Revenant

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Isair
V Knize mrtvých
Příspěvky: 111
Registrován: 23.7.2007 13:04
Bydliště: zatim mám

Revenant

Příspěvek od Isair »

Hraje resp.hral nekdo tuto hru? co se vam na ni libi a co ne?

Ja osobne mam rad v Revenantovi boje jsou opravdu povedene :-)
He who fight with monsters should look to it that he himself does not become a monster..when you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you..
-Friedrich Nietzsche
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Měl sem jí nainstalovanou, jenže se mi nějakým záhadným způsobem trhala. Pentium 4- 3 GHz (2,8 no), Radeon x-700. Počítačem to asi nebude.
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

Revenanta jsem chvíli hrál, nebyla to vůbec špatná hra, ale několik dní po instalaci jsem konečně sehnal Oblivion a od té doby jsem to už nehrál. Ale musím souhlasit - ten soubojový systém byl opravdu povedený :)

SlipKnoT: Možná by pomohlo spustit to v režimu kompatibility win98/95...
Uživatelský avatar
Isair
V Knize mrtvých
Příspěvky: 111
Registrován: 23.7.2007 13:04
Bydliště: zatim mám

Příspěvek od Isair »

SlipKnoT píše:Měl sem jí nainstalovanou, jenže se mi nějakým záhadným způsobem trhala. Pentium 4- 3 GHz (2,8 no), Radeon x-700. Počítačem to asi nebude.
JJ to urcite ne asi by to chtelo nejaky patch.
Ja jsem mel ve hre taky nejake chyby pred instalnuti patche.

Jinak Revenanta jsem dohral celekem mne bavil ,ale ten konec byl takovy o nicem a docela kratka hra to je.
He who fight with monsters should look to it that he himself does not become a monster..when you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you..
-Friedrich Nietzsche
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Jestli se k tomu ještě dostanu ( tj. jestli ho ještě někde vyhrabu), tak ho určitě vyzkouším. Recenze na něj nebyli špatný, ani ohlasy hráčů nebyli špatný. Tak uvidim.
Uživatelský avatar
Isair
V Knize mrtvých
Příspěvky: 111
Registrován: 23.7.2007 13:04
Bydliště: zatim mám

Příspěvek od Isair »

SlipKnoT píše:Jestli se k tomu ještě dostanu ( tj. jestli ho ještě někde vyhrabu), tak ho určitě vyzkouším. Recenze na něj nebyli špatný, ani ohlasy hráčů nebyli špatný. Tak uvidim.
JJ docela dobra hra, byla kvalitne prirazovana k Diablu :-D
He who fight with monsters should look to it that he himself does not become a monster..when you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you..
-Friedrich Nietzsche
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“