Dračí Doupě

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět

nejoblíbenější povolání

bojovník
3
14%
kouzelník
6
29%
zloděj
1
5%
hraničář
8
38%
alchymista
3
14%
 
Celkem hlasů: 21

Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Dračí Doupě

Příspěvek od Trandul »

Hrajete dračáka? Jestli ho hrajete na netu tak kde. Nebo si hřejete jenom Adnd píseček?;-)


Já osobně hraju na http://www.aragorn.cz . A pak trošku s AlmSiVim a LORDEM Celadriem(ne zároveň). A mám nejradši alchymistu(pyrofora).

PS:Myslim že sem tady tohle téma jendnou viděl, ale když sem to tady prošel tak sem nic nenašel. Omlouvám se adminům pokud sem jenom slepej.
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Uživatelský avatar
Velehal
Sigilan
Příspěvky: 307
Registrován: 28.9.2005 15:47

Příspěvek od Velehal »

Je už do hodně dlouho co jsem Drd hrál (ostatně to platí pro RPG obecně)...
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Taky to bude už nějakej ten pátek, co jsem DrD hrála já... Každopádně jsem hrála za elfa hraničáře(chodce) - mnojo, no :roll: - a pamatuju si, že aspoň tehdy mi bylo tohle povolání tak nějak nejsympatičtější...
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Hrával jsem DrD víceméně celou délku základky... válečníka (šermíře), hraničáře (chodec) a jednoho pomatenýho alchymistu (theurg)... a hlavně PJ 8-)
Jo, a úplně první postava byla barbar válečník, kterej se dostal až 1400. úroveň ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Příspěvek od Trandul »

Vlasák píše:Jo, a úplně první postava byla barbar válečník, kterej se dostal až 1400. úroveň ;-)
To potěší, to se jen tak nepovede. ;-)
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Trandul: jo, to byla naše prvotní verze pravidal :mrgreen:
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Wiskas
Sigilan
Příspěvky: 123
Registrován: 29.9.2005 13:59
Bydliště: Sigil

Příspěvek od Wiskas »

Jo, dračák, Tím jsem kdysi na základce začínal, pak přišlo krátke a nepravidelné období ADnD a pak jsem skončil úplně. Jak v DrD, tak v DnD a CRPG jsem vždycky (až na pár výjimek) hrál kouzelníka - podivého týpka, kterému nikdo nerozuměl a nevěděl přesně o co mu jde.

Vlasák:1400 :?: Munchkini jsou všude :-D
Obrázek
Uživatelský avatar
Alnag
Sigilan
Příspěvky: 512
Registrován: 17.9.2006 9:33
Bydliště: dno Propasti
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Svou dávnou sedmiletou etapu hraní DrD jsem vytrval od začátku až do konce u povolání hraničáře (trpaslík, člověk a konečně a na velmi dlouho opět člověk). Bylo to hezké, ale dneska už jsem někde jinde...
Obrázek
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

DrD - jj staré časy - kúzelník + alchymista - moje dve postavy od začiatku až do konca.
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
Podbi
Sigilan
Příspěvky: 40
Registrován: 4.7.2006 12:38
Bydliště: Brno

Příspěvek od Podbi »

Já bych volil mezi Elfem kouzelníkem posléze Mágem, nebo Krollem bojovníkem. Oba jsou, pokud se umí zahrát, do družinky naprosto jedineční. Dobře zahranej tupej kroll nebo arogantní mág dokážou hodně přispět k zábavě, a o to u DrD jde.
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zakat »

Podbi píše:Já bych volil mezi Elfem kouzelníkem posléze Mágem, nebo Krollem bojovníkem.
Jj, Kroll bojovník byl mazec...asi má nejoblíbenější postava z hlediska zábavy.Jednou jsme hráli v družině 2 Krolly opačného přesvědčení a začli jsme se rvát hned v první místnosti dungeonu.Také si pamatuji na trio Kouzelník (neutrální) +bojovník(zmatené zlo) a já jako Hraničář(zák.dobro) a také to nedopadlo dobře :lol: ...takovéto šílenosti jsme zkoušeli jen u malých jeskyní.Pro vážnější hraní jsem měl Hraničáře(člověk).Jo jo, to byly časy.
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Jj - s láskou vzpomínám na svýho elfa - chodce... Arogantního, cynického zmetka, který měl neustále plnou hubu připomínek k inteligenci a schopnostem svých parťáků a neustále vyhrožoval tím, že "ještě jeden blbej dungeon plnej příšer a s touhle nemožnou partou KONČÍ"...
S odstupem času si uvědomuju, že byl takovej lehce "xanovatej"...
Jojo, puberta...
*sigh*
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Wiskas píše:Vlasák:1400 :?: Munchkini jsou všude :-D
A to považ, že šlo o verzi 1.0 nebo 1.1, kde v začátečnících bylo potřeba na 5. úroveň kdovíkolik tisíců xp ;-) Takže do 1400. to chtělo hodně pořádný extrapolování ;-)
nj, když v místnosti bylo pět černých draků a takových místností bylo na plachtě 50, tak to expy celkem lítaly ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“