PoF v1 ( kompletně česky )

Quest Mod pro BGII.

Moderátor: BGslayer

Odpovědět
Uživatelský avatar
BGslayer
Dabus
Příspěvky: 283
Registrován: 12.12.2005 20:17
Bydliště: Neverwinter

PoF v1 ( kompletně česky )

Příspěvek od BGslayer »

Takže s radostí můžu po 3. letech oznámit, že konečná verze modu PoF pro BG2 Soa a Tob se blíží ke konci.

Tentokrát kompletně v češtině, byly odstraněny všechny známé chybičky z verze 0.8 a doplněno město Siluvanode a také tato verze obsahuje kompletní vedlejší dějovou linii Řád a Chaos. Další novinkou jsou 4 hratelné NPC - zloděj, zaklínač, paladin a bojovník. ( všichni mají nové speciální PoF - kity )

Přidáno 60 magických předmětů a 10 mini Questů.
Plus došlo ke změně Epilogu PoF.

Přibližné datum dokončení ( záleží na Testingu ) DUBEN 2010
Uživatelský avatar
Daerryl
Sigilan
Příspěvky: 17
Registrován: 29.12.2007 21:44
Bydliště: Menzoberranzan

Re: PoF v1 ( kompletně česky )

Příspěvek od Daerryl »

Sláva, po třeh hodinách stahování konečně staženo a teď už jenom nainstalovat. Doufám, že stačí odinstalovat 0.8 a pak nainstalovat 1.0, že nemusím reinstalovat celý BGII. :dancing: :dancing: :applause:
Usstan tlun malla ulu thalra dos. Usstan orn tlu mzild malla, vel'drav usstan elgg dos.
Uživatelský avatar
BGslayer
Dabus
Příspěvky: 283
Registrován: 12.12.2005 20:17
Bydliště: Neverwinter

Re: PoF v1 ( kompletně česky )

Příspěvek od BGslayer »

Mělo by to stačit. To jsem ještě nezkoušel...
Uživatelský avatar
Daerryl
Sigilan
Příspěvky: 17
Registrován: 29.12.2007 21:44
Bydliště: Menzoberranzan

Re: PoF v1 ( kompletně česky )

Příspěvek od Daerryl »

Taak, vyzkoušeno, funguje to. :dancing: :dancing: Avšak teď jsem narazil na jeden malinký problém. V questu s Tehyrem, když dostanu od vězně dopis, měl by se mi zobrazit kus lesa, pokud se nemýlým. Nezobrazí.
Usstan tlun malla ulu thalra dos. Usstan orn tlu mzild malla, vel'drav usstan elgg dos.
Uživatelský avatar
BGslayer
Dabus
Příspěvky: 283
Registrován: 12.12.2005 20:17
Bydliště: Neverwinter

Re: PoF v1 ( kompletně česky )

Příspěvek od BGslayer »

Nene, ten dopis nehraje roli v tom kdo ti dá mapu k tomu lesíku!!!!! Tu mapu k lesíku ti dá Protektor... v té stejné lokaci... stačí když si vyzvedneš klíč od pokoje Lorda Protektora - ten klic ti dá žalářník, pokud máš u sebe už všechny klíče k celám!!!!

Vše je vpořdku!
Uživatelský avatar
Daerryl
Sigilan
Příspěvky: 17
Registrován: 29.12.2007 21:44
Bydliště: Menzoberranzan

Re: PoF v1 ( kompletně česky )

Příspěvek od Daerryl »

Našel! Jen se vzápětí vynořil další problém :-) Splnil jsem úkol, přenechali mi meč a chci odejít, jenže nemám kam! Sice ty lokace vidím, ale přístup k nim je zamítnut...
Usstan tlun malla ulu thalra dos. Usstan orn tlu mzild malla, vel'drav usstan elgg dos.
Uživatelský avatar
BGslayer
Dabus
Příspěvky: 283
Registrován: 12.12.2005 20:17
Bydliště: Neverwinter

Re: PoF v1 ( kompletně česky )

Příspěvek od BGslayer »

Z Tethyrského lesa musí být přístup minimálně do Trhova.... 100% Mám to tady a vše funguje... Ty totiž určitě si nedělal ještě ten Quest s Trhovem... Proto ti to nefunguje... Tam je ta chybička. Ono předtím než začneš s PoF je dobré si projet ty staré Questy a získat tak kolem 13 levelu... Jinak některé ty Questy jsou nezvladatelné... To je daň z toho, že je tento mód tak velký...
Uživatelský avatar
BGslayer
Dabus
Příspěvky: 283
Registrován: 12.12.2005 20:17
Bydliště: Neverwinter

Re: PoF v1 ( kompletně česky )

Příspěvek od BGslayer »

Uživatelský avatar
Kalach
Sigilan
Příspěvky: 191
Registrován: 30.1.2007 14:42

Re: PoF v1 ( kompletně česky )

Příspěvek od Kalach »

Chcel by som sa spytat ci je mod kompatibilny aj s BGT? Dik
Uživatelský avatar
BGslayer
Dabus
Příspěvky: 283
Registrován: 12.12.2005 20:17
Bydliště: Neverwinter

Re: PoF v1 ( kompletně česky )

Příspěvek od BGslayer »

Kalach píše:Chcel by som sa spytat ci je mod kompatibilny aj s BGT? Dik
V žádném případě, tento mód mění moc aspektů hry. Navíc by tento mód zřejmě musel být v angličtině a muselo by se to upravit na BGT.
plastor001
Sigilan
Příspěvky: 2
Registrován: 3.6.2010 11:50

Re: PoF v1 ( kompletně česky )

Příspěvek od plastor001 »

Zdravím
mám problém, který bude určitě ve mě :-D ale nevím si rady. Questy z BG 2 mám splněné, lokace objevené, ale když jsem nainstaloval PoF tak vidím novou mapu, na ní staré lokace, ale nové nikde :( pár questů ve starých lokacích je z PoF do mapy se jakože zapíšou, ale když mapu otevřu není nikde nic nového :(
Uživatelský avatar
BGslayer
Dabus
Příspěvky: 283
Registrován: 12.12.2005 20:17
Bydliště: Neverwinter

Re: PoF v1 ( kompletně česky )

Příspěvek od BGslayer »

plastor001 píše:Zdravím
mám problém, který bude určitě ve mě :-D ale nevím si rady. Questy z BG 2 mám splněné, lokace objevené, ale když jsem nainstaloval PoF tak vidím novou mapu, na ní staré lokace, ale nové nikde :( pár questů ve starých lokacích je z PoF do mapy se jakože zapíšou, ale když mapu otevřu není nikde nic nového :(
Je třeba čistá instalace Baldur's Gate 2, aby vše správně fungovalo. Pokud nainstaluješ PoF na rozehranou hru tak to určitě nebude fungovat tak jak by mělo. Takže pokud si tak neudělal tak udělej. PoF jinak začíná v úplně jiné lokaci, takže pokud nainstaluješ PoF později než úplně na začátku, tak další Questy se nezobrazí a pokud si to nainstaloval už na začátku a dělá ti to tohle, tak je třeba reinstall. Ale když nevím co přesně ti to dělá tak ti jen těžko poradím. Samozřejmě ta mapa je prázdná a postupně v Atkathle a jiných městech se ti odkryjou lokace na té mapě, ale znova jen když si to nainstaloval na začátku!!!
plastor001
Sigilan
Příspěvky: 2
Registrován: 3.6.2010 11:50

Re: PoF v1 ( kompletně česky )

Příspěvek od plastor001 »

BGslayer píše:
plastor001 píše:Zdravím
mám problém, který bude určitě ve mě :-D ale nevím si rady. Questy z BG 2 mám splněné, lokace objevené, ale když jsem nainstaloval PoF tak vidím novou mapu, na ní staré lokace, ale nové nikde :( pár questů ve starých lokacích je z PoF do mapy se jakože zapíšou, ale když mapu otevřu není nikde nic nového :(
Je třeba čistá instalace Baldur's Gate 2, aby vše správně fungovalo. Pokud nainstaluješ PoF na rozehranou hru tak to určitě nebude fungovat tak jak by mělo. Takže pokud si tak neudělal tak udělej. PoF jinak začíná v úplně jiné lokaci, takže pokud nainstaluješ PoF později než úplně na začátku, tak další Questy se nezobrazí a pokud si to nainstaloval už na začátku a dělá ti to tohle, tak je třeba reinstall. Ale když nevím co přesně ti to dělá tak ti jen těžko poradím. Samozřejmě ta mapa je prázdná a postupně v Atkathle a jiných městech se ti odkryjou lokace na té mapě, ale znova jen když si to nainstaloval na začátku!!!


Díky jdu si s tím pohrát :)
Uran
Sigilan
Příspěvky: 10
Registrován: 12.8.2011 10:16

Re: PoF v1 ( kompletně česky )

Příspěvek od Uran »

Hoj chtel bych se zeptat jestli pro verzi 1 existuji nejake patche? Napr. mi hra pada pri vstupu do "Obchodni ctvrti".

+ par dalsich dotazu

2) Úkol s Tethirem - šlechtic začal pálit les a ukradl meč. Kde ho mám najít? Na mapě s lesem není, na mapě se sídlem taky ne (a dovnitř sídla už mě to nepustí)
3) Řád a Chaos - po zabití kostlivců mi hra radí, abych našel kněze. Kterého?
4) PoF - po projití jeskyní mi hra radí najít toho hodného ze dvou paladinů začínajícího na G. Kde?
5) Pustil jsem k vodě toho zaklínače z Irenicova dungeonu. Bude to překážkou dokončení některých questů?
Odpovědět

Zpět na „Paladins of Faerûn“