Severance: Blade of Darkness

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
@DI$
Sigilan
Příspěvky: 27
Registrován: 28.4.2006 16:32
Bydliště: Betelgeuze

Severance: Blade of Darkness

Příspěvek od @DI$ »

Sháním tuhle super hru. Vypadá to ale, že se u nás snad nedá vůbec sehnat.
Nevíte o tom někdo něco?
... Ale člověk se doslova skládá z věcí, které nemají místo v prostoru a čase. (...) Odstraňte je - a zbyde vám opice, která neustále padá ze stromu. ...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Už si ji hrál?

Kdysi jsem ji sháněl, ale dostal se mi do ruky jen jakýsi rip (tj. bez animací a hudby, myslím).

Hmm, asi se do ní (možná někdy :wink:) zase pustím...

V obchodech jsem ji bohužel nesehnal :-? Kdybych ji viděl, okamžitě kupuji 8-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Hmm, vážně zábavná hra :-P Chtělo by to víc takových :-(
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Svého času jsem si stáhl demo, ale ovládání bylo tak PŘÍŠERNÉ, že mě to odradilo od koupě plné hry.
Dost možná se jednalo jen o nevyladěnost toho dema, ale rozhodl jsem se peníze neriskovat. 8-)
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Adieu: Hmm, netuším, demo jsem nehrál. Nicméně ovládání je velmi dobré a rozhodně uživatelsky příjemné.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
@DI$
Sigilan
Příspěvky: 27
Registrován: 28.4.2006 16:32
Bydliště: Betelgeuze

Příspěvek od @DI$ »

právě že už jsem ji jednou hrál, ale jenom demo. A zaujalo mě to natolik, že bych ji z fleku koupil. Viděl jsem nějakou možnost stažení plné trial verze, ze které se po zaplacení XY$ stane plnohodnotná verze. Bohužel nemám mezinárodní platební kartu. Možná nějak přes pay pal, ale o tom nic nevím...
... Ale člověk se doslova skládá z věcí, které nemají místo v prostoru a čase. (...) Odstraňte je - a zbyde vám opice, která neustále padá ze stromu. ...
Adolfik
Sigilan
Příspěvky: 166
Registrován: 12.4.2008 13:36

Re: Severance: Blade of Darkness

Příspěvek od Adolfik »

Tu hru právě hraju a musím říct, že nepatří k těm jednoduším, ale baví mě. Vlastně jediná věc krom zatím působícího příběhu a atmosféry je bojovej systém, který mě opravdu vtáhl do hry.
Teď jsem narazil na prvního bosse a musím říct, že asi budu muset hodně cvičit prsty abych ho porazil. Jednou ráno mi zničí štít a druhou mi většinou setne hlavu, takže boj většinou vypadá tak, že si musím přesně načasovat udér, těsně po jeho švihnutím a okamžitě uskočit...no prostě akce akce akce :-D Doufám, že mě to neustále loadovaní neomrzí.
Zvláštní, že ta hra není moc známá.
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“