Diablo 2 LoD

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 LoD

Příspěvek od Zakat »

Teď už vlastně k ničemu. On byl tuším hraný v nějaké z nižších verzích a dohraný v patchi 1.10. Byla to moje první dohraná postava, takže má několik skillů tam kde nemají být atd :anxious: Zod byl tuším v brnění...
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Uživatelský avatar
Mort
Sigilan
Příspěvky: 50
Registrován: 29.4.2006 21:17

Re: Diablo 2 LoD

Příspěvek od Mort »

Tumis píše:Mort: Pěkné video, ale já jsem ještě nikdy runy Jah a Ber na Enigmu(runový slovo, co tomu palovi dává teleport) nenašel :-)
Viem že sú veci zlaté a modré (s charges na skill teleport)
Ale neviem či ten paladin na videu je chetovaný ?
Skúste si vyskúšať teleporty cez chaos sanctuary a nie to také lahké ako vypadá. :wall:
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 LoD

Příspěvek od sevencreature »

Zakat: Takže ti je vlastně úplně k ničemu :-) A kde ti vypadla?

Mort: Jestli hraje na players 1, tak to není problém. Ty chybějící animace se dají svést na lag a kompresi videa. Ne, že by mi na tom nějak záleželo.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Tumis
Sigilan
Příspěvky: 74
Registrován: 10.7.2006 10:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 LoD

Příspěvek od Tumis »

Morf: kdyby to bylo z věci která ma charges, tak u toho skilu vidíš číslo, kolim mu zbývá nábojů ;-) JInak jsem hrál za sorcku, takže vim jaké to je portit, zkoušel jsi někdy portit durance of hate nebo WK na NM nebo Hell ? :-) Takové adrenalinové sporty dobře znám :-)
Uživatelský avatar
Mort
Sigilan
Příspěvky: 50
Registrován: 29.4.2006 21:17

Re: Diablo 2 LoD

Příspěvek od Mort »

Skúšal som s čarodejkou na normal Chaos sanctuary a nepodarilo sa mi ani cez River preteleportovať .
Ale s Askou na hell v Arcane S. moja obľubená lokácia to celkom ujde ( skill Dragon flight ) .
Hlavne Multiplayer kde sa odstráni zbytočné čakanie .
A ešte ma láka Tal Rasha tomb skúsiť teleporty hlavne pri hľadaní Duriela.

Inak aký máte štandartne Better chance of GMI ?
Ja mám tak štandartne 100 ale podľa tohto http://www.battle.net/diablo2exp/items/ ... find.shtml je aj 300 málo !
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 LoD

Příspěvek od Zakat »

sevencreature píše:Zakat: Takže ti je vlastně úplně k ničemu :-) A kde ti vypadla?
Přímo Zod mě nevypadl, dopracoval jsem se k němu vylepšováním run. Jenže jak jsem pak zjistil, byl mě nanic :lol: Takových přehmatů má Pal docela dost, jinak je to silná postava. Je to dáno hlavně tím, že na patch 1.10 jsem ho dal až někdy po polovině hry...jo jo, ty začátky :-P
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 LoD

Příspěvek od sevencreature »

Mort píše:Skúšal som s čarodejkou na normal Chaos sanctuary a nepodarilo sa mi ani cez River preteleportovať
To praktikuješ novou challenge - hraní Diabla 2 pouze levou nohou? :think: Protože jinak mě nějak nenapadá, jak můžeš mít s tímhle problém.

Jinak MF záleží pochopitelně na určení postavy - obvykle se snažím mít tak 300 %, MF specializované postavy minimálně 500 %.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Tumis
Sigilan
Příspěvky: 74
Registrován: 10.7.2006 10:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 LoD

Příspěvek od Tumis »

Mort píše:Skúšal som s čarodejkou na normal Chaos sanctuary a nepodarilo sa mi ani cez River preteleportovať .
Základem je buď hodně many a + skills nebo pokud hraješ na ladderu(nebo s PlugY) tak desert mercenary s Insight rw(Ral + Tir + Tal + Sol) neni moc náročnej na složení dává asi lvl 11-14 Meditation auru, a zbraň se 4 socketama mi padla dokonce i v Cow levelu na normal :-)
Ve vyšších obtížnostech je už nutnost 105% FCR a aspoň 60% FHR... :-)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 LoD

Příspěvek od sevencreature »

Zakat píše:Přímo Zod mě nevypadl, dopracoval jsem se k němu vylepšováním run.
:shock: :shock: :shock: Víš vůbec jak šíleně těžké je získávat runy vylepšováním? Teda, strávit rok čistého času hraním Diabla 2 jen proto, aby mohl vrazit Zod svému Paladinovi do brnění může jen šílenec :mrgreen:

Kód: Vybrat vše

Runa:   Počet Ist run potřebných k vytvoření:
Gul .........  2
Vex .........  4
Ohm .........  8
Lo  ........  16
Sur ........  32
Ber ........  64
Jah ........ 128
Cham ....... 256
Zod ........ 512
A to beru Ist jako celkem běžnou runu...
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 LoD

Příspěvek od Zakat »

sevencreature píše:Víš vůbec jak šíleně těžké je získávat runy vylepšováním?
Vím. Na vlastní kůži vím :mrgreen: To si nedokážeš představit. Plný inventář run :lol: Nešlo o to že jsem byl šílenec. Byl jsem tehdy šílenec a taky děsná lama :mrgreen:
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 LoD

Příspěvek od sevencreature »

Podezřelé...
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Mort
Sigilan
Příspěvky: 50
Registrován: 29.4.2006 21:17

Re: Diablo 2 LoD

Příspěvek od Mort »

Tumis píše: Základem je buď hodně many a + skills nebo pokud hraješ na ladderu(nebo s PlugY) tak desert mercenary s Insight rw(Ral + Tir + Tal + Sol) neni moc náročnej na složení dává asi lvl 11-14 Meditation auru, a zbraň se 4 socketama mi padla dokonce i v Cow levelu na normal :-)
Ano mám plagy kvôli novému questu v Tristrame a ako píšeš tak aj pre recepty z Battle netu .
Mám radšej bojovníkov na blízsko s dobrými kúzlami (škoda že nie je recept na fire wally do veci použitelnej na hocikoho)
Tumis píše:Ve vyšších obtížnostech je už nutnost 105% FCR a aspoň 60% FHR... :-)

Súhlas ja to dopľňam charmamy :pray:
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Začal jsem po asi třech letech znovu Diablo II: LoD (patch 1.10) za paladina. Dostal jsem se do druhého aktu na 16. úrovni. Chci se zeptat, jestli má smysl u paladina co možná nejvíce zvyšovat vitalitu (většinou tři body/úroveň) na úkor síly a obratnosti (po jednom bodu/úroveň - ne vždycky, ale většinou), deficit síly vyrovnávám aurou moc (v originále asi might; 10 bodů) a trny používám proti silným nepřátelům (7 bodů)? Později plánuju hrát po netu s dvěma kamarády (barbar, nekromancer) a chtěl jsem jim být co nejprospěšnější (nekromancer se specializuje pouze na vyvolávání, barbar je tank - obouruční meče, veliká síla a odolnost).
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 LoD

Příspěvek od sevencreature »

Trny jsou vcelku na nic, Might aura diskutabilní, ale VIT je základ pro každou postavu. Nicméně netuším, jak chceš "deficit síly" vyrovnávat Might aurou - to je zcela zcestná myšlenka. Síla slouží k tomu, aby bylo možné používat předměty, to je její hlavní účel v Diablu 2 (kromě některých extrémních buildů, ale i to je možná spíš hudba 1.09 :think:) - nenahradíš ji Might aurou, ale pouze dalšími předměty.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

7c: Podle síly se mi mění ,počítadlo' damage. Nebo možná to je podle levelu, ale vždycky jsem si všiml změny hodnoty damage po navýšení síly. Takže říkáš, že trny jsou na houby? Co bych tedy měl zvolit místo nich? Jde o to, že chci používat výhradně aury (tzn. pasivní schopnosti), protože mě nebaví sledovat manu a ani aktivně používat schopnosti, kromě toho je považuji za nejlepší pro skupinu.

EDIT: Ještě jsem si uvědomil, že mi možná stoupala damage, poněvadž jsem měl aktivovanou might auru a tu jsem zvyšoval také :think:
Naposledy upravil(a) Carlos dne 15.6.2008 13:15, celkem upraveno 1 x.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“