Voľná diskusia

Okuste ledový dech Auril na Planině ledového větru.
Stránky: Icewind Dale, Icewind Dale II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Mattheus
Sigilan
Příspěvky: 18
Registrován: 22.5.2006 23:35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mattheus »

Predpokladam ze ti seka v masovych soubojech kdyz te priserky pronasleduji. Me se to deje taky (P4@2.8GHz). Jako pricinu vidim ve vysoko nastavenem "path search nodes" ale nedal bych za to ruku do ohne...

Plny HDD - kdyz to mas OPRAVDU plne a nemas alokovane misto pro swap / cache tak tim muze byt. Kdyz ti ale zbyva alespon 1GB tak musis pricinu hledat jinde.

Nebo mas nejakyho programa megazrouta ktery ti bezi v pozadi? (staci DC++, ten dokaze vytezit CPU i na 100% kdyz pocita checksumy)
Frco
Sigilan
Příspěvky: 139
Registrován: 21.10.2005 21:20
Bydliště: BA Petrzka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frco »

jj najma vo velkych subojoch, mno ale praveze v IWD male suboje ani nie su......
Programy nemam ziadne okrem ICQ a na HDD mam cca 5 GB volneho miesta. Co ma stve je, ze my to robi aj pri COD II ked hram tak my to restartuje comp:( ak je to grafika tak ma je*ne, lebo pred cca dvoma mesiacmi som jednu kupil prave kvoli restartovaniu
Mattheus
Sigilan
Příspěvky: 18
Registrován: 22.5.2006 23:35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mattheus »

Nevidel bych to na grafiku...mozna jsi mel poskozene ovladace ale jinak GPU nemaj ve zvyku zhazovat system.

Zkus si naschval otestovat stabilitu CPU - treba utilitkou Prime95 ; sam si hlida jestli procesor udelal chybu. Navic muzes s nim proverit i pameti.

Nebo se podivej na zdroj - pri plne zatezi systemu (parba CoD) ti muze spotreba stoupnout az o 100W. Nemusi to kazdy zdroj ustat...

//Mozna bys na to mel zeptat v sekci Medena celenka > Hardware
Frco
Sigilan
Příspěvky: 139
Registrován: 21.10.2005 21:20
Bydliště: BA Petrzka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frco »

Mattheus: jj dik, otestujem to. Ok, nech to tam modi presunu ked budu chciet.
Uživatelský avatar
Arronax
Sigilan
Příspěvky: 514
Registrován: 28.9.2005 18:57
Bydliště: Niekde v temnom údolí...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arronax »

Zdravím. Viem, že je to medzi FAQ, ale jednoducho to nejde...

Nainštaloval som sestre IWD 2 a ako je opísané v FAQ, hra v pohode nabehne, navolím postavy spustím... a nastáva problém. Koniec, hra dofrčala. Skúsil som nainštalovať to DirectX, ktoré ponúka hra, resetoval PC, ale tá sviňa stále nechce ísť.

Zvláštne, že u mňa to ide bez problémov.

Pomóc... :cry:
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg
thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Arronax: Nepíšeš nic o tom, že bys nainstaloval jiné ovladače grafiky. Udělal jsi to?
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Arronax
Sigilan
Příspěvky: 514
Registrován: 28.9.2005 18:57
Bydliště: Niekde v temnom údolí...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arronax »

yenn: No... ehm... :oops:

Ja somár som totiž za ovládače považoval DirectX... :oops: :lol:

Každopádne už to fičí... ospravedlňujem sa za hlúpy dotaz.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg
thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.
Uživatelský avatar
@DI$
Sigilan
Příspěvky: 27
Registrován: 28.4.2006 16:32
Bydliště: Betelgeuze

BUG V IWD2

Příspěvek od @DI$ »

Tak jsem si neska poridil IWD2 s tim, z tam radsi nebudu instalovat zadny mody ani nic, aby to zase nebylo zabugovany.
A co se nestalo? Kdyz jsem potreboval Lumbara Grundvala, aby opravil jerab na drevo, tak nebyl, kde ma byt. Respektive tam byl, ale NEBYL VIDET :shock: . Tudiz se na neho nedalo ani kliknout a promluvit si s nim. Obcas sice prohodil par slov jen tak do vetru, k jeho lokalizaci to ale stejne nepomohlo... :-x Este ze mam ten Dale Keeper :-D .
... Ale člověk se doslova skládá z věcí, které nemají místo v prostoru a čase. (...) Odstraňte je - a zbyde vám opice, která neustále padá ze stromu. ...
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zakat »

Vanda píše:Zakat: to abys to pak hrál Icewind 2x. :-D

No jo, já před chvíli Icewind ukončila, chystám se na nějakou hadí královnu nebo, co to je a právě jsem zjistila, že mě asi nenechá praktikovat taktiku "něco zabít, utýct, dočerpat síly a zpět", tak se na to budu muset řádně připravit.
No co, ještě mám IWD 2- to mě sice tolik nebaví, ale furt je to super.
Myslíš Yxunomei? Ta je docela těžká, pravda.
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Zakat píše:Myslíš Yxunomei? Ta je docela těžká, pravda.
Jo přesně tu, je pěkně tuhá potvora sama o sobě a ještě ta parta kolem ní. Jsem zvědavá, jestli to vůbec dám, vůbec nevypadá, že by se jí chtělo umírat.
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Vanda: Zbraně +2 (či více) + posilovací kouzla = mrtvá Yxunomei ;-) Doporučuji soustředit se především na ní.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Já jí sesekal napoprvé :anxious: Před tou klenbou jsem na sebe hodil klasická kněžská kouzla (žalm, požehnání, ochranu před zlem) a jakmile se hra zapauzovala spatřením nepřítele, tak jsem tam hodil zapleť + ještě nějaké veselé plošné kouzlo a stále jsem dopředu posílal jen vyvolanou havěť. Překvapivě všichni přítomní se soustředili jen na ty potvory a tak byla družina celkem v bezpečí. V průběhu tohoto jsem rozstřílel většinu jejíchí nohsledů a 'samotnou' Yxunomei už potom nebyl až takový problém (po nahození spěchu) udolat 8-)
V podstatě jsem se z pod té klenby ani nehnul :-D
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Hmm, taky jsem s ní na Insane problémy neměl. Ale je fakt, že dokud trvají kouzla, tak duo F/M/T a C/R nemá moc problémů s ničím.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

tak spěch je základ, s tím kouzlem se dobře pracuje, ale včera jsem tu potvoru zkusila, ale fakt nějak na mou údernou jednotku moc nereagovala, repskektive vůbec, proto budu muset trochu pohrabat kouzlama, izbraněma a snad ji udoláme.Největší hrůzu mám z nákazy, na tu mi teď nic nezabírá :-(
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zakat »

Ona je potvora myslím imunní proti ohni,blesku a jedu+vysoká odolnost proti magii.Mimochodem, není Yxunomei Tanar'ri?
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Odpovědět

Zpět na „Icewind Dale I & II“