Hra za zlý charakter, skupinu...

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
Krokyn
Sigilan
Příspěvky: 205
Registrován: 29.9.2005 11:45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krokyn »

zkoušel jsem chaotickýho neutrála se E-N partou kvůli romanci s Viconií, ale dlouho jsem to nevydržel

jediný co mi šlo, tak hrabat max. prašule nebo killnout kuchaře na Mostě, ale jít např. proti Valygarovi apod. nebo se dát do party s Bodhi, to jsem nepřekous
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Mňo právě ta Bodhi je asi nejsvětlejší výjimka při hraní SoA. Questy za ní nejsou vůbec špatné. A chodit si pro všechny ty vražedné úkoly na hřbitov mezi upíry... Mňam. :-)
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Jab píše:Mňo právě ta Bodhi je asi nejsvětlejší výjimka při hraní SoA. Questy za ní nejsou vůbec špatné. A chodit si pro všechny ty vražedné úkoly na hřbitov mezi upíry... Mňam. :-)
Jen mi trochu vadí ta diskriminace zlodějů v tom že se na její stranu nemůžou přidat. Zní to sice logicky že zloděj bude ve zlodějské gildě, ale proč bych nemohl hrát třeba za anarchistickou svini která si radši jede na vlastní triko. :-?
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

AlieN: Zloděj se nemůže přidat k Bodhi? Já mám dojem, že jsem se i jako zloděj k ní přidala....
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Vampiria: Když jsem hrál za zloděje tak jsem se snažil přidat k Bodhi, ale ona mi tuším že při náborovém dialogu na hřbitově řekla cosi ve smyslu: "Aha ty jsi zloděj, tak sbohem" a šmitec :-?
(ovšem jestli se náhodou mýlím a ono to nějak jde, tak se omlouvám a jdu bít hlavou do zdi)
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

AlieN: LOL :lol: Tak tohle mi připomíná hraní dračáku ve čtvrté třídě základky... "Vidíš postavu... vypadá jako hraničář..." :mrgreen: Jó, kde jsou ty časy, kdy se veškeré popisy omezovaly pouze na uvedení povolání té "tajemné" postavy :-P
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Danča
Sigilan
Příspěvky: 64
Registrován: 11.3.2007 9:29

Příspěvek od Danča »

Hrála jsem za zlé jen jednou.Bylo to super.Na konci SoA reputace 1-2.Plnila jsem všechny questy.Ale jednou´jsem v docích okradla holku.Zbarvila se do červena.Neútočila, tak nic.Pak jsem šla za barmanem kvůli Skrytému.Šla jsem do poschodí v hospodě a pak dolů.Sotva se to načetlo, objevila se ta holka.Korgan švih- jedna rána a byla tuhá.Jenže se zabarvili do červena i ostatní a nemohla jsem mluvit s barmanem.Šla jsem za Skrytým a prostě ho zabila :lol: .Jinak fakt super :-P .
Uživatelský avatar
Syneth
Sigilan
Příspěvky: 118
Registrován: 21.10.2006 16:56
Bydliště: Out ov thy sight...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Syneth »

tak ja hram vacsinou za zlo alebo CN...
ked hram za zlo tak moja partia pozostava zo Neh´taniel (niektori ludia povazuju za zlo mat pri sebe nemrtveho aj ked je to dobra postava a perfektny bojovnik a zabijanie tupych klerikov je sranda:D) dalej Haerdalis (ked som CN tak mi perfektne sadne a neprekaza mu ked mam reputaciu okolo 8... tak totiz ja za zlo vzdy hram nie ako tupy vrah...), viconia(bez debaty) ,Edwin(Xan) (mag likvidator aj ked hravam vacsinou za nekromancera alebo barda,potom vystrieda Sarevok) a nakoniec Yoshimo,ktoreho vystrieda Imoen...
osobne sa mi paci taka hra kedy zacinam ako zloun a potom sa menim k dobremu a taham za sebou dalsie NPC (Sarevok,Viconia) :roll:
inak hrat za zlo nie je zasa az take tazke... vypliva to aj z reakcii na rozhovory poviem priklad- po splneni questu amaunatoriho chram na umarinej vrchovine ti starosta da zbroj a ponukne ti este nejake zlato... a ked odmietnes stupne ti reputacia... a zasa ked budes chamtivo chciet tak ti da 120 zlata a nic ti nestupne... takisto v trhove ked je spor medzi slachtickymi rodinami...
Obrázek
Uživatelský avatar
Kalach
Sigilan
Příspěvky: 191
Registrován: 30.1.2007 14:42

Příspěvek od Kalach »

Podla mna by bolo dobre ze keby niekto hra za zlo tak by aspon trocha odlisny dej od toho kdo hra za dobro...Podla mna by to bolo omnoho lepsie... :twisted:
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Já sem rozehrál SoA za zlýho půlorka- zloděje/bojovníka, a chtěl sem se přidat k upírům, zapoměl sem na to a přidal se jako vždy ke zlodějům. Nejde se i teď ještě nějak dostat k upírům?
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

SlipKnoT: Legálne ( bez cheatovania ) určite nie, ale zober si to RP: Tvoja postava zrejme nebude žiaden "intelektuál" a tak proste "zabudla" aj priamo v hre, čo je pre ňu vhodnejšie... :-D
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

A proč si myslíš že moje postava neni intelektuál?
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Zlý půlork - zloděj/bojovník, který zapomene, že se chtěl přidat k nějaké skupině, a přidá se k opačné, NEMŮŽE být intelekuál! To už je příliš překážek. :-)
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

JJ, já myslel že to má být narážka na můj mozek.
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Nedávno jsem tu psal, že jsem se chtěl přidat k Bodhi, ale nechtíc jsem se přidal k shadow thiefs... Jen jsem si myslel že to tak je, protože jsem plnil první úkoly pro ně. No... Přidal jsem se tedy k Bodhi, a mám zabít Arana. Kde je ten mág co má klíč k němu?
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“