Dobrá nálada

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pan Bača
Lim-Lim
Příspěvky: 401
Registrován: 30.9.2005 7:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pan Bača »

Tak jsem včera přistoupil k "výuce mé drahé polovičky v technikách relaxační masáže" a konečně mě po týdnu přestal bolet krk a ramena
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Včera jsme si udělali příjemný "třídní" výlet do pražské zoo. Nejvíce jsem se těšil na hrabáče kapské a ti tam byli hned čtyři spokojeně pospávající přímo u skla :-P Potěšili mě i pekari a sakury.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Já mám nejraději tučňáky a sovici snežnou. To je fakt skvělý pták a tučňáky jsem měl rád už jako dítě, kyd jsem měl leporelo o třech tučňácích PIK PAK POK.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
PinHead
Sigilan
Příspěvky: 193
Registrován: 8.1.2007 19:51
Bydliště: pláž v Nikdyzimě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PinHead »

zítra nejdu do školy a je tu víkend .... aspoň nějaké pozitivum :-?
Miluju ŠPENDLÍKY A HLAVY!!!!!!!!!!!
Adun Toridas!
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Neferit Sr.: Zatr..., na opeřence jsem zapomněl... Takže dodávám krkavce a tučňáky.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Napsala :-P

je pátek, nádherně svítí sluníčko, přede mnou dlouhý víkend a TISS
no co bych mohl chtít od života víc. :-)
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

Mám velmi dobrou náladu, neboť jsem uhodl matky heslo na komp a teď můžu i přes BAN na komp, který mi dali rodičové, vesele surfovat a to dlouho, neboť matka je v Brně a otěcko se vrátí v půl deváté večer. tralala! :lol: :lol: :lol:
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Páni, takový hacker. :-)
Uvědomuješ si, že pokud jsou rodiče dost schopní s počítačem na to, aby ti zablokovali přístup, tak zjistit, že probíhala internetová komunikace pro ně nebude zas takový problém? ;-)
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

Hamster: Já a hacker? To ne, to spíš mazanost(že mě to vůbec napadlo) , dobrý zrak (na očumění hesla) a skvělá pamět (abych si to tu dobu od očumění pamatoval)
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Cozinnni- Ty uličníku. :evil: Až na to maminka dojde dostaneš pěknou přes papulu. :twisted: A dobře Ti tak. A ještě se tím chlubit? Rodičovská solidarita mi velí Tě odsoudit a sdělit Ti že to opravdu nebylo hezké. Ale jinak je to slušný výsledek.

Dej nám vědět kolik facek jsi dostal. :twisted:
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

Neferit sr.: No, přes papulu nedostanu, neb BAN byl zrušen. Žel, heslo mi rodičové kvůli i přes tvrdý odpor prosazenému šibeničnímu limitu na komp (hodinu denně) neřekli a tak dál vesele parazituji na matčině účtu :twisted:
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

A já se tak těšil jak nám popíšešže jsi dostal facku přes celou čuňu. A tak nic. :twisted:

Ale stejně až na to máma přijde, dobrá nálada Tě přejde. Tak se měj.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

A já mám dneska zase dobrou náladu, neb jsem měl ředivolno (určitě jako hodně Sigilanů) :-D
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

No, já si taky nestěžuji:) Sice jsme musel do práce, ale ta spočívala v soudním ejdnání téměř v místě bydliště, které jsem vyhrál:) A navíc jsem si k večeři vynalezl výborný salátek:D Pokud by na něj byl někdo zvědav, napíšu jej do příslušného trýdu:)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

dooobra nalada... dal som si do tela, zabudol na chvilu na starosti a nadherne si uzival... cize mam momentalne naaadhernu naladu :lol: (len tie suchoty)
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“