Reakce na "Řeka"

Zde se můžete rozplývat či pohoršovat nad prezentovanými díly.

Moderátor: Sadako

Odpovědět
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Reakce na "Řeka"

Příspěvek od Carlos »

No, ona to hlavně není povídka. Spíš nějaké takové líčení a v tom já se nijak zvlášť nevyznám. Navíc trampská tématika, jakýmkoli způsobem připomínající tuzemskou, mi není vůbec po chuti. Ale užíváš celkem dobré jazykové prostředky. Měl bys zkusit něco delšího ;-)
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Řeka

Příspěvek od Tarreb »

Trampská? Neřekl bych že jsem tramp. Spíš to měla být taková básnička, jenže neumím rýmovat. ;-) Celkem dobré jazykové prostředky? Dík, to potěší.:dancing: Možná sem dám i tu svoji ,,francouzskou trilogii", ale nejdříve to ješt překopu a tak. Uvidíme :think:
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

No, řeky, zapadjící slunce, prázdniny. To mi až moc smrdí Hochy od Bobří řeky :-)

Myslel jsem, že bys měl zkusit nějakou skutečnou povídku s dobrou zápletkou, vzhledem k tomu, že máš docela talent k líčení přírody, by bylo dobré nějaké fantasy v Tolkienovském stylu. Znáš to, elfouni, lesy a jiné stromoobjímačské propriety ;-)
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Řeka

Příspěvek od Tarreb »

Já jsem zkoušel, to je právě to, co nazývám ,,fracouzskou trilogií". Můj pokus o ,,historickou fantasy".

Klasickou fantasy jsem zkoušel asi před 3mi lety, povídka nehorázně obšlehnula zaklínače ;-) . Teďkom v současnosti (s pomocí kámošky ovšem, tak snad vysoudím autorská práva :-) ) taky píšu fantasy klasickou.

Tys taky něco zkoušel? Mohli bychom se domluvit na tématu a každý by napsal do určitého data na dané téma třeba 1/2 povídky. Pokud bys měl čas a zájem, toto mě mrtě baví.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Já píšu a docela často. Nicméně projetky jako něco napůl nebo tak, to není můj styl. Já si rád pohrávám a kromě toho jsem strašně líný (pokračování na Podivnou Společnost píšu už jakou dobu a od jisté chvíle jsem začal odznovu, poněvadž se mi to vyvinulo jinam, než jsem chtěl). Tady na Sigilu jsou kousky mojí tvorby. Ale literatura je podle mě něco, co bys měl dělat sám za sebe (čímž samozřejmě nevylučuji, že některé autorské spolupráce jsou fajn).
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Řeka

Příspěvek od Tarreb »

Tu Podivnou Společnost si zítra přečtu ;-) . Já píšu tu moji hlavní trilogii a pak také menší povídky jako tuto, na kterých brousím vtip, styl a popis krajiny.

Psaní si užijeme až-až, když budeme psát reporty z akce silvestr :lol:

Brou noc 8-)
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Řeka

Příspěvek od Tarreb »

Hmm, tak vydím, že můj snivý pospis krajiny se příliš neujal :roll: . Nebo alespoň nikdo nic ( vyjma Carlose) nenapsal. Jak chcete, dám sem něco úplně jiného kalibru :evil: ;-)
Odpovědět

Zpět na „Reakce, komentáře, kritiky“