Wizardry 8

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět

Hráli jste?

Ano, skvělá pařba!
18
49%
Ano, ale moc mě to nechytlo.
5
14%
Ne.
14
38%
 
Celkem hlasů: 37

Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Anthrax: sám se divím, že mě ty souboje nezačaly ani ke konci hry prudit. Potom je dost velký problém, že zatímco nepřátelům stále rostou HP, tak ztrácí efekt ta plošná kouzla, která můžu používat. A pak se ty souboje teprve protahují...
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Teď si nejsem jistý, ale nešlo během nich ani sejvovat, že? To bylo teprve něco...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

CrowX píše:W8 - nuda - horšie ako W7.
No co je taky lepší :lol: (podle mého názoru nic, ale jak říkám, to je jen můj názor :lol: )

Jinak W8 mě celkem bavily - v podstatě mi vadily jen dvě věci:

je to moc krátké a moc jednoduché (dobře, prakticky primitivní :-( - Sir-Tech měl v té době docela problémy a údajně mu už nezbyl moc čas na samotnou hru - engine, grafika apod. zabraly asi moc času a financí).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

7c: hodně času rozhodně - vždyť pokud vím, dělali na posledním dílu asi 8 let ;-) .
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

MCZ: sejvovat opravdu nešlo. naštěstí
7C: KRÁTKÉ?? Jejdamane, no v porovnání s W7 je krátké asi všechno, ale zase vzhledem k téměř všem ostatním hrám je to dlouhé ažaž. navíc mám obavu, že byly-li by ještě delší, už by mohly začít nudit..
A peníze SirTechu opravdu došly, takže "některé části" hry nemohli udělat tak, jak by chtěli... :-(
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Mňa odradili hlavne súboje - kým sa nepriatelia ku mne dostali tak to zabralo strašne veľa času a ak mal človek bojovať 3 - krát za sebou tak to bolo o ničom - keby to urobili tak ako vo W7, iba s tým rozdielom, že by sa nepriatelia naraz zjavili okolo vzdialení iba na nejaký jeden/dva turny tak by ma to aj bavilo. 8-)
Naposledy upravil(a) CrowX dne 10.11.2005 17:19, celkem upraveno 1 x.
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Ajantis_CG_thief píše:MCZ: sejvovat opravdu nešlo. naštěstí
Ono je to nakonec samozřejmě dobře - třeba u IE her mi to vůbec nevadí, ale když po půlhodinovém trápení souboj ve Wiz8 prohraji a musím začít znovu, docela mě to odradí. Kdyby těch soubojů aspoň nebylo tolik...
Uživatelský avatar
MickTheMage
Sigilan
Příspěvky: 63
Registrován: 1.10.2005 14:05
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MickTheMage »

MCZ píše:
Ajantis_CG_thief píše:MCZ: sejvovat opravdu nešlo. naštěstí
Ono je to nakonec samozřejmě dobře - třeba u IE her mi to vůbec nevadí, ale když po půlhodinovém trápení souboj ve Wiz8 prohraji a musím začít znovu, docela mě to odradí. Kdyby těch soubojů aspoň nebylo tolik...
Ale tu aspon vidis, ze nejaky suboj nastane. Ked si spomeniem na W7, tu fanfaru, ktora zahrala zakazdym ked cloveka z nicoho nic napadli prisery... Jak som to ja nenavidel :)
"I wanted to be a Teminator but they require you have an armored hyperalloy skeleton and mine's mostly recycled truck tires."
http://mickthemage.blogspot.com
http://www.kulturakriplu.net
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

MCZ: ale zase byla ve Wizardry docela dobře přístupná možnost oživení... Já vítám nemožnost ukládání v každé hře v co nejvyšší míře, pokud je obtížnost na to optimalizovaná, protože jinak jsem hrozně paranoidní a ukládám téměř neustále (obzvláště je-li quicksave) i několikrát za minutu
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Tak mě se naopak stává, že čím je hra lepší a vtáhne mě do děje, tím víc zapomínám pravidelně ukládat. (a pak strašně nadávám když mě třeba v DeusEx sejmou a já udělal poslední save před dvěma hodinama :evil: )
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

Anthrax píše:Ten pavouk mě taky docela zarazil, ale horší to bylo, když jsem vyšel ven, pobil pár krabů a najednou se objevil Hogar, kterého jsem dal se štěstím a všemi kouzly, co jsem měl (a to měl navíc díky náhodě jen 300 HP).
Jj ten byl drsný, ze začátku jsem ho bral jako normálního kraba, ale měl nějakou výdrž a taky byl pěkně rychlý, no ale nebyl to pro mě takový problém jako Gregor. Toho jsem dal až na potřetí. Nejen že nemělo smysl před ním utíkat, navíc ten jeho jed.. :evil:
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

Crovax en-vec: Je to na tři CD.
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

CrowX píše:Mňa odradili hlavne súboje - kým sa nepriatelia ku mne dostali tak to zabralo strašne veľa času
Jo to je otrava - naštěstí je na to šikovný prográmek, který dokáže zvednout rychlost pohybu nepřátel, takže pak už je to celkem v pohodě.

Ke stažení je třeba tady:

http://wiz8.web1000.com/Wiz8Fast.html
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

AlieN: já se s tou svou mániií pro ukládání též snažím bojovat a u her, které nejsou primárně akční, už se to snad i daří, protože v Morrowindu už jsem se hodněkrát musel vracet k sejvu, který nebyl právě nejčerstvější (jednou dokonce asi 4 hodiny) :-/

Aby to nebyl úplný OT, děkuji 7c za ten odkaz! pokud se k W8 v budoucnu vrátím, určitě využiju!
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

Jsem teď v Arnice, docela pěkné město, jen by tam mohlo být živěji.
Už jsem si říkal, že mám nasysleno nějak moc peněz - jedna návštěva u zbrojíře a z 37000 mi zůstalo cca 1600. :-D
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“