Pennova zpráva - možný quest?

Cesty Bezejmenného po sférách s jednou moc ukecanou levitující lebkou.
Stránky: Planescape: Torment

Moderátor: Sadako

Odpovědět
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Pennova zpráva - možný quest?

Příspěvek od raider »

Ked najdete na zaciatku (ked sa teleportnete z Marnice) Pennovu poznamku a neskor mu ju ukazete v Tlaciarni, tak vam ju iba zoberie z inventara, ale nic k tomu nepovie, iba ten list znici. Ma to nejake pokracovanie, alebo je to vsetko?
edit: A este otazka: Preco sa vlastne Penn zaujima o to odkial berie Pharod mrtve tela. Nevidim medzi nimi dvoma ziadnu spojitost.
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
PinHead
Sigilan
Příspěvky: 193
Registrován: 8.1.2007 19:51
Bydliště: pláž v Nikdyzimě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PinHead »

hmm...zajimava otazka..taky mam jednu: V MARNICI někde najdete lísteček, který se dá skládat na čtvrtky a je tam spousta možností. Pokud ho někdo vyřelil, ať to sem napíše, zajímalo by mě to.
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

Listecek ma v kazdom rohu cislo ... napr. pravy horny roh 1, pravy dolny roh 2 ... atd ... no a listocek ma oznacenie 1201 (tusim) ... takze to poskladas lahko ;)
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
PinHead
Sigilan
Příspěvky: 193
Registrován: 8.1.2007 19:51
Bydliště: pláž v Nikdyzimě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PinHead »

á, zajímavý. Z tohohle úhlu sem o tom nepřemýšlel. Dík
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Hmm... Já tuhle linii zatím neprozkoumávala, ale Scofflaw Penn snad hraje poměrně zásadní roli v questech s Anarchistama, ne? :think:
...a vzhledem k tomu, že Anarchisti maj v Márnici špeha...

Jak říkám, zatím jsem tyhle questy nezkoušela, ale podle toho, co mám z "referenčních zdrojů"...:-)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Myslím, že jsem se po tom kdysi pídil a špeh slouží jen jako jedna z prvních možností, jak charakterovat (charakterizovat není tak přesné) postavu.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Ralion
Sigilan
Příspěvky: 37
Registrován: 29.9.2005 15:54
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Ralion »

Ten špion v márnici je jen jedna z možností jak v márnici nevzbudit pozornost, jinak questy za anarchisty jsou celkem dobrý ale pak po tobě jdou Harmoničtí a Nemilosrdní a vůbec ti to trochu znepříjemňuje putování po městě
Uživatelský avatar
Rudax
Sigilan
Příspěvky: 206
Registrován: 5.12.2007 21:24
Bydliště: střed mnohovesmíru
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rudax »

Jaké úkoly pro Anarchisty - ono se snad dá v PT přidat ke společenství anarchistů. :eh:
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od Jab »

Rudax píše:Jaké úkoly pro Anarchisty - ono se snad dá v PT přidat ke společenství anarchistů. :eh:
JJ, dá. Myslím, že je tahle možnost někde u Božích Lidí (Godsmen). Ale už přesně nevím. Každopádně je zadává ten šéf tiskárny.
Uživatelský avatar
Dead Boss
Sigilan
Příspěvky: 64
Registrován: 3.8.2007 16:16
Bydliště: Košice

Re: Pennova zpráva - možný quest?

Příspěvek od Dead Boss »

Musíš povedať Bedai-Lihn, že nie si ako Godsman spokojný.
The punishment is death for all who live

Torment v LEGU - http://www.mocpages.com/moc.php/4312
Uživatelský avatar
Marčelo
Sigilan
Příspěvky: 1
Registrován: 4.3.2008 15:51
Bydliště: Márnice

Re:

Příspěvek od Marčelo »

PinHead píše:hmm...zajimava otazka..taky mam jednu: V MARNICI někde najdete lísteček, který se dá skládat na čtvrtky a je tam spousta možností. Pokud ho někdo vyřelil, ať to sem napíše, zajímalo by mě to.
[[/quote]

1121

Skvělé řešení
okey-doke

I am Crazy
Uživatelský avatar
Rudax
Sigilan
Příspěvky: 206
Registrován: 5.12.2007 21:24
Bydliště: střed mnohovesmíru
Kontaktovat uživatele:

Re: Pennova zpráva - možný quest?

Příspěvek od Rudax »

Tenhle lístek se mi podařilo složit bez použití té indície - několik pokusů a terií ale nakonec se mi to podařilo - od jedné zombíí se dozvíte číselnou kombinaci podle které se dá lehce tento lístek složit.
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Pennova zpráva - možný quest?

Příspěvek od scorpioo »

ku anarchistom sa da pridat tak ze pri vysetrovani vrazdy u bozych ludi obvinite iba toho kovara a nikoho ineho.potom ked uz budete bozimy ludmi tak pojdete za bedai-lin a po spravnom vedeni rozhovoru vam povie zemate znicit ten tajny projekt a tiez zabit toho typka ktoreho ste museli odhovorit od samovrazdy :lol: nasledne nato jej este budete musiet pomoct utiect zo zlievarne kedze je podozriva 8-) potom ked uz budete vonku(vy sa budete moct hocikedy vratit do zlievarne) vam povie aby ste isli za pennom a povedali mu tajne heslo.dalej som to este nerobil tak neviem ake su ulohy. :-|
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Uživatelský avatar
Rudax
Sigilan
Příspěvky: 206
Registrován: 5.12.2007 21:24
Bydliště: střed mnohovesmíru
Kontaktovat uživatele:

Re: Pennova zpráva - možný quest?

Příspěvek od Rudax »

scorpioo píše:ku anarchistom sa da pridat tak ze pri vysetrovani vrazdy u bozych ludi obvinite iba toho kovara a nikoho ineho.potom ked uz budete bozimy ludmi tak pojdete za bedai-lin a po spravnom vedeni rozhovoru vam povie zemate znicit ten tajny projekt a tiez zabit toho typka ktoreho ste museli odhovorit od samovrazdy :lol: nasledne nato jej este budete musiet pomoct utiect zo zlievarne kedze je podozriva 8-) potom ked uz budete vonku(vy sa budete moct hocikedy vratit do zlievarne) vam povie aby ste isli za pennom a povedali mu tajne heslo.dalej som to este nerobil tak neviem ake su ulohy. :-|
Díky za radu - právě jsem začal hrát znova - za mága, teď chci dosáhnout Chaotického Zla, a v partě mít hlavně jen Ignuse a F. F. Grace.
PinHead píše:hmm...zajimava otazka..taky mam jednu: V MARNICI někde najdete lísteček, který se dá skládat na čtvrtky a je tam spousta možností. Pokud ho někdo vyřelil, ať to sem napíše, zajímalo by mě to.
Jak jsem psal hraju znova - takže ten lístek se složí podle č. zombie - 1201
- napřed ten roh s jednou značkou pak se dvěma pak s žádnou a pak zase ten roh s jednou značkou.
Odpovědět

Zpět na „Planescape: Torment“