Hudba: Co posloucháte?

Centrum kultury města Sigilu, kulturní všehochuť ze všech sfér.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Target
Sigilan
Příspěvky: 449
Registrován: 22.3.2006 12:43
Bydliště: Nová Role
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Target »

AlieN píše:Já na tomhle vyrostl, ABBA je oblíbená skupina mojí matky a poslouchala je skoro pořád :-)
:lol: To máš dobrý,.......... já vyrůstal na tátovo country!!
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Dobře, oprava: ABBA je její nejoblíbenější zahraniční skupina. Kromě toho nám doma hrál jenom český folk (u táborového ohně jsou Nadvědovky fajn, ale když vám to pořád hraje doma tak je to na sebevraždu).
Naštěstí jsem si brzo začal poštět vlastní hudbu, většinou tak nahlas abych neslyšel nadávání zbytku rodiny :lol:
Uživatelský avatar
Arkhady
Sigilan
Příspěvky: 33
Registrován: 27.4.2006 18:24
Bydliště: Onrb

Příspěvek od Arkhady »

Nedvěd je na odstřel. Nedávno s ním byl rozhovor v MF Dnes, říkal tam neuvěřitelný věci. A jeho hudba je tak sentimentální a plačtivááá :evil: :evil: :evil:
Naposledy upravil(a) Arkhady dne 9.11.2006 19:48, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Tak jsem zase přešla na něco úplně jiného, než se kdy u nás doma poslouchalo - teď mi doma hraje No Doubt. Celkem dobrá hudba :-)

ad Nedvěd: Osobně mi tak špatní nepřipadnou a to jak u táboráku, tak normálně doma ;-)
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
DerAdler
Sigilan
Příspěvky: 409
Registrován: 16.6.2006 2:21
Bydliště: Auschwitz-Birkenau

Příspěvek od DerAdler »

IMHO Nedvěd spôsobuje rakovinu :twisted: :-D .
"Das einzige Mittel gegen den Verstand zusiegen ist Stärke und Angst." Adolf Hitler, Mein Kampf
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

DerAdler: Kouření Nedvěda způsobuje rakovinu. :whistle: :anxious:

Hmm, kapelu ABBA mi linknul až teď Ajantis, já sice znala název, ale hudbu ne...příjemné. 8-)
Pop mám vcelku ráda...třeba ten, který si říká Iggy. :angel:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Uh, Nedvědy moc nemusím... Teda ne, že by mi vyloženě vadili (jako třeba ABBA - za tohle bych vraždil :twisted: - a taky je to mimochodem matčina oblíbená skupina :-? :roll: :lol:), ale vyhledávám je asi jako návštěvu u zubaře.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Na páteční vernisáži Mistra Krumphanzla účinkovala česká dvoučlenná kapela Strange day. Spíše jednodušší a velmi chytlavý elektronický zvuk inspirovaný např. Depeche Mode, jejichž písničky ostatně občas hrají. Velmi dobré! *THUMBS UP*
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Jem - narazil jsem na ní náhodou, ale od té doby nemohu tuto welšskou děvu vypudit z hlavy. Velmi příjemný hlas v kombinaci s docela energickým doprovodem je vítaným zpestřením. :-)
Uživatelský avatar
Grakchus
Sigilan
Příspěvky: 48
Registrován: 18.7.2006 16:12

Příspěvek od Grakchus »

Jako na ABBU se bajecne pari a taky na vsechny 80's songy! i kdyz doma bych to poslouchat nemoh
Můj osud je párty!
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

The Axis of Perdition, currently lacking someone to stop them, will be releasing not ONE but a scandalous and unacceptable TWO albums within the next 18 months, in a move aimed to cause our chronic (g)listeners to book into psychiatric care en masse.

The next phase of the band's degradation will comprise a single story arc over two complementary albums, each unwisely lifting the lid on a different side of the band's irredeemably diseased psyche.

Continuity will be maintained by the presence of talented local actor Leslie Simpson ("Dog Soldiers", "The Descent"), providing dismayed commentary and fevered narrative to the band's collective wrong, burying the notion of a "sample" in the world of TAOP permanently.

The first new stain on reality will arrive in the malformed shape of "Grief Of The Unclean" in Spring 2007, regrettably followed by its hideous sister-album "Tenements Of The Anointed Flesh" in Spring 2008.

In related news, TAOP's dark ambient alter-ego, Pulsefear, will be releasing their debut album "Perichoresis" in a limited edition of 1000 via Profound Lore Records in Spring 2007. The artwork for this album has been generously provided by the talented photographer and urban explorer Melanie Rhys; her work can be viewed at the following address: http://www.urbandecay.org.uk
:drool:
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Takže Death in Vegas je přesně ta směs elektroniky a rocku, která mému sluchu lahodí nejvíce :-P, Bowieho Heroes jsou jednoduše famózní a ačkoli blues nijak zvlášť neposlouchám, nejnovější nahrávka od hudebníka jménem Keb' Mo', Suitcase, je taky docela paráda ;-).
Uživatelský avatar
SiNuHeT
Sigilan
Příspěvky: 544
Registrován: 30.9.2005 22:28
Bydliště: Lihový doom

Příspěvek od SiNuHeT »

Weka, zajímavá pražská partička, nedávno byl na ČRo1 nějaký jejich live a docela mě to chytlo
Jsi-li něčím nesmírně roztrpčen nebo zkrušen, pak se rozpomeň, že lidský život je mžik a že všichni co nevidět odejdeme.
-Marcus Aurelius
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Momentálně hudbu z KLANu - to je nostalgie :-P :cry: :-P

Cryogenic, Welcome, Mighty ones return, Drowning in a Milky Way, Date with Laura...

Pro zájemce (nebo spíš pro znalce) mám jeden "malý" dotaz:
http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?p=93684#93684
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

Geralt:
Celkem hezké a na odreagování dobré :-)

Jinak jsem doma ve svém depozitáři našel starej pásek ACE OF BASE deska FLOWERS. Na tom jsme ujížděli v šesté třídě na lyžáku. I po těch letech to dokážu poslouchat aniž bych chtěl vyrvat rádio ze zdi a dokonce se mi to i líbí...
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Odpovědět

Zpět na „Scéna mořského vánku“