Překlad Divine Remix, PoF kitpack a diskuze o něm

Translations, textübersetzunge, traductions, umbralar, versioni, переводы.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Bhaall
Sigilan
Příspěvky: 547
Registrován: 29.9.2005 1:19
Bydliště: Šedozem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bhaall »

Pěkné 8-)
...There is no path too perilous, or hazard too great.
The specter of death does not daunt me...for I am already dead...
Giving birth to this nightmare is my most coveted dream.
I will see them all burn!
As my pain ends...theirs begins.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Jab píše:Dosti silné kouzlo, jenže když na něj kněz vyplácá svůj slot pro kouzla 7. úrovně, tak už tak ďábelské není.
:shock: Mass Improved Haste by bylo totálně imba kouzlo. Jedno jakého levelu. Už tak je 7. level pro klerika těžká bída. Mít Mass IH, tak v celém 7. levelu ŽÁDNÉ jiné kouzlo už nikdy nemám potřebu memorovat. Popravdě, tohle by byl důvod, proč by v mé družině VŽDYCKY byl tenhle kit 8-) Jediný způsob, jak to ještě "vylepšit" je přidat mu Project Image :twisted: :lol:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

7c: Mass Heal či Mass Raise Dead by se ti šiklo i nadále... Podobně si i myslím, že je fajn Summon Deva či Energy Blades....

Ale je fakt, že by jej to udělalo hodně silným. Alternativně by nemusel mít ani Mass Heal ani Mass Haste, ale změnily by se mu special abilities, které by dostával na určitých úrovních:
- From level 7 can cast Haste once per day, as third level mage spell of the same name
- From level 11 can cast Mass Cure once per day, as fifth level cleric spell of the same name
Ono totiž když se ten kit zdá dobrý době, tak asi opravdu nebude vybalancovaný. :mrgreen:
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Jab píše:Ono totiž když se ten kit zdá dobrý tobě, tak asi opravdu nebude vybalancovaný. :mrgreen:
Tak nějak ;-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Hmm, ovšem co jsem zjistil, tak Priest of Lathander už má Mass Heal ve svých HLA, jen ještě v daleko silnější verzi (léčí doslova a do písmene úplně vše).
Priest of Iyachtu Xvim si zase může na pomoc povolat 4 Elder Orby (tomu říkám kouzlo! :twisted: ) a Corellonův kněz má zase Improved Alacrity. Ten Mass Haste by se v tom možná ještě ztratil... :-)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Jab píše:Hmm, ovšem co jsem zjistil, tak Priest of Lathander už má Mass Heal ve svých HLA, jen ještě v daleko silnější verzi (léčí doslova a do písmene úplně vše).
Čili slabší verze Greater Restoration (toho záhadného kouzla BG II, o kterém se "nemluví" :mrgreen:)? :think:

EDIT: Heh, klidně bych do toho šel být tebou - za pokus nic nedáš :wink:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

sevencreature píše:
Jab píše:Hmm, ovšem co jsem zjistil, tak Priest of Lathander už má Mass Heal ve svých HLA, jen ještě v daleko silnější verzi (léčí doslova a do písmene úplně vše).
Čili slabší verze Greater Restoration (toho záhadného kouzla BG II, o kterém se "nemluví" :mrgreen:)? :think:

EDIT: Heh, klidně bych do toho šel být tebou - za pokus nic nedáš :wink:
Lathander's Renewal - Granted to the highest ranks of Lathander's Morninglords, this spell heals all party members, removes adverse effects including level drain, blindness, disease, confusion, feeblemind, and deafness as well as healing the party. The party will also generate one hp/sec for 20 rounds.

Greater restoration se na tohle opravdu nečape. :roll:

Ty moje nápady jsou pro autory modu Divine Remix. Čili bych se asi měl držet na uzdě...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Jab: Hmm, no, takže ještě přidali regen? Upřímně mi GR nepřijde zrovna jako kouzlo, které by *potřebovalo* nějak posílit :lol:

Btw zrychlená regenerace by měla být s IH logicky samozřejmá (ač to v BG II očividně (normálně) použitelné není) :think:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

7c: A taky vynechali únavu.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Jab: Všiml jsem si, ale nestálo mi to za zmínku 8-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Překlady“