Takové jedno malé vyvracení

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Takové jedno malé vyvracení

Příspěvek od Arian »

Ten moncl, který je vidět na fotkách ze srazů mi opravdu neudělal MCZ, ale jeden žárlivý bývalý, který o tom, že je bývalý v té chvíli ještě nevěděl.
:lol:

jinak tenhle thread pak hned zase smažte, až se tu vyjádří i MCZ (přp. Javor, Koveras)

Takže pro vás pepíkové z Prahy - kde jste přišli proboha na to, že jsme se v Ostravě rozhádali? :lol: Srazy se nekonaly pouze z důvodů Koverase v cizině a crovaxe věčně v práci resp. mé chuti si na chvilku od Sigilu odpočinout, nic víc. S MCZ víceméně pravidelně komunikujem přes ICQ a žádné rozpory mezi sebou nemáme. (stejně jako já vs. Javor a MCZ vs. Javor) Fakt, drby jsou drby, ale koho tohle napadlo :?:
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

:lol: :lol: :lol:
Tak ten monokl je parádní, ale vážně to není moje práce ;-) . Je mi naopak líto, že už dlouho žádný sraz nebyl (snad se v září zase sejdeme, já s javorem teda díky nejmenované instituci určitě), nicméně chápu Arianovu potřebu odpočinku. A doufám také, že se do hry vrátí i crovax s Koverasem.

Ale opravdu by mě taktéž zajímalo, kdo s tím drbem přišel, nicméně tuším, že se asi sotva přizná. Hlavní však je, že jsme ten drb snad úspěšně vyvrátili ;-).
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Nene, já Vám uvěřím, až uvidím bratrské objetí a vášnivého trojitého Brežněva :twisted:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
SiNuHeT
Sigilan
Příspěvky: 544
Registrován: 30.9.2005 22:28
Bydliště: Lihový doom

Příspěvek od SiNuHeT »

Arian: upřímnou soustrast, bohužel s podobnými divochy mám taky pár zkušeností :lol: :cry:
Jsi-li něčím nesmírně roztrpčen nebo zkrušen, pak se rozpomeň, že lidský život je mžik a že všichni co nevidět odejdeme.
-Marcus Aurelius
Uživatelský avatar
Idaho
Sigilan
Příspěvky: 313
Registrován: 10.7.2006 19:48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Hm... že by nový detektivní ukol? :lol: Záhada modrého monoklu :lol:
Mám dojit pro Duranu?
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

Vampiria píše:Nene, já Vám uvěřím, až uvidím bratrské objetí a vášnivého trojitého Brežněva :twisted:
to bude Romantika :oops: :lol:
Naposledy upravil(a) Lerek dne 6.8.2006 19:19, celkem upraveno 1 x.
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Javor
Sigilan
Příspěvky: 420
Registrován: 29.9.2005 20:43
Bydliště: Ve skleněné vitríně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Javor »

Taky nechápu, kdo mohl s takovou fámou přijít. Mezi námi Ostravany jsou výborné vztahy. Ariana jsem sice měl dost už při cestě vlakem tam a MCZ balancuje na úzke hranici s Ignore listem, a to nemluvím o tom, jak mě poslední dobou štve Crov a Koveras. Ale jinak se máme rádi :-D
Feed your head
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Díky za vyjádření ;-) Jestli k tomu chce eště někdo z Pražáků něco podotknout (vysvětlit :twisted: ) prosím, jinak tu ale nespamujte a neřešte můj monokl. Zasvědcení ze včerejšího srazu vědí. Díky ;-)
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Vampiria píše:Nene, já Vám uvěřím, až uvidím bratrské objetí a vášnivého trojitého Brežněva :twisted:
No, tak to v Tvých očích budeme nejspíše navždy nepřátelé ;-).

Asi si koleduju o průšvih, ale docela by mě zajímalo, jaké fámy o náš ještě kolují :-D.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

MCZ: Dokud se tomu nebude říkat milenecká hádka, tak je to řekl bych v pohodě :whistle:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
SiNuHeT
Sigilan
Příspěvky: 544
Registrován: 30.9.2005 22:28
Bydliště: Lihový doom

Příspěvek od SiNuHeT »

Hlavně že se máte rádi, kluci Obrázek
Jsi-li něčím nesmírně roztrpčen nebo zkrušen, pak se rozpomeň, že lidský život je mžik a že všichni co nevidět odejdeme.
-Marcus Aurelius
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

SiNuHeT píše:Hlavně že se máte rádi, kluci Obrázek
Kdyby ses konečně jednou rozhodl přijet do Ostravy na sraz, měli bychom rádi i tebe :-P
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
SiNuHeT
Sigilan
Příspěvky: 544
Registrován: 30.9.2005 22:28
Bydliště: Lihový doom

Příspěvek od SiNuHeT »

Arian: jasně, a dostanu nakládačku :lol:
Jsi-li něčím nesmírně roztrpčen nebo zkrušen, pak se rozpomeň, že lidský život je mžik a že všichni co nevidět odejdeme.
-Marcus Aurelius
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“