BG1: Hussam

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
David.Vacik
Sigilan
Příspěvky: 26
Registrován: 11.9.2006 11:10

BG1: Hussam

Příspěvek od David.Vacik »

Nevite nekdo jak je to s Hussamem v BG1 (poprvy ho potkate u stinovejch zlodeju,takovej ve zlutym a zchlastanej)? Kdyz sem se vratil z Candelkeepu tak mi rek nejaky kecy a at ho najdu pred stydlivou pannou. Tak na me cekal asi s dalsima 10zlodejema a rek ze mam zabit ty dva v tom bordelu( jak maj u sebe ty pozvanky). Tak sem to udelal a rek mi ze to musime spolecne prekazit tu korunovaci a ze zautoci ze stok. Pak odesli do tech stok a pak uz se ale nic nestalo...a na ty korunovaci Sarevoka taky nebyli. Nevite o tom nekdo neco?
Uživatelský avatar
Challenger
Sigilan
Příspěvky: 80
Registrován: 29.9.2006 23:57
Bydliště: úpatí Hory Celestial

Příspěvek od Challenger »

Mam takovy pocit že tam ani nebudou,když říka musíme překazit korunovaci,tak to znamená že to musíš překazit sám(jako obvykle). 8-)
David.Vacik
Sigilan
Příspěvky: 26
Registrován: 11.9.2006 11:10

Příspěvek od David.Vacik »

No asi nejspis jo. Jenom me prekvapuje za BG1 uz hraju po paty a nikdy sem se toho Hussama nevsim a ani v zadnej navodech neni o tom ani zminka
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Není to nějakým modem? Já si na něj taky nepamatuju (u mě je to normální, ale stejně ...)
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Modem to není, je to jeden věčně ožralý zlodějíček z gildy, který tě po návratu z Candlekeep do města osloví a řekne ti co se ve městě zatím dělo. AFAIK to ale udělá jen pokud ho v rozhovoru dřív nepošleš do háje. Je to jen obyčejné NPC a žádné úkoly, nebo složitější akce s ním pokud vím spojené nejsou.
Uživatelský avatar
Challenger
Sigilan
Příspěvky: 80
Registrován: 29.9.2006 23:57
Bydliště: úpatí Hory Celestial

Příspěvek od Challenger »

No ale on stejně říka že ti pomuže překazit korunovaci dovede až k nějakemu kanalu a tam s ním veškere rozhovory končí ne ? :-(
Bojuj se smrtí jestli chceš,stejně jednou prohraješ.
David.Vacik
Sigilan
Příspěvky: 26
Registrován: 11.9.2006 11:10

Příspěvek od David.Vacik »

Jo....prej ze zautoci z kanalu,pak tam vlezou a neni po nich ani vidu ani sluchu...sem treba myslel ze pomuzou jak se tam vsichni premenej v ty menavce ale pekny hovno
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“