External Dialogy

Vytváření nových modů není tak obtížné, zkuste si to taky.

Moderátor: Razfallow

Odpovědět
Uživatelský avatar
BGslayer
Dabus
Příspěvky: 283
Registrován: 12.12.2005 20:17
Bydliště: Neverwinter

External Dialogy

Příspěvek od BGslayer »

Ahojte.

Mám problém s externím odkazem na dialog...

Píšu dialog - Osoba něco řekne - potom je REPLY - a do toho chci přidat externí odkaz na jiný dialog, aby NPC dodalo k tomu dialogu nějakou poznámku a pak se chci zase vrátit zpět do toho původního dialogů.

Mám tam normálně už dané - external link - KARMOD.dlg a i to číslo na text 3 třeba - Mám vytvořený ten druhý dialog a tam ten text pod číslem 3, když v DLTCEP dám přejít na odkaz tak mi to vyhodí ten správný dialog, ale ve hře tam dialog skončí a poznámka postavy KARMOD se neobjeví, JAKTO?
Uživatelský avatar
BGslayer
Dabus
Příspěvky: 283
Registrován: 12.12.2005 20:17
Bydliště: Neverwinter

Re: External Dialogy

Příspěvek od BGslayer »

Ani ve Weidu tomu tady nikdo nerozumí?

Přijde mi to jakési komplikované, už se snažím celý víkend na to přijít a nic... Používám INTERJECT.... Co je vše důležité k tomu, aby nové NPC komentovalo v dialogu? Záleží na tom, který dialog toho NPC použiju?

Nějaký příklad někdo prosím?

Mám čaroděje: ten něco řekne --- <CHARNAME> odpoví a když je v partě nové NPC tak tam přihodí jednu hlášku a pak chci aby se pokračovalo v dialogu s tím čarodějem.

Vím že tam musí být to - IsValidfor---, pak vím že tam musí být nějaká ta Global variable a ten odkaz na ten dialog plus číslo toho textu ale stále mi to nefunguje...
Uživatelský avatar
Valiant
Sigilan
Příspěvky: 95
Registrován: 6.1.2006 9:49
Bydliště: Levice (hometown), Sliač (worktown), Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: External Dialogy

Příspěvek od Valiant »

Mrkni sa na README-WeiDU: konkrétne INTERJECT, INTERJECT_COPY_TRANS a INTERJECT_COPY_TRANS2... Viac ti netreba ;-) Tam to máš krásne popísané... Ale v angličtine...
Kiski aka Valiant, the 3ds Max mage
Slovakia
Tower Of Deception creator

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Infinity Engine“