BG1: Knihy zvyšující vlastnosti

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Uživatelský avatar
Kong Bao-tan
Sigilan
Příspěvky: 483
Registrován: 11.10.2005 13:11
Bydliště: Svět Ideí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kong Bao-tan »

yenn: no jo no sem se spletl a špatmně to přečetl... se stává :-P

Ale i tak to je problém... ptotože ti dva mě otrávili jen jednou a pak už v každé další hne ne :( TAk mě zejímá, jestli to nemá nějaké vedlejší podmínky... mít někoho v družině, reputace, vliv nějakého questu...
ne že bych tolik toužil po knize, ale je mi to divný...
Dost již bylo ostrých uší, na čase tasit nosy!
Něco málo o Svirfneblinech: http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?p=125332#125332
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Žádná vedlejší podmínka tam, alespoň co jsem to zkoušel, není. Ihned po vstupu do města jsem se vydal do SV čtvrti, vyslechl si varování a pokračoval do centra, kde už mě oslovil Lothander s tím, že jsem byl otráven. Žádné splněné úkoly v Bráně nebo speciální postavy, nic v tom duchu. Ostatně ani Dudleyville o tom nic neuvádí: http://www.dudleyville.com/bg1/ar0700.htm
Valgard
Sigilan
Příspěvky: 238
Registrován: 14.10.2005 14:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valgard »

Už ste zašli podľa mňa niekde mimo. Čo ja viem, tak otrávenie a získanie tej knihy spolu nijak nesúvisí. Išlo tu predsa len o získanie knihy na wisdom ?
Ten quest som vždy získal tak, že ma v štvrti kde je chrám zázrakov zastavil malý chlapec a odviedol do domu. Tam ma s otcom toho utopeného chlapíka poprosili o pomoc. Potom treba zájsť do chrámu Umberle kde sa ten chlapec utopil a kňažka povie, že ho vymení za knihu. Takže späť po knihu do chrámu, a potom žalezi len na tom, či jej tú knihu dáte.
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Razfallow »

Valgard píše:Už ste zašli podľa mňa niekde mimo. Čo ja viem, tak otrávenie a získanie tej knihy spolu nijak nesúvisí. Išlo tu predsa len o získanie knihy na wisdom ?
Ten quest som vždy získal tak, že ma v štvrti kde je chrám zázrakov zastavil malý chlapec a odviedol do domu. Tam ma s otcom toho utopeného chlapíka poprosili o pomoc. Potom treba zájsť do chrámu Umberle kde sa ten chlapec utopil a kňažka povie, že ho vymení za knihu. Takže späť po knihu do chrámu, a potom žalezi len na tom, či jej tú knihu dáte.
Za tělo chlapce se platí -

The bodies of infidels are priced highly in these troubled times. Give me 2000 gold and the body is yours.

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

Razfallow píše:Za tělo chlapce se platí -

The bodies of infidels are priced highly in these troubled times. Give me 2000 gold and the body is yours.
Nebo ho dostaneš zadarmo, jestli vrátíš tu mísu na ovládání vody, té kněžce u mostu.
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Razfallow »

Mecker píše:Nebo ho dostaneš zadarmo, jestli vrátíš tu mísu na ovládání vody, té kněžce u mostu.
Je sice hezké, že si dokážeš prohlížet soubory hry, ale měl bys naučit jim rozumět.
Tahle možnost tam teoreticky existuje, ale Tenya se po předání Mísy teleportuje pryč a nikde už se neobjeví.
V jejím dlg je sice možnost zeptat se na tělo chlapce, ale to je za podmínkou False(), takže k tomu nikdy nemůže dojít.

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

Razfallow píše:Je sice hezké, že si dokážeš prohlížet soubory hry, ale měl bys naučit jim rozumět.
Tahle možnost tam teoreticky existuje, ale Tenya se po předání Mísy teleportuje pryč a nikde už se neobjeví.
V jejím dlg je sice možnost zeptat se na tělo chlapce, ale to je za podmínkou False(), takže k tomu nikdy nemůže dojít.
Hrozně nerad tě opravuji Razi, protože mám s tebe respekt, ale opravdu se dá na to tělo zeptat. Řekneš nějaké té kněžce ať ti zavolá Tenyu, místo Jalanthy a té řekneš ať ti to tělo dá, když si ji pomohl.
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Razfallow »

Omlouvám se, máš pravdu. Jen bych upřesnil, že to musí být ta kněžka, která ti zavolá Jalanthu. Ostatní kněžky tuto možnost nemají.

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Razfallow »

Razfallow píše:Omlouvám se, máš pravdu. Jen bych upřesnil, že to musí být ta kněžka, která ti zavolá Jalanthu. Ostatní kněžky tuto možnost nemají.
Ještě jedno doplnění, jde to i bez navrácení mísy. Prvně ji slíbíte pomoc a podruhé ji řeknete, že nechcete už s nimi (Tenya a rybáři) mít nic společného. Tenya se teleportuje pryč. Ovšem pak musíte spoléhat na dobrou reakci, pokud chcete od ní získat tělo chlapce v chrám Umberlee.

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“