SWAT (prip. Police Quests)

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

SWAT (prip. Police Quests)

Příspěvek od Elessar »

Hral to tu niekto? Ja som doma nasiel SWAT 4 (netusim, vskutku netusim, od koho to mam- crowx, ze to nie je od teba?) a zatial (som v nocnom klube) ma to bavi neskutocne, aj ked pathfinding je obcas mizerny a prijal by som, keby sa lead dal trochu upravit (xicht a tak- ja viem, je to priserna blbost, ale mna desne bavi vytvaranie postavy a podobne kraviny...)
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Jo, já hrál trojku. Docela mě bavilo hodit do místnosti flashbang a slzák a pak chudinkům vzdávajícím se teroristům střílet do hlavy jako na popravě. :lol:
O Police Questu ti tu nikdo nenapíše, neboť ty, co ho hrály, odvezli jacísi páni v dlouhých bílých pláštích do místností s vypolstrovanými stěnami. :anxious: :shhh:
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
DerAdler
Sigilan
Příspěvky: 409
Registrován: 16.6.2006 2:21
Bydliště: Auschwitz-Birkenau

Příspěvek od DerAdler »

Adieu: To aby som si dával bacha či si neprídu aj po mňa :anxious: :whistle:
"Das einzige Mittel gegen den Verstand zusiegen ist Stärke und Angst." Adolf Hitler, Mein Kampf
Obrázek
Uživatelský avatar
durana
Sigilan
Příspěvky: 281
Registrován: 28.4.2006 20:08
Bydliště: Earth:/Europe/ Slovakia/Martin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od durana »

Ja som hral SWAT3 a strasne ma to bavilo. Nakvacsia sranda je dat si predsavzatie ze nikoho nezabijete, nabit gumene projektily a ist do boja. A ta kombinacia odpalenia dveri vybusninou alebo brokovnicou, hodenie flashu a vykriky na zmatenych teracov nemali chybu. Aj ked ma stvalo ze niektore misie boli moc dlhe a stale opakovanie tej istej misie vas tychlo prestane bavit. A este jedno pozitivum: teroristi sa stale premiestnovali a vy ste nikdy netusili kde na nich narazite.
And if that Mocking Bird don’t sing and that ring don’t shine
I’ma break that birdie’s neck, I’ll go back to the Jeweler
Who sold it to ya
And make him eat every carat
Don’t fuck with dad.
Uživatelský avatar
DerAdler
Sigilan
Příspěvky: 409
Registrován: 16.6.2006 2:21
Bydliště: Auschwitz-Birkenau

Re: SWAT (prip. Police Quests)

Příspěvek od DerAdler »

Ja som na SWAT 4 + datáč nainštalil mod Sheriffs Department a nemôžem si ho vynachváliť. Drobné vylepšenia hrateľnosti a misie z 3jky zahrnuté v kampani... takže môžem len dodať: BREACH, BANG AND CLEAR 8-)
"Das einzige Mittel gegen den Verstand zusiegen ist Stärke und Angst." Adolf Hitler, Mein Kampf
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“