Banky a jiné finanční ústavy

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Uživatelský avatar
Black
Sigilan
Příspěvky: 336
Registrován: 28.9.2005 17:04
Bydliště: Pragl... I kdyz uz by to chtelo mozna zmenu...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Black »

2drake: tak se podivej do mesicniho vypisu... - tam uvidis jestli jo nebo ne... u sporky to neni... (i kdyz uz se asi opakuju... :D )
Ticha kocka brehy mele...
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Black píše:2drake: tak se podivej do mesicniho vypisu... - tam uvidis jestli jo nebo ne... u sporky to neni... (i kdyz uz se asi opakuju... :D )
Já účet ještě nemám, já se teprve rozhoduju a proto jsem procházel dost ceníků ap. Link n ČSOB jsem sem už házel a tak to fakt taklhe je.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

drake127 píše:No, u bankomatů ČSOB by měly být všechny výběry zdarma - tak jsem to pochopil i já.

AFAIK pokud máš mezinárodní embosovanou kartu (VISA Classic, MasterCard), tak si můžeš platit, co chceš, jak chceš ať už po netu nebo ne (a PayPal ti bude fungovat taky).
nee, s embosovanou MasterCard bys treba po netu za online hry platit nemohl...
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Ajantis_CG_thief píše:nee, s embosovanou MasterCard bys treba po netu za online hry platit nemohl...
Záleží, jestli ti Banka neomezí platby do zahraničí a jestli obchod přijímá MasterCard. Jinej hák tam není. (Např. ČS nedávno měnila ČR only MC na EU only).
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

drake127 píše:
Ajantis_CG_thief píše:nee, s embosovanou MasterCard bys treba po netu za online hry platit nemohl...
Záleží, jestli ti Banka neomezí platby do zahraničí a jestli obchod přijímá MasterCard. Jinej hák tam není. (Např. ČS nedávno měnila ČR only MC na EU only).
V KB mi řekli, že už z podstaty té embosované karty EC/MC a kvůli nějakému lepšímu zabezpečení je pro platby po netu do zahraničí speciální, neplastová karta, kterou jsem si teda taky nechal vyřídit...
Možná kecali, ale proč by to dělali, nevím...
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Ajantis_CG_thief píše:V KB mi řekli, že už z podstaty té embosované karty EC/MC a kvůli nějakému lepšímu zabezpečení je pro platby po netu do zahraničí speciální, neplastová karta, kterou jsem si teda taky nechal vyřídit...
Možná kecali, ale proč by to dělali, nevím...
Jj, to jsou dobré karty - existuje vlastně jen virtuálně a limity se nastavují zvlášť a myslím že někdo povoluje odemknout kartu jen kvůli konkrétní transakci a pak ji zase zamčít, takže riziko zneužití je takřka nulové.

P.S.: Ti chlápci v ČSOB si dávají s vydáním mé VISA Classic pěkně na čas. Chtějí na to 14 dní!
Žralok, který štěká, nekouše.
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“