Obtížnost BG

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Mecker: Já hrála BG spoustakrát a vždycky na nejjednoduší obtížnost - už i tak jsou těžší souboje nervák, ze kterýho bych vyskočila z kůže ;-)
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Tumis
Sigilan
Příspěvky: 74
Registrován: 10.7.2006 10:21
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tumis »

Já dřív taky hrál na lehkou obtížnost, ale když už to člověk přece jen hraje podruhý a vícektrát, tak už přece jenom víceméně ví co kde na něj číhá a kterej mág co kouzlí, takže nyní hraju podle pravidel, a zatim mi to vyhovuje :-D
Uživatelský avatar
Khamúl
Sigilan
Příspěvky: 51
Registrován: 31.10.2006 18:38
Bydliště: Dol Guldur

Příspěvek od Khamúl »

Já hrál BG2 na normální , až u melissan jsem dal nejlehčí , ale BG1 jsem hrál podle pravidel. - protože mi postavy padaly natrvalo , a to myslim jde jen na pravidla ne? ;-)
Elfí sklíčko ještě nedělá krále!
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Khamúl píše:Já hrál BG2 na normální , až u melissan jsem dal nejlehčí , ale BG1 jsem hrál podle pravidel. - protože mi postavy padaly natrvalo , a to myslim jde jen na pravidla ne? ;-)
Nerad bych se mýlil, ale v BG1 je rozdíl obtížností jen ve způsobeném zranění (a získaných zkušenostech). V BG2 už to diferencovali trochu víc (smrti, životy).
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Khamúl
Sigilan
Příspěvky: 51
Registrován: 31.10.2006 18:38
Bydliště: Dol Guldur

Příspěvek od Khamúl »

drake127 píše:Nerad bych se mýlil, ale v BG1 je rozdíl obtížností jen ve způsobeném zranění (a získaných zkušenostech). V BG2 už to diferencovali trochu víc (smrti, životy).
Tak to jsem hrál asi na normální, prostě na tu co je tam předem nastavená.
Elfí sklíčko ještě nedělá krále!
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“