Harmonia ako umenie?

Centrum kultury města Sigilu, kulturní všehochuť ze všech sfér.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Ale nie, netrucujem. Ako som povedal, uz som nejak stratil chut mno. Usetrim svoje aj vase nervy. Velmi prakticke riesenie a zadarmo! :lol: Jedna z mala veci co su dobre a pritom su aj zadarmo. Takze BAN prosim. Dakujem.
btw, zmazte potom moju galeriu, ked uz odchadzam, dakujem. ;-)
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Yeah, to be great is to be misunderstood...;-)
(Kdo to vlastně řek - Emerson? Už nevím, ale to je fuk - velicí lidé bývají často nepochopeni, ale ne všichni nepochopení jsou velicí...;-))

Arthalion: jestli to myslíš vážně, tak radši napiš prostě "balím to" a zbytečně to neokecávej.
Je fakt, že řada tvých příspěvků působí provokativně - pokud píšeš stylem člověka přesvědčeného o vlastní názorové nadřazenosti schválně, kvůli rozproudění diskuse, měl bys počítat s odpovídajícími reakcemi. U tebe totiž skoro nikdy nejde o to, jaké otázky kladeš, ale JAK je pokládáš. Pokud je to z tvé strany záměr, tak se nediv, že ostatní reagují častěji na formu, než na obsah... Pokud to děláš mimoděk (nic proti, taky se mi to stává) - reakce ostatních by ti mohly dostatečně napovědět, že je možná něco špatně, a ne nutně ze 100% na jejich straně. Řada lidí, kteří tu s tebou diskutují, má do debilů skutečně daleko - a pokud nechápou, cos měl na srdci, možná jsi spíš nesrozumitelný, než cokoli jinýho.
Nejde o to psát v každé větě IMHO - jde o tón.
Pak je tady ještě ta možnost, že se královsky bavíš nad tím, jak tě tady pitváme, ale pak by ti už opravdu asi nebylo pomoci... ;-)
Promiň, konkrétnější v tuto chvíli nebudu - ty už si to třeba stejně ani nepřečteš a mně za hodinu jede bus... 8-)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Ale je to neokecavam. :lol: Uz na predchadzajucej strane som napisal, nech mi ten BAN jednoducho date, ale musel som reagovat na dalsie prispevky.
A Cesare, "vsetko" uz povedane bolo, nie? ;-) Nic viac sa zjavne "neda" vyjadrit, moje sily uz nie su nekonecne a vase tiez nie, takze balim! :-)
Spat k svojmu vyrobnemu pasu ci ako to ten clovek nazval.
Tak si to odhlasujte a nechajte ma na pokoji, ja tak potom uspesne necham na pokoji vas a vsetko sa bude bezat ako naolejovane, bez pochyby, urcite. :-) ;-)
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Utíkat kvůli takové zbytečnosti :roll:.
A ještě k tomu chtít BAN :roll: :roll:.

Nebylo by jednodušší jen přestat se pitvat v takovýchto tématech, protože je jasné že co se týče pohledu na umění tak je tu nějaká smysluplná diskuze evidentně nemožná :?: ;-) (což bylo ostatně jasné už před dvěma měsíci a moc nechápu proč se to znovu otevřelo)
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Arthalion: BAN nedostaneš. Je třeba si jej zasloužit. Víš, jak by to bylo nespravedlivé vůči ostatním? Takový Lerek se musel hodně snažit a ty bys jej dostal zcela zadarmo. To tedy ani náhodou. :naughty: :-P :-D
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Arthalion: BAN asi nedostaneš. Trénuj Die stärke Wille.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Arthalion: Nebo někoho požádej, ať ti změní přihlašovací heslo ;-)
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Ajantis píše:Tohle je nefalšované smetiště Sigilu. Málem jsem se u pročítání tohohle threadu pozvracel.
Vampiria píše:No tento thread mi neudělal dobře na žaludek...
:shock: WTF? :eh:
Hmm, poněkud slabší žaludky? :wink: :roll:

Arthalion: Heh, je těžké stát proti všem :lol: Ale nevidím důvod, proč si to nějak brát. Tyhle diskuse o umění tu očividně nepadají moc na úrodnou půdu. A btw i kdyby ti každý člen Sigilu napsal, že tvoje díla jsou odpad, nevidím důvod, proč kvůli tomu zvedat obočí.

Tento thread z mého pohledu - pozoruhodné vícestránkové vyjebávání několika sigilanů s pyjem mocným jak kmen Mallornu :lol: Nic víc. Původní téma zakopané v rumišti (teda nic proti rumištím - můžeme z něj udělat nějakou avantardní skalku nebo tak něco :lol:).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Aj ked s BANom som ratal bola by to najlepsia bodka, ine riesenia "nemoznosti" vstupit na forum sa mi nepacia. Aspon by som odisiel trochu so ctou, ehm, ak niekto teda tusi co to slovo znamena.
Nuz, ostavam, sami ste to chceli (aj ked je to pre mna nepochopitelne z dovodu, ze ku mne neprechovavate pozitivne pocity). Je to trochu divne, nechali ste tu cloveka, ktoreho vlastne radi nemate.
Ale, nebudem sa s tym uz dalej zaoberat, prirodzene, dalsie prispevky k teme umenie uz pisat nebudem, nepojdem hlavou proti muru treti krat.
Netusim, ci niekedy este nieco napisem, ale obcas sem budem musiet zajst ("ukliknem" sa).
Dakujem niektorym za nazory typu "dvihni hlavu" hore a ju hore drzim, ale budem sa pre zmenu pozerat inym smerom.

Dufam, ze niektorym nebudem pripadat ako "kecal", ja som s tym BANom ratal, ale vidim, ze on neratal so mnou, ale to uz je mimo moju osobu.

Navrhujem, aby sa tu tento thread ponechal este 2-3 dni a potom zmazal.
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Arthalion: Proč prostě nezkusíš psát o umění (a nejen o něm ;-) ) jiným tónem, než je ten, který je zjevně velkému počtu uživatelů dosti nepříjemný?
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

yenn píše:Arthalion: Proč prostě nezkusíš psát o umění (a nejen o něm ;-) ) jiným tónem, než je ten, který je zjevně velkému počtu uživatelů dosti nepříjemný?
Neviem ci to este v tomto zivote stihnem. :lol: Mozno neskor. Tak o desat rokov povedzme. :twisted:
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Máme tě rádi, Arthe. :-D :lol:
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Adieu, pockaj, utriem ti tu slzu. :lol:

yenn, mozno ma niekedy napadne ako pisat inac ale vzhladom na to, ze... ale vzhladom na nic. :lol: 8-)
Zamčeno

Zpět na „Scéna mořského vánku“