Diablo, Hellfire

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Tumis
Sigilan
Příspěvky: 74
Registrován: 10.7.2006 10:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo, Hellfire

Příspěvek od Tumis »

Jab píše:,,,Místní knighti mají opravdu styl. Už jen ta báječná smrt v ohni pekelném... :-)
Jo, v Diablu II vypadají daleko hůře...
.
Proto taky když už D2, tak radši Zy-El, protože autor módu si je převzal z jedničky, ani tu jejich krásnou animaci smrti neošidil, jsou tam i ty kouzelníci z pekla a dokonce jsem snad i viděl Succuby :-P
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo, Hellfire

Příspěvek od Jab »

Tumis píše:Proto taky když už D2, tak radši Zy-El, protože autor módu si je převzal z jedničky, ani tu jejich krásnou animaci smrti neošidil, jsou tam i ty kouzelníci z pekla a dokonce jsem snad i viděl Succuby :-P
Succuby jsou tuším normálně v ToB.
Uživatelský avatar
Tumis
Sigilan
Příspěvky: 74
Registrován: 10.7.2006 10:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo, Hellfire

Příspěvek od Tumis »

Jab píše:Succuby jsou tuším normálně v ToB.
No ale Diablo 1 je trochu starší než ToB ne ?? :twisted:
EDIT: Zasurfoval jsem, a tady je:
Obrázek
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo, Hellfire

Příspěvek od Jab »

Tumis píše:No ale Diablo 1 je trochu starší než ToB ne ?? :twisted:
Tím jsem myslel, že spíše nechal animaci z datadisku. Myslím, že byla docela dobrá.
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Re: Diablo, Hellfire

Příspěvek od Illuminating »

Diablo 1 jsem hrál mnohokrát, ale Hellfire ne.
Dá se ještě někde sehnat? (stojí za to?)

Těšil bych se na nějakou obtížnost s velikým O. :-)
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Re: Diablo, Hellfire

Příspěvek od Landor »

Jab píše:P.S. Akorát jako vždy nevím co s prachama, takže se válej kolem studně. :-(
Ehm. To vážně nevíš co s prachama? Zkus si párkrát zajít za Wirthem (save?) - takový ten kluk s dřevěnou nohou u jeskyní, a zaručuji ti že buď objevíš zajímavou věc, nebo nebudeš mít na zemi takový bordel. :mrgreen: No jelikož hrajež za mága, zkus občas zajít za čarodějkou, kromě lektvarů má i občas hole se zajímavými předponami a příponami. (taková tuším archangels staff of apocalypse s ? charges, by IMHo nebyla k zahození)
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo, Hellfire

Příspěvek od Jab »

Landor píše:
Jab píše:P.S. Akorát jako vždy nevím co s prachama, takže se válej kolem studně. :-(
Ehm. To vážně nevíš co s prachama? Zkus si párkrát zajít za Wirthem (save?) - takový ten kluk s dřevěnou nohou u jeskyní, a zaručuji ti že buď objevíš zajímavou věc, nebo nebudeš mít na zemi takový bordel. :mrgreen: No jelikož hrajež za mága, zkus občas zajít za čarodějkou, kromě lektvarů má i občas hole se zajímavými předponami a příponami. (taková tuším archangels staff of apocalypse s ? charges, by IMHo nebyla k zahození)
Archandělskou hůl už dávno mám. Ani moc prachů nestála...
Wirth většinou nic moc pro mága nemá. :-?
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Re: Diablo, Hellfire

Příspěvek od Landor »

Jab: Ehm, aha. Pochopil jsem to asi tak, že jsi spíš na začátku. Nu, tedy v tomto případě můžeš peníze věnovat na provoz servru sigilu, nebo na nějakou charitu postižených rpg hráčů. :mrgreen: (pokud sem tedy náhodou něco neopomenul)
edit: no a jakou máš u hole příponu? pokud vím tak book apocalypse se dá koupit jedině v hellfire, takže... jistá motivace by tu teoreticky byla.

p.s.: a na durability u thinking cap bych si dával fakt bacha. Vím,že když jsem ji kdysi měl, tak sem si taky říkal, že by ta durability stála za vylepšení. a než sem se nadál, rozbila se a byla v čudu. :roll:
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo, Hellfire

Příspěvek od sevencreature »

Jab: To je single player, předpokládám? Protože pokud ne, tak bych koukal měnit peníze za zboží :mrgreen:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo, Hellfire

Příspěvek od Jab »

sevencreature píše:Jab: To je single player, předpokládám? Protože pokud ne, tak bych koukal měnit peníze za zboží :mrgreen:
J, singl to byl. Diabla jsem si už ale dal a znova se mi to hrát zatím nechce.
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“