IWD2: závěrečný souboj

Okuste ledový dech Auril na Planině ledového větru.
Stránky: Icewind Dale, Icewind Dale II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Uživatelský avatar
Darkrider
Sigilan
Příspěvky: 18
Registrován: 28.4.2006 12:17
Bydliště: Smer jih chci zkoumat jungle na ostrovech yuan-ti

IWD2: závěrečný souboj

Příspěvek od Darkrider »

Po tydnech cestovani a boju jsem se dostal do Ruky Seladriny celou jsem prosel celkem bes optizi :-P ,ale souboj s Isairem a Madae je desny potvory ktery jsou s nima zabiju a dvojčata lehce zranim a vic ani tuk.Info
mi pise zbran neucina,Madea odolna na bodnuti utok ohnem ............atd+dalsich milion hlasek.Mam 6 postav kazda ma zbran aspon+5 a nejakou kouzelnou a porad nic.Jak je teda mam zabit :oops:
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Je to relativně snadné.

Nejdříve musíš killnout jejich pomocníky.
Hlavně toho summonera vpravo vzadu u dveří.
Sám bys měl zaměstnat Isaira s Madae vyvolanými potvorami než to uklidíš. Ale jde to i bez toho. Trochu ti pomůžou spřátelení mniši.

No a pak je jen ustřílíš šípy, kameny, šipkami +5, ledem, elektřinou
Jo a doporučuji mít obuté boty rychlosti. A utíkat, a střílet, a utíkat a střílet .....
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Darkrider: Na druhou stranu pozor: Občas, pokud v souboji nepostupuješ tak jak autoři zamýšleli, jsou Isair a Madae nesmrtelní a zůstávají "téměř mrtví". To asi nebude tvůj problém, ale tohle se ti taky klidně může stát. ;-)
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Tokkar píše:Je to relativně snadné.....
Není :lol: .... A nebo hodně relativně...
S taktikou samozřejmě souhlas (dostat se k jednomu z nich na boj 'face to face' je celkem o ústa), ale oni to u té fontánky dost nepříjemně komplikují držením. Boj se odehrává v dosti malé prostoře a dvě tři držené postavy už jsou celkem problém, neboť jakmile se I či M k takto držené postavě dostanou - znamená to pro ni téměř vždy smrt.. Pokud ji nemá kdo léčit, či z držení uvolnit. Což ve chvíli, kdy je třebas celá družina umlčena, také dost dobře nende :-?

2 Darkrider: ale zabít skutečně jdou ;-)
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Zkoušel je někdo dát na srdce běsu? To musí být pěknej nářez...
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Frosty píše:... ale oni to u té fontánky dost nepříjemně komplikují držením. Boj se odehrává v dosti malé prostoře a dvě tři držené postavy už jsou celkem problém, neboť jakmile se I či M k takto držené postavě dostanou - znamená to pro ni téměř vždy smrt.. Pokud ji nemá kdo léčit, či z držení uvolnit. Což ve chvíli, kdy je třebas celá družina umlčena, také dost dobře nende :-?
Moje predchozi rady se vztahovaly predevsim na trunni sal, ale stejna taktika platí u fontánky.

I a M tam mají husty doprovod tech xvimianskejch rytířů, tak radeji necekam, jen probehnu mistností s fontankou, nalakam a vybehnu zadnim vchodech a pak uz staci obihat kolem veze dokola a strilet.
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Darkrider
Sigilan
Příspěvky: 18
Registrován: 28.4.2006 12:17
Bydliště: Smer jih chci zkoumat jungle na ostrovech yuan-ti

Příspěvek od Darkrider »

S jakyma zbranema jste s nima bojovaly???Za vase rady dik jak jsem ale rekl jejich doprovod zlikviduju hrave ale I a M se zaseknou na stavu zivota Lehce zranen a dal se nehnou
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Zbraně už jsem psal výše.
A ještě jedna rada, soustřed se jen na jednoho z nich.

Maximálně můžeš rušit kouzla, ale to se ti stejně moc nepovede.
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
dodo
Sigilan
Příspěvky: 230
Registrován: 22.10.2005 16:13
Bydliště: krasna malebna dedinka pod Tatrami, Novosad

Příspěvek od dodo »

mne sa ich zvicajne podarilo zasiahnut (s plnim ucinkom zbrane) hlavne s tupimi zbranami , takze bi som doporucoval nejaku tu palicu+5 (tich je tam mislim ze dost) alebo nejake to kladivko+5 (s tim vsak bude asi problem lebo mne sa take najst nepodarilo), velmi pomozu aj nejake tie naboje+5 do praku , no a mam taki dojem ze vsetki ostatne tipi zranenia ine nez drtive sa dost silno redukuju (dokonca aj ked su +5).
http://s6.bitefight.sk/c.php?uid=43240
ale nic to preto aj bezo 100 lastoviciek bude este leto
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

NO prave proto ta ledova a elektricka munice.
Bossove sice odstini fyzické zraneni, ale na tyhle zivly jsou ponekud alergičtí. :twisted:

Kdyz jsem se odvazil k nim na chvili priblizit, tak se osvedcila Halapartna Severu. Je pekne mrazivá. ;-)
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
dodo
Sigilan
Příspěvky: 230
Registrován: 22.10.2005 16:13
Bydliště: krasna malebna dedinka pod Tatrami, Novosad

Příspěvek od dodo »

Tokkar píše:NO prave proto ta ledova a elektricka munice.
Bossove sice odstini fyzické zraneni, ale na tyhle zivly jsou ponekud alergičtí. :twisted:

Kdyz jsem se odvazil k nim na chvili priblizit, tak se osvedcila Halapartna Severu. Je pekne mrazivá. ;-)
no to je sice pravda ale to vsetko ma jeden hacik
tj: zenska (sori nikdi som nevedel rozoznat kto je isar a kto madai) na seba zakuzli zlepsenu neviditelnost a kulu nezranitelnosti, no a z toho vipliva ze je dost "tazke" zasiahnut bojovnika ktoreho nevidite a ktoremu jeho neviditelnost nemozte odkuzlit
chalan ma na sebe zakuzlene nejake kuzlo z 9.urovne ktore mu asi na 10 kol dava HOOODNE slusnu odolnost voci magickim zivlom a vzhladom na to ze ma skvele zachrane hodi je to tak trochu dost husti problem ho magiou zranit.

tak ci onak suhlasim s tim ze prave magia ( obzvlast elektrina ala retazovi blesk) je tim najlepsim sposobom ako ich zlikvidovat; ovsem treba chvilku pockat kim ochrani padnu

ps: ked sme uz pri tej magi tak bacha na tu zensku, je to zlodejka co znamena ze ma vinikajuce zachrane hodi obratnosti a teda sa dokaze vihnut utocnim kuzlom uplne bez zranenia , v tomto pripade je mislim lepsia "rucna" likvidacia (mam taki dojem ze jej obrane cislo je aj o hodne nizsie nez u jej "brata")
http://s6.bitefight.sk/c.php?uid=43240
ale nic to preto aj bezo 100 lastoviciek bude este leto
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Jejich AC se lisi jen o dva body a v HF je totozne.
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
dodo
Sigilan
Příspěvky: 230
Registrován: 22.10.2005 16:13
Bydliště: krasna malebna dedinka pod Tatrami, Novosad

Příspěvek od dodo »

Tokkar píše:Jejich AC se lisi jen o dva body a v HF je totozne.
no aj tie dva body su nieco :-D , a co je to HF? :shock: :shock:
http://s6.bitefight.sk/c.php?uid=43240
ale nic to preto aj bezo 100 lastoviciek bude este leto
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Heart of Fury - mod Srdce Běsu - nejvyšší obtížnost
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Darkrider
Sigilan
Příspěvky: 18
Registrován: 28.4.2006 12:17
Bydliště: Smer jih chci zkoumat jungle na ostrovech yuan-ti

Příspěvek od Darkrider »

Dik za rady uz jsem je "zabil".Prvni cast boje jsem zvladnul a v ty druhy zabil asi jedno dvojce ale umrely oba pomoci mythalu tak nevi jestly moje cesta do ruky nebyla zbitecna kdyz by zemrely stejne :lol: ???
Odpovědět

Zpět na „Icewind Dale I & II“