Co se vám na sérii BG nelíbí?

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sn1per
Sigilan
Příspěvky: 33
Registrován: 4.9.2006 1:30

Příspěvek od Sn1per »

Tinnar: True True :oops:
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zakat »

Sn1per: Hoď tam Tactics na Insane a budou ti ti extrémně silné postavy málo... :-D
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Uživatelský avatar
Sn1per
Sigilan
Příspěvky: 33
Registrován: 4.9.2006 1:30

Příspěvek od Sn1per »

Zakat: Jedinej mod kterej sem skousel je bgtutu
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zakat »

Sn1per: V tom případě doporučuji, já napoprvé Baldura prošel takřka bez problémů, ale s Tactics a Ascension člověk nezaspí.Tyto dva mody mě vyškrtli ze seznamu nedostatků právě obtížnost hry 8-)
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Castamir
Sigilan
Příspěvky: 97
Registrován: 24.7.2006 20:08
Bydliště: Socka aréna

Příspěvek od Castamir »

Zakat píše:Sn1per: V tom případě doporučuji, já napoprvé Baldura prošel takřka bez problémů, ale s Tactics a Ascension člověk nezaspí.Tyto dva mody mě vyškrtli ze seznamu nedostatků právě obtížnost hry 8-)
můžu souhlasit, už to nejsou ty časy kdy jsem si během boje došel udělat kafe a vzít si zmrzlinu :-D
ARCANINE is known for its high speed. It is said to be capable of running over 6,200 miles in a single day and night. The fire that blazes wildly within this POKéMON's body is its source of power.
Uživatelský avatar
Challenger
Sigilan
Příspěvky: 80
Registrován: 29.9.2006 23:57
Bydliště: úpatí Hory Celestial

Příspěvek od Challenger »

Jak už tady bylo řečeno častý respawn monster,hlavně v oblasti katakomb pod mostem Firewin.Projít ty katakomby je hotový očistec.Drzí koboldi se objevují přímo před očima a ve velkých počtech dokážou slušně zavařit.Jestli mužu radit je lepší jít do těchto oblasti než se dosáhne 5až6 levelu.Zkrátka větší uroveň více nepřátel. :-?
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

Challenger píše:Jak už tady bylo řečeno častý respawn monster,hlavně v oblasti katakomb pod mostem Firewin.Projít ty katakomby je hotový očistec.Drzí koboldi se objevují přímo před očima a ve velkých počtech dokážou slušně zavařit.Jestli mužu radit je lepší jít do těchto oblasti než se dosáhne 5až6 levelu.Zkrátka větší uroveň více nepřátel. :-?
Nebo je vůbec neprocházet. Stačí jít z vesnive půlčíků z jednoho domku s tajnou chodbou a vylezeš hned u obra mága a toho druhýho mága a celý úkol je hotový. Nemusíš se zdržovat s koboldy, ale příjdeš o menší úkol s duchy a jejich brněním.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Koboldi nejsou problém - stačí ochrana před ohněm a můžete vesele sbírat šípy... I když přiznávám, že mě to taky nebaví sbírat (příště už chci hrát s nějakým modem, co vylepšuje inventář).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

Jo to sbírání je někdy docela nudné, ale ty šípy jsou opravdu skvělé (zranění 1k6 ohněm a thaco +2 je prostě paráda) a jejich tam moc a zadarmo, tomu se nedá odolat i s problémy v inventáři.
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

koboldi sou vpoho... vem nejlepšího bojovníka, naboostuj mu co nejvíc OČ/AC a jdi s ním dopředu jako se živým štítem... za ním pošli Kivana, kterej všechny postřílí... funguje už i na relativně malejch levelech..
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
baladin
Sigilan
Příspěvky: 8
Registrován: 8.10.2005 20:44
Kontaktovat uživatele:

zpracovani lichu

Příspěvek od baladin »

podle me by z nich mela jit vetsi hruza. a ty jejich brisni tance... :-/
krouti by se spis mel v bolestech kazdy, na koho se lich podiva... ;-)
v d&d2 byl klaxx celkem fajn, jen kdyby nelezl po stromech. ale asi to byl nejaky lesni poddruh.. :-)
Dix
Sigilan
Příspěvky: 14
Registrován: 10.10.2006 14:52
Bydliště: Medena celenka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dix »

Nevim proc,ale me se silene nelibi v Baldurs gate 2 to vezeni,ten zacatek,je to takovy nudne,mozna to je tim ze jsem toto RPG hral uz pred rokem a nebavilo me to,tak sem toho nechal prave nekde ve vezeni...a ted sem se vratil a treba se na tom zaseknu 4 hodiny a porad rikam ze jdu ven atak ;) a nejdu nikam ... :P
Vlk
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Dix: Ja myslím, že Tvoj problém veĺmi ľahko vyrieši mód DungeonBeGone. ;-)
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Nelíbí se mi to, že hrát za chlapa je zajímavější. Více osob na něj reaguje, více možností romancí a zajímavější romance.
Taky se mi nelíbí už zmiňované, že je tam možnost hrát pouza za zlouna-hulváta.
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

Dix píše:Nevim proc,ale me se silene nelibi v Baldurs gate 2 to vezeni,ten zacatek,je to takovy nudne,mozna to je tim ze jsem toto RPG hral uz pred rokem a nebavilo me to,tak sem toho nechal prave nekde ve vezeni...a ted sem se vratil a treba se na tom zaseknu 4 hodiny a porad rikam ze jdu ven atak ;) a nejdu nikam ... :P
Jsem na tom podobně, to vězení je na začátek dost zdlouhavé a také mě příliš nebaví (i když sem BG2 dohrál nejméně 10x), ale někdy tam opravdu na dlouho zakisnu. Například včera jsem ze Sikim rozjel nové dobrodružství a ten dungeon jsme procházely 3 hodiny (on totiž taky zapoměl často na save :doh: ) a taky hrajeme za mágy bez NPC, tak musíme často spát. Ale spíš jsme pořádný brzdy. :-?
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“