.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Dalcor
Sigilan
Příspěvky: 982
Registrován: 30.9.2005 8:53
Bydliště: Černá skála, Nightlund, Solamnie, Krynn, Mnohavesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Vallun píše:
KEBULE píše:Ale co mě na tom nejvíc sere je to, že pořád nevím co je EMO kapela :evil:
To jsme minimálně dva!:)
Dokud mě Vampiria nesovítila svým temným světlem tak jsem taky netušil, takže 3!
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

Vampiria píše:EMO kapela je parta loserů s účesem kopírujícím Adolfa Hitlera, kteří úpí nad tím, jak je nikdo nemá rád. :mrgreen: Více tady.
Děkuju... :-D
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Nebo spíš tady: http://www.encyclopediadramatica.com/index.php/EMO :mrgreen:
It is common knowledge that the emo subculture is only for middle-class white people, who have more problems than everyone else on the earth combined such as being dumped, being rejected, being grounded etc. Basically those guys over in Ethiopia could only dream of the pain and torment that these emofags are going through.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

sevencreature píše:Nebo spíš tady: http://www.encyclopediadramatica.com/index.php/EMO :mrgreen:
Ježiš, tak tohle je fakt luxusní. :lol: :arrow:
Obrázek
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

Ufff :shock: :shock: :shock:
To já jsem v Aprílech za osazenstvem Sigilu s přeřizováním hodin o hodinu dopředu hodně pozadu!

Thanx za inspiraci :twisted:
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

Tak jak to dopadlo s vyníky? Nebo jsem jedinej koho tu zajímá závěr celé aféry? Nebo to nakonec bylo jen čistě aprílové žertování vykonstruované a vyhnané ad absurdum?

Edit:
Tinarr: díky
Naposledy upravil(a) KEBULE dne 10.4.2007 11:53, celkem upraveno 1 x.
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Tinnarr
Sigilan
Příspěvky: 357
Registrován: 26.6.2006 0:17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tinnarr »

Obrázek
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Docela pěkná aférka musím říct ;-) Vyjadřovat se k trestům, jejich výšší, fylozofickému dilematu či podobně - to nemá smysl - ale víte je tu jedna věc která mě přece jenom zarazila - první stránka tématu. V té z toho ještě všichni mají legraci, nikomu to nepřipadá divné nebo špatné, téměř všem je to víceméně jedno že se Dalcorovi někdo někam naboural - až teprve když se vše provalí a začně to řešit osa Sigil Teamu, najednou všichni obrací o 180 stupňů. Příjde mi to dost...divné a v tomhle případě mají Hamster či Yoshi moje uznání za to, že si pořád stojí za svým - netrvdím že s jejimi názory souhlasím, ale stojí si za svým
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Arian píše:je tu jedna věc která mě přece jenom zarazila - první stránka tématu. V té z toho ještě všichni mají legraci, nikomu to nepřipadá divné nebo špatné, téměř všem je to víceméně jedno že se Dalcorovi někdo někam naboural - až teprve když se vše provalí a začně to řešit osa Sigil Teamu, najednou všichni obrací o 180 stupňů. Příjde mi to dost...divné a v tomhle případě mají Hamster či Yoshi moje uznání za to, že si pořád stojí za svým - netrvdím že s jejimi názory souhlasím, ale stojí si za svým
Kouknul jsem se na tu první stránku a vůbec nevím, jak si na to přišel. Ze začátku bylo možné, že pár věcí v Dalcorově profilu změnil některý administrátor v rámci onoho apríla. Do Vašich profilů máme přístup standartně. Nemusíme (a nemůžeme) k tomu znát vaše heslo a rovněž nemůžeme číst něčí pm atp. Tohle administrace neumožňuje. Ve zkratce to vypadá naprosto stejně, jako když si kliknete na svůj profil na fóru.
Informace z něj jsou beztak veřejné a z jakého důvodu do něj může zasahovat administrátor je asi jasné - překročení pravidel u avatarů, webových stránek, podpisů atp.
I kdyby to ovšem udělal některý z administrátorů, tak je třeba říci, že v Sigil Teamu jsem se ještě 2.4. před šestou hodinou večerní začal tímto problémem zabývat. Resp. jsem se dotazoval, kdo Dalcorovi účet naboural. Mohl to být apríl s Dalcorem dohodnutý či co já vím. Protože i administrátoři do profilů zasahují jen v určité nouzi (a tedy ne jen tak ze žertu).
Jinak řečeno to, co vidíš zde je jen malá část pravdy a ty jí navíc vidíš jaksi po svém.

P.S. Ani Yoshi ani Hamster na první stránce nenapsali ani čárku...
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Jab: Ale já si vůbec nemyslím že byste ten problém nějak zanedbali nebo dokonce otočili poté, co začalo jít do tuhého. Co jsem tu chtěl napsat měla být něco jako nepřímá zpráva k Sigilanům - zdá se mi totiž, že se tady z toho stala dost přemrštěná aférka. Prostě se měli dát tresty (o výši se nebudu zminovat) hotovo. V 5 stránkách tu vidím pořád dokola omýlat jen jednu a tu samou věc pořád dokola, vidím tu spílání na hlavu těch, kteří se navíc ani ted nemohou bránit a podobně. Když už jim nedáte tu možnost se bránit, tak se v tom aspon nešťourejte. Chyba to určitě byla ale to neznamená že se z toho hned musí dělat filozofická diskuze o samotné podstatě světa...
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Arian: Když si projdeš poslední příspěvky (a jejich data) tak zjistíš, že ta "aférka" samotná se už neprobírá zatraceně dlouho. Tedy když nepočítám ty tvé. ;-)
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Jab: Mno to víš, všdchno mi tu ted svítí oranžově tak pro mě týden nic neznamená...fajn, nechme to radši spát ;-)
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“