I wish people would stop glorifying David Gaider..

Vytváření nových modů není tak obtížné, zkuste si to taky.

Moderátor: Razfallow

Odpovědět
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

I wish people would stop glorifying David Gaider..

Příspěvek od Neferit »

... aneb jak se může člověk dohádat se SConradem.

Čtěte zde. Nebyla jsem si jistá, kam to poslat, ale imo by se to tu nemuselo ztratit, jelikož se to lehce dotýká i některých módů + jeho stylu psaní. Read and find out! (a mezi námi, SConrad mi trochu připomíná "našeho" Valluna :mrgreen: - nic proti, Vallune ;-) )
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

nj, SConrad a jeho moudra, stará známá písnička. Tohle ještě není až tak vyhrocené ;-) (jak SC, tak i další esa dokáží debatu náležitě vyhrotit ;-))

On asi hlavně nepochopil, proč je GAiderovo jméno skloňováno - lidi z něj postupem doby možná udělali modlu, ale SC by ten důvod vědět měl. Co na tom, že Gaider dělal na pasážích SoA a ToB (mluvíme-li o BG sérii) (na což SC stále naráží tím svým porovnáváním s Avellonem), hlavní jeho přínos byl pro modding - nadhodil rady a poznatky pro scriptování a další věci, hodně se díky němu zjednodušilo. SC to tam řeší od úplně zcestného konce - od toho, jaký to je designér, ovšem to není důvod, proč se o Gaiderovi mluví...
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Valiant
Sigilan
Příspěvky: 95
Registrován: 6.1.2006 9:49
Bydliště: Levice (hometown), Sliač (worktown), Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valiant »

Pointless discussion. He should better stay focused on his own work, than just opening off-topic discussions about somebody else.

Trochu anglictiny nikdy nezaskodi... :lol:
Kiski aka Valiant, the 3ds Max mage
Slovakia
Tower Of Deception creator

Obrázek
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Valiant píše:Pointless discussion. He should better stay focused on his own work, than just opening off-topic discussions about somebody else.
Pro SConrada je modding pokračováním války jinými prostředky. ;-)
Uživatelský avatar
Valiant
Sigilan
Příspěvky: 95
Registrován: 6.1.2006 9:49
Bydliště: Levice (hometown), Sliač (worktown), Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valiant »

Zrejme mas pravdu. Ja ho sice poznam len z jeho prispevkov, ktore postuje na roznych forach, ale netusil som, ze sa zameriava na taketo nepodstatne veci. Ved aj tak si kazdy urobi svoj nazor na vec, bez ohladu na to, co popise o komkolvek inom. Ti, co Gaidera uznavaju, ho budu zatracovat, ini ho zasa budu velebit zato, co o nom napisal, ale celkove v globale to na veci nic nemeni... Je to blbec.
Kiski aka Valiant, the 3ds Max mage
Slovakia
Tower Of Deception creator

Obrázek
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Ageed. :twisted:
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Na druhou stranu, poté, co jsem pročetla celé téma, čím dál častěji se přistihnu u toho, jak si do podpisu chci připsat řádek Victory for the Spider Gaider! nebo Do not question the Matron Gaider. :lol: Á, já to nikdy neměa číst :lol:

:idea:
BTW, co myslíte, kdybychom takhle začali velebit Conrada, přestal by furt vymýšlet krávoviny?
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Valiant
Sigilan
Příspěvky: 95
Registrován: 6.1.2006 9:49
Bydliště: Levice (hometown), Sliač (worktown), Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valiant »

Určite nie, cítil by sa ešte viac na koni...
Kiski aka Valiant, the 3ds Max mage
Slovakia
Tower Of Deception creator

Obrázek
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Hmm, není SConrad něco jako Gaider? :think: Nic významného co se týče moddingu samotného neudělal, ale pomáhá komunitě? ;-) Jen tak rýpu do existující diskuse :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Neferit píše:BTW, co myslíte, kdybychom takhle začali velebit Conrada, přestal by furt vymýšlet krávoviny?
Ono tak nějak přesně o to Sebastianovi může jít - tj. jak říká Kiski, začal by pak dělat ještě větší vylomeniny ;-)

7c: tak rozdíl mezi ním a Gaiderem je jasný hned - narozdíl od SC Gaider nikdy nespamoval a nebral modding jako místo pro pokec a explicitní sebeprezentaci ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Vlasák: Samozřejmě. Zapomněl jsem dodat, že mluvím čistě o činnosti v Infinity moddingu - ne o sebeprezentaci. Konkrétně to, že SCondrad se prakticky vysmívá designu, který udělal Gaider nicméně on sám se v tomhle oboru (podle mých chabých informací rok zpátky) nemá čím chlubit - pokud si vzpomínám, udělal pouze pár retardovaných modifikací, které nebyly k ničemu.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

7c: tak je fakt, že SC se tam (asi ze slušnosti ;-)) neohání sebou, ale lidmi z moddingové scény, kteří jsou dle něj lepší než Gaider... (no, což neříkám, že nejsou, to se jistě najdou, určitě tam jsou, ale jsme-li u toho, konečně bych se rád dočkal nějakého pořádného průlomu, který by to dokazoval, a ne těch často "pop-modů" ;-) ale to je zas jiná písnička... ;-))
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Infinity Engine“