Reakce na "Šedá tvorba Thadeasa Snipa"

Zde se můžete rozplývat či pohoršovat nad prezentovanými díly.

Moderátor: Sadako

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Reakce na "Šedá tvorba Thadeasa Snipa"

Příspěvek od Sadako »

Slovním komentářům se již nemusíte bránit. Pište zde.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Yoshi Snipo
Sigilan
Příspěvky: 245
Registrován: 4.10.2005 6:05
Bydliště: Stormrage Barrow Dens
Kontaktovat uživatele:

Re: Reakce na "Šedá tvorba Thadeasa Snipa"

Příspěvek od Yoshi Snipo »

Vampiria píše:Slovním komentářům se již nemusíte bránit. Pište zde.
Presne tak, bol by som velmi rad, keby som si vypocul ... pardon, precital vase nazory. A nie, nemusite sa bat mi nadavat do blbcov a inych individui, respektive mi to ohodnotit negativne a vrhnut na mna 100 stranovu kritiku (na 2. strane 100 stranovu kritiku asi len tak neprecitam, nebude sa mi chciet, iba ak by isla postupne a nie 100 stran/tyzden )
Ak vas boda moja gramatika, absurdnost, fadnost alebo hocico ine, nech sa paci. Ja sa neurazim. :-D

Len Vas chcem poprosit o 2 veci:
1. Vedzte, ze je len a len na mne, ci si vase komentare vezmem k srdcu alebo ich nebudem pokladat za dvolezite, no srdcove vylevy a extra emocie spolu s depkou alebo niecim takym odomna necakajte.
2. Prosim prosim prosim PROSIM! Piste SVOJ VLASTNY nazor, mozete aj dvovody, a piste kritiku tak (je jedno ci chcete vychvalit alebo potopit), aby bolo na nej vidno, ze je to VAS NAZOR.
(Inymi slovami privitam cosi take, ako je IMO alebo IMHO, alebo stare otrepane "myslim si ... podla mna ... podla mojho nazoru ... moj nazor je taky ... mne sa to ..." )
Velmi by som to ocenil, aj ked tam taketo vecicky sice nebudu, mne to nebude vadit, len lahsie sa mi to cita s nimy.

Dakujem.
Specialne dakujem Vampirii za vytvorenie tohto postu a sticknutie povodneho.
End of hope! - End of love! - End of time, the rest is silence! ~ Nightwish
Valgard
Sigilan
Příspěvky: 238
Registrován: 14.10.2005 14:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valgard »

Tak to prvá báseň sa mi dosť páčila. To v angličtine posúdiť neviem, pretože až tak dobre anglicky neviem. No a to ďalšie je také divné, moc sa mi to nepáčilo.
Odpovědět

Zpět na „Reakce, komentáře, kritiky“