Age Of Pirates: Caribbean Tales

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
solxiger
Sigilan
Příspěvky: 70
Registrován: 30.7.2007 14:55
Bydliště: Ryhopský Les

Age Of Pirates: Caribbean Tales

Příspěvek od solxiger »

Dúfam, že ma za toto RPG neukameňujete, ale ja ho mám rád.
Offic stránka:
http://www.playlogicgames.com/aopct/
Supermod:
http://hosted.filefront.com/CyberOps
Foto:
Obrázek Obrázek Obrázek
čln, džungľa a námorníci BY Supermod...
Uživatelský avatar
michy
Šifrovač
Příspěvky: 354
Registrován: 11.2.2006 15:59
Bydliště: Tam kde jsou holky :-)

Příspěvek od michy »

hmm hlavní postava vypadá úplně stejně jako v Pirates of the Carribean... ale hra samotná vypadá líp
Ježíš přichází, tvař se že pracuješ.

Koukněte sem jen na vlastní nebezpečí!
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

To som hraaal :mrgreen: ale dajake divne, bo ja som hral za taku peknu holku :P mno a je to supa vec, miloval som za zapadu slnka odchadzat z pristavu, ci sa len tak plavit po oceane :dreamy: som skratka len vlkodlak! aj my mame svoje city! :mrgreen:

este raz: NADHERNA HRA! ODPORUCAM NA ODREAGOVANIE ;) hh
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
solxiger
Sigilan
Příspěvky: 70
Registrován: 30.7.2007 14:55
Bydliště: Ryhopský Les

Příspěvek od solxiger »

Supermod sa inštaluje na čistú hru /1.41/ oficial patch je až 1.5, ale supermod opravuje značnú väčšinu bugov /zároveň funguje ako crack/ .Súbor 1.1 je exe updaty sa len prekopčia. Na začiatku si vyberiete hudbu z Korsar 3, Master and Comander, alebo z AOP. Pridáva aj videá do bordelov /z filmov ;-) /...
**
Začal sA vývoj neoficiálnej opravy bugov, ak hráte so supermodom v pralese na vás banditi neútočia:
Walking around in the jungles of the islands, you can encounter enemies, but these are not able to attack.

This can be fixed as follows:

Open the file Program/loc_ai/LAi_monsters.c
There you find a method
bool LAi_MonsterLogin(ref location, string group, string locator)
Find the code line containing
LAi_SetHP(chr, hp, hp);
(in my file this was line 82). Insert directly after that this instruction:
Lai_CharacterChangeEnergy(chr, 100.0);

Now the characters on the islands get their energy full and can attack you.
*
Link na fórum:
http://www.piratesahoy.com/forum/index. ... ntry208651
aha88
Sigilan
Příspěvky: 1
Registrován: 19.9.2007 20:55
Bydliště: Slovakia

Příspěvek od aha88 »

Prosím o pomoc Ked nainštalujem Super Mod a dám soustit cez tú ikonku Super Modu tak mi to vypíše neakú chybu a ked spustím hru cez engine tak mi ide sú tam neaké nové veci ale niektoré textúri mi chýbajú a ked hrám a chcem uložiť tak pri uložení sa mi vypne hra a ani do kostola sa nedostanem ani do džungle a pri tom som nainštaloval k tomu Supermodu všetký 5 upgreadov. neviete čím to je ???? :cry: :cry: :cry: :cry:

Vďaka za odpoveď :shock:
Uživatelský avatar
solxiger
Sigilan
Příspěvky: 70
Registrován: 30.7.2007 14:55
Bydliště: Ryhopský Les

Příspěvek od solxiger »

Napíš sem text chybovej hlášky. Mne to ide bez problémov. Možno máš ten 700MB súbor zle stiahnutý. Ale zisti či máš NET Framework !! Bez neho to tiež nefunguje, bo spúšťa výber hudby...
Uživatelský avatar
solxiger
Sigilan
Příspěvky: 70
Registrován: 30.7.2007 14:55
Bydliště: Ryhopský Les

Příspěvek od solxiger »

Nová námornícka RPG od Akelly:
City of Abandoned Ships
* Plavba autenticky zpracovaným Karibiken s možností přistát na Kubě, Jamaice, Belize či na Bermudách.
* Pestrý terén na pevnině (od jihoamerické džungle po karibské jeskyně) a navíc možnost potkat skutečné historické postavy: guvernéry Thomase Lynche a Thomase Modyforda.
* Válečné střety, inspirované skutečnými historickými událostmi, prožité ze dvou stran: v jedné hře budete pomáhat Španělům bránit jejich území, jindy vystřídáte role a naopak se stanete dobyvateli v téže bitvě.
* RPG prvky soustředěné do vtipně nazvaného systému P.I.R.A.T.E.S: Power (síla), Impression (dojem), Reaction (chování/postoje), Authority (respekt), Talent (nadání), Endurance (vytrvalost) a Success (úspěšnost).
* Námořní bitvy mezi celými flotilami i osobní šermířské souboje na pevnině.
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“