Akce

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět

Akční hry považuji za:

Zábavu pro jednodušší jedince
12
15%
Nudu
5
6%
Přijemnou relaxaci
49
60%
Parádní zábavu
14
17%
Smysl života
1
1%
 
Celkem hlasů: 81

Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

poznate Infernal? totalne perfektna akcia imho... akcie nezvyknem hravat, ale infernal je iny ;-) :-D samozrejmostou je uz ako inak HL2, ktory ma dokazal drzat aj o tretej rano :-P
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

Nejlepší akce co jsem hrál byly Half Life a Unreal Tournament :-D . U těch mohu prosedět celé nocy.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Ajantis píše:Giants už také dorazili, teď čekám na Freelancera a Fable. :-P.
Ah. Freelancer. Hra s asi nejlepšími in-game animacemi a nejkrásnější ženskou postavou co znám. Mno, rozběhat ji je občas trochu záludné.

Jen mi na něm vadí, že po dohrání hlavní dějové linie jsem jaksi přestal mít motivaci hrát dál. Takže doporučuji blbnout, obchodovat, cestovat vesmírem, objevovat vraky a tak dál už v průběhu hraní kampaně :-P
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

sevencreature píše:Ale jinak jsem se zase vrátil Bloodlines (ta hra má opravdu hodně problémů - ZA NĚJVĚTŠÍ z nich ovšem považuji tu PŘÍŠERNOU programovou nedoladěnost). A navíc mám pocit, že s replayabilitou a zábavností to není až tak žhavé (upřímně) - vlastně už si vzpomínám, proč jsem druhou hru ukončil někde na začátku :think: Ale jiná hra z World of Darkness tu není, tak co se dá dělat.

I když je fakt, že Stonekeep na DosBoxu je co se problémů týče zatím král - padá prakticky pořád :twisted:
U Bloodlines jsem měl jediný bug a to ten se závorou v čínském chrámu.

Stonekeep jsem hrál dlouho a nikdy mi nespadl. :-P
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Nechť mé utrpení s Bloodlines není nikdy zapomenuto a Troika Games shoří v pekle. :twisted:
- postavy mi znova zadávají questy, které už jsem pro ně dávno splnil
- zničehonic se třeba na ulici objeví postava nějakýho civila a zase zmizí...
- nepřátelé začnou stoupat do vzduchu a pak normálně hrají ve 3 metrech nad zemí...
- v některých částech se neustále znovu respawnují nepřátelé asi 5 sekund poté, co je zabiju, a to zjevně tak, že to není úmysl autorů
- v prvním městě se ta animovaná sekvence s mužem plazicím se u dveří svého domu opakuje stále dokola při každém mém příchodu do loakce
- hra poměrně často padá bez varování do windows
- postavy se neustále prolínají, tu se sebou navzájem, tu s nějakou překážkou...
- textury čas od času mizí a člověk vidí prázdno za nimi...
- hra jen tak začne zrnět, problikávat, mizí stěny.. musím restartovat
- nepřátelé střílí přes zeď či přes dveře
- když dám do skříňky předmět, občas se stane, že i když ho vytáhnu, najdu ho tam za chvíli znova...
- naposledy jsem kvůli bugu nemohl otevřít dveře vedoucí k dalšímu postupu ve hře (pomohlo vypnutí/zapnutí hry)
- už v tutorialu se mi nezobrazila nápověda "jak otevřít dveře", tudíž nešly fyzicky otevřít a já zmateně 15 minut pobíhal nevěda co dělat... pomohl load
- mluvené slovo má často jiné uspořádání členů ve větě než to psané...
(originální kopie s posledním oficiálním patchem)
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Ajantis: Nechci být zlý, ale můžeš si za to sám. Fanmade patche existují a opravují mnoho dalších bugů. Osobně s nimi mám dobré zkušenosti.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Jab píše:Ajantis: Nechci být zlý, ale můžeš si za to sám. Fanmade patche existují a opravují mnoho dalších bugů. Osobně s nimi mám dobré zkušenosti.
Myslím, že za promořenost své hry bugy a neschopnost je opravit mohou především vývojáři a vydavatel.
Nevím, jaká byla situace ohledně fanmade patchů před rokem a půl, kdy jsem Bloodlines hrál, tak jako tak bych si nic neoficiálního do hry nenacpal. Pak bych si ty problémy teprve vyčítal já.
A tak jako tak neoficiální patche nelze přičítat k dobru samotné hře.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Vývojář už není. Tvou jedinou šancí jsou tak fan-made patche. Co se dá holt dělat... ;-)
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Jab píše:Vývojář už není. Tvou jedinou šancí jsou tak fan-made patche. Co se dá holt dělat... ;-)
Ani mě nenapadne, abych to hrál znova - s bugy či bez bugů. Nebyla to zase tak dobrá hra, abych s ní po té radosti při prvním hraní chtěl ještě trávit další čas.

EDIT:
Jo, chtěl jsem si jen postěžovat. :-)
Naposledy upravil(a) Ajantis dne 29.5.2007 12:30, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Ajantis píše:Ani mě nenapadne, abych to hrál znova - s bugy či bez bugů. Nebyla to zase tak dobrá hra, abych s ní po té radosti při prvním hraní chtěl ještě trávit další čas.
Jo takhle, ty sis jen chtěl postěžovat. ;-)
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Ajantis píše:A další na řadě je American McGee's Alice - jsem zvědav, zda je opravdu tak špatná, jak psal Anastasov (osobně to očekávám).
Je to normální hopsačka, ale některé levely jsou parádní (šachové městečko :-P ) a snad jsem ještě nehrál hru, ve které by hudba tvořila takový díl atmosféry. Jen nechápu proč se o American McGee's Alice mluví jako o ohromné úchylárně - já bych si dokázal představit ještě mnohem úchylnější prostředí a brutálnější boje. :lol: Když už, tak ať to za něco stojí...

P. S. Jsem mimochodem převelmi zvědav, u jakého vzdušného víru rozbiješ klávesnici. :twisted:
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Jab píše:U Bloodlines jsem měl jediný bug a to ten se závorou v čínském chrámu.
Stonekeep jsem hrál dlouho a nikdy mi nespadl. :-P
No, však já jsem také nepsal, že bych měl problém s bugy ;-) :mrgreen:

Jediný závažnější byl ten quest se štěnicemi pro Nosferatu - mám dojem, že ho neměl mít možnost dělat jiný klan než Nosferatu a autorům to proklouzlo - nebo nevím.

Vadí mi nedoladěnost hry z hlediska software - a s tím ti bohužel fan-made MODy nepomohou. A i ty tzv. "true" patche jsem radši odinstaloval, protože rozhodily POV - no naštěstí, jak jsem psal, na bugy si nějak moc nestěžuji.

Hmm, a pod jakou verzí DosBoxu jsi hrál Stonekeep? Jaké máš CPU? Byla hra s patchem 1.2? :think: Protože zhruba od třetiny hry padá teda dost často. A taky jsem narazil na nějaký problém s nějakým předmětem - když nalistuji na stránku sekce "Items", která ted dotyčný (nevím co) předmět zjevně obsahuje, hra spadne s chybovou hláškou :twisted:

Případně používáš nějaké nastavení DosBoxu? Možná bych to mohl zkusit bez scalers a filtrování :think: Ale nechce se mi :mrgreen:
Naposledy upravil(a) sevencreature dne 11.10.2007 14:35, celkem upraveno 1 x.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

7c: Hrál jsem to ještě bez Dosboxů na amd K6 233 Mhz s win 95 a neuvěřitelnými 32 MB ram. :-)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Jab píše:7c: Hrál jsem to ještě bez Dosboxů na amd K6 233 Mhz s win 95 a neuvěřitelnými 32 MB ram. :-)
:lol: :lol: :lol:
Tak to nemáš právo si stěžovat. Nicméně já jsem to na Cyrixu 166 rozehrál dvakrát a pokaždé skončil kvůli nějakým bugům (poprvé u Ledové Královny - hra tam bez patche prostě spadla a šlus) a podruhé ve Faerie Realm - nějaký zákys, už nevím co přesně.

Takže teď to sice padá jak na běžícím pásu, ale pomalu a jistě se plížím a snad ho konečně dohraju :roll: :lol:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

sevencreature píše:Jen mi na něm vadí, že po dohrání hlavní dějové linie jsem jaksi přestal mít motivaci hrát dál. Takže doporučuji blbnout, obchodovat, cestovat vesmírem, objevovat vraky a tak dál už v průběhu hraní kampaně :-P
Souhlasím, hra je to opravdu skvělá ale po dohrání příběhu už mě prolézání vesmíru nějak přestávalo bavit a ani mody tomu moc nepomohly (ale moc rád bych někdy zkusil multiplayer, hra je pak víceméně MMO)
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“