Battle Isle Phase Four - Incubation and Wilderness Missions

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Najlepšie je, keď sa podarí zásah multi-target destroyerom - zasiahnuť nepriateľov, ktorí sú na rôznych úrovniach je paráda - prípadne minethrower :twisted:
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Mně se nejvíc líbily takové ty extrémní mise (ale bohužel moc jich tam nebylo :cry: ) - nepřátelé se rojí po desítkách, munice je prakticky na nule (používám už pouze bajonety), ještě potřebuju vybrat poslední bednu (teda přijde mi samozřejmé, že jsem vybral naprosto všechny bedny ve hře - tj. je mi jasné, že to dělá každý).

A takové ty kompromisy jako - teď už si nemůžu dovolit plýtvat municí - musím šetřit na konec - takže se nechám napadnout a budu doufat, že přežiju a nezpanikařím a v dalším kole je sejmu bajonetem :-P

Jak už jsem psal - na WM mě zklamalo, že pozdější mise byly příliš jednoduché :-( Ale uznávám, že poprvé mi Incubation nepřišla až tak lehká - teď už je to procházka růžovým sadem :cry:

Edit: Silverbow: Jj, ta je prima 8-)
Naposledy upravil(a) sevencreature dne 4.10.2005 15:42, celkem upraveno 1 x.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Silverbow
Sigilan
Příspěvky: 93
Registrován: 1.10.2005 11:35
Bydliště: Elysium
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Silverbow »

Frosty píše: A jaké se vám nejvíce líbily mise..?
Ta solo za kapitanku. Sniperka, jetpack a totalne taktizovanie. 8-)
Most people have evil spirits. You? You have stupid spirits. Go see shaman, get hole in head...
- Sulik, to G.W. Bush, in Fallout 2 -

WARNING: The content of this post may pose danger to your mental health.
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

7c: Kvůli dvoum vynechaným bednám, jsem si jednou Incubation dal ihned po dohrání znova :lol:
mmmm, bajonety - a ten nádherný zvuk při ''rozcáknutí'' nepřítele :twisted:

Silverbow: jj, to je taky má oblíbená - tam jsem snad neviděl nic jiného než varování o přehřáté zbrani :-) ....a když jednou minula a musela dát další dávku, která už hrozila zaseknutím zbraně - to byly nervy :lol:
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Fryn
Sigilan
Příspěvky: 60
Registrován: 3.10.2005 8:46
Bydliště: pořád někde blízko severu

Příspěvek od Fryn »

Tak také něčím přispěju. Na tuhle hru jen tak nezapomenu (teda na to, že jsem ji kdysi hrál, na nějaké specifidké věci si už moc nepamatuju :-) ) a je jen škoda, že jsem ji hrál ještě na starém kompu, kde mi blbnul zvuk u animaček a tak jsem ztratil trochu z příběhu. Teď si ji bohužel taky nepustím a to jen proto, že se mi ta hra nějak hádá s mým nynějším HW. Jinak ze zbraní si snad pamatuju jen na tu plazmu a dvouhlavňováka. Superlativy tu moc hýřit nebudu, protože většina zdejších příspěvků už to řekla za mě.
Člověk se na jistém fóru neukáže asi jen tak přes půl roku a najednou je tu nové fórum, ale se starými lidmi :).
DORIAN
Sigilan
Příspěvky: 22
Registrován: 17.3.2006 23:55

Re: Battle Isle Phase Four - Incubation and Wilderness Missi

Příspěvek od DORIAN »

trochu oprasim stary tema, po precteni jsem si rozvzpomel na krasne casy kdy jsem pred mnoha lety kosil hordy zelenych zabicek (ty scay-ger proste vypadaj jak zaby :-D ) a stahnul jsem si ze zminovane sajty http://scayra.free.fr/ full incubation, instalace probehla dobre, bezi mi to pod win XP ale mam jeden problem, uz pri spusteni hry je tam zpomalenej kurzor... proste se silene seka takze je to neovladatelny, veskera ostatni grafika, animace, vsechno funguje ale s tim kurzorem je to proste nehratelny :cry: zkousel jsem hru spustit v 3dfx ze to treba prestane (jiste, nesmysl) ale hlasi mi to nenalezeni souboru "glide2x.dll" a nasledne ůcard not detected" takze to nespustim...

poradi mi nekdo co s tim? pripadne i nejaky ovladace pro spusteni s vylepsenou grafikou? hledal jsem ale nicmoc jsem nenasel... hlavne co s tim kurzorem, nechapu cim to muze byt :-(
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Jj mne to robilo tiež - zapni si compatibility mode s Win95/98. (mne to pomohlo)
There is a limit to stupidity.
182
DORIAN
Sigilan
Příspěvky: 22
Registrován: 17.3.2006 23:55

Příspěvek od DORIAN »

CrowX píše:Jj mne to robilo tiež - zapni si compatibility mode s Win95/98. (mne to pomohlo)
ufff... diky ale jsem pocitacova lama, pocitac pouzivam tak maximalne na hry a psani ve wordu :lol: kde se zminovana compatibility nastavuje? :oops:
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Dorian: Incubation.exe (nebo zástupce) -> klikni pravým tlačítkem, vyber "Vlastnosti", záložku "Kompatibilita" a tam zaškrtni "Režim Kompatibility" a vyber 95 nebo 98.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Choď do zložky s hrou a klikni pravým tlačítkom na .exe súbor, ktorým sa hra spúšťa, vyber vlastnosti - hore uvidíš dve záložky - "obecné" - v tej práve si a "kompatibilita" - tam zaškrtni "tento program spustiť v režime kompatibility" a ďalej už je to hádam jasné - a nezabudni dať "použiť" - alternatívou je použiť tento postup na zástupcu na ploche (teda ak ho tam máš).
There is a limit to stupidity.
182
DORIAN
Sigilan
Příspěvky: 22
Registrován: 17.3.2006 23:55

Příspěvek od DORIAN »

diiiiiiiky! funguje ;-)
DORIAN
Sigilan
Příspěvky: 22
Registrován: 17.3.2006 23:55

Příspěvek od DORIAN »

asi jsem problemovej uzivatel nebo nevim :lol: hned v pate misi (the portal, mise zabit prvniho ufona s tim nerozbitnym krunyrem zepredu) mam problem... a to takovej ze po dohrani mi znova naskoci pouze opakovani ty mise, zkusil jsem to dohrat 3x ale nevypada to ze by me to melo chut pustit dal... jedinej efket je to ze se mi stackujou equipment points a za 4 opakovani mise jsem obdrzel 4 povyseni :lol: zkousel jsem to hrat odzacatku a je to asi nejakej bug, jdu to zkusit reinstalovat, snad to pomuze
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

No neviem, asi nepomôže - máš možnosť inej cesty, alebo je toto jediná možná misia v danom úseku? - ak áno tak použi cheaty - iné východisko nevidím. ;-)
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Trochu som nad tým ešte rozmýšľal - jj podobný problém som mal aj ja - toto je myslím prvá misia, v ktorej si dostal commendation, že? A keď klikneš na commend unit tak sa ti myslím reštartuje misia - to je spôsobené práve tými problémami s myšou - na rovnakom mieste ako je to tlačítko s commend unit je na ďalšej obrazovke myslím try again - a ono sa to proste iba narýchlo preklikne (ako keby si rýchlo stlačil 2x za sebou ľavé tlačítko) - myslím, že som to vyriešil buď iba stlačením enter - alebo som tam dal kurzor a stlačil enter - teraz si už presne nespomínam. ;-)
There is a limit to stupidity.
182
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Skvělá hra - kdybych se v jednom levelu totálně nezasekl, tak bych použil ještě mnohem víc megalomanskou pochvalu :!: 8-)

A ze zbraní jsem si nejvíce oblíbil (jako asi ve všech hrách) sniperku.. ;-)
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“