Brány Skeldalu zdarma ke stažení

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Brány Skeldalu zdarma ke stažení

Příspěvek od Jab »

Jo, grafika je vážně hezká. Až mě to kdysá překvapilo. Tedy ovšem souhlasím, že komiksové potvůrky se do hry ne vždy úplně hodí, ale jinak je to prima.
Hra je ovšem de facto (když si odmyslíme atmosféru) jen a jen o soubojích. A ty jsou opravdu zábavné od začátku až do konce. Rozdělení party fungovalo výborně a stejně tak souboj na kola.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Brány Skeldalu zdarma ke stažení

Příspěvek od sevencreature »

Mno, grafika je hezká (resp. vyšší rozlišení než dungeony 90-tých let), ale IMO příliš matoucí - když jdu lesem, tak se opakuje jedna textura pořád dokola - výsledkem je dokonalé bludiště :-?
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Bodkin
Sigilan
Příspěvky: 474
Registrován: 5.12.2005 0:32
Bydliště: Soukromá krypta

Re: Brány Skeldalu zdarma ke stažení

Příspěvek od Bodkin »

7c - proto tam je nyní možnost zapnout si mapu i při obyčejném explorování. Dost to pomáhá.
SKOČTE ŠIPKOU DO MUŠLE, JEZTE KAŠI S MRKVÍ.
JENOM JÁ JSEM NAŽIVU; VY JSTE VŠICHNI MRTVÍ.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Brány Skeldalu zdarma ke stažení

Příspěvek od sevencreature »

Bodkin: Nj, jenže potom to dopadne jako u mnoha dalších her - klasické hraní podle minimapy (tj. nekoukám se na "hlavní" obrazovku, ale výhradně na minimapu :-) ). Mimochodem, údajně jeden z důvodů, proč byla z některých her minimapa v průběhu betatestingu/vývoje minimapa odstraněna :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Bodkin
Sigilan
Příspěvky: 474
Registrován: 5.12.2005 0:32
Bydliště: Soukromá krypta

Re: Brány Skeldalu zdarma ke stažení

Příspěvek od Bodkin »

7c - na tom asi něco bude. Teď opravdu "jezdím" podle minimapy. A zapl jsem ji kvůli tomu, že jsem se ztratil v tom prvním lese. :think:
SKOČTE ŠIPKOU DO MUŠLE, JEZTE KAŠI S MRKVÍ.
JENOM JÁ JSEM NAŽIVU; VY JSTE VŠICHNI MRTVÍ.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Brány Skeldalu zdarma ke stažení

Příspěvek od sevencreature »

Jj, taky jsem takhle skončil kdysi při hraní Wizardry 7 Gold (v CoDS fungovala pouze jako modální okno) - z 90% koukání na minimapu...
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Re: Brány Skeldalu zdarma ke stažení

Příspěvek od Hamster »

7c: Grafiky si dost užiješ při tahových bojích. Courání je stejně vopruz ať už člověk kouká kamkoliv (a pamatuji si, že především ten velký les pro mě byl fakt bloudící utrpení).
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“