Best quest

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Yachiko: celá Durlagova věž byla úžasná, ale říkal jsem si, že už je to dost velá quest... :-)
I ostrov vlkodlaků mám velmi rád.

CeBrk: s mizernou grafikou a ovládáním počítám, ale hudba...? J8 mám stáhnutý soundtrack a ta hudba je fantastická...? :shock:
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Ajantis: Áno Durlagova veža bola naozaj perfektná. Aj keď to bol jeden veľký quest, dá sa rozdeliť do menších častí. A jedna z tých čo ma upútali najviac bolo toto poschodie, alebo posledné poschodie - teda to "historické", na ktoré väčšina tvorcov návodov pre TOTSC tak nadáva...
Ostrov vlkodlakov je už imho väčší quest a je ťažko ho rozdeliť... to však nič nemení na tom, že bol tiež výborný...
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Ajantis_CG_thief píše:Yachiko: celá Durlagova věž byla úžasná, ale říkal jsem si, že už je to dost velá quest... :-)
Podle mě je to napsoto otřesna lokace. Ty pasti mi pily krev. :-?
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Ja som tých pasciach nevidel problémy - vedel som, že v Durlagovej veži bude niečo takého a Imoen som cvičil "odmalička". Aj keď to fakt prekonávalo moje očakávnia, tak sa mi podarilo odstrániť cca 2/3 pascí, ostatné ma bud´zranili/zabili alebo som sa im nejakou šťastnou náhodou vyhol. Ale imho sa tam hodili a bez nich by to nebolo on. Durlagovu vežu si ešte hocikedy rád zopakujem... ;-)
Uživatelský avatar
CeBrk
Lim-Lim
Příspěvky: 136
Registrován: 29.9.2005 15:39

Příspěvek od CeBrk »

Ajantis_CG_thief píše:CeBrk: s mizernou grafikou a ovládáním počítám, ale hudba...? J8 mám stáhnutý soundtrack a ta hudba je fantastická...? :shock:
Já už si to moc nepamatuji, je to nějaký ten pátek co jsem ho pařil, ale vybavuji si pouze nějaké šílené pípání. Uznávám, rytmicky zajímavé, ale to nic nemění na faktu, že šlo pouze o pípání. Stejně tak zvuky a namluvéné logy byly po technické stránce ubohé. Oproti strašidelnému hučení v System Shocku 2 a vůbec všem doprovodným zvukům, to je bída. Nicméně je možné, že sem tam měl něco špatně nastavené, popřípadě mi tam cosi haprovalo.

Ono se sice říká, že legendy nestárnou, ale mám-li být upřímný... stárnou. Zvlášť ty staré.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Questy? Hmm, I have no mouth and I must scream, Silent Hill, PS:T.....questy v BG1 = vůbec žádný, BG2 = leda tak Underdark a Arcanum si nepamatuju. Speciální cena za quest "najdi Nora s rádiem" v The Thing :-D
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Jab, Yachiko:
Ad pasti: já, když to hrál poprvé, a měl hlavní postavu zloděje, neměl jsem schopnost najít a odstranit past vycvičenou téměř vůbec- bo jsem AD&D téměř vůbec nerozuměl- to byl teprve v Durlagově věži zážitek! :twisted:
Ale stejně mě to bavilo hrozně moc, nevím čím to... .-)

CeBrk: nooo, dala by se ta hudba popsat jako "rytmické pípání", ale na CX verzi v dost kvalitní podobě, a já jsem navíc velký fanoušek elektronické hudby, takže mi velmi vyhovovuje :lol:
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Ajantis: To muselo byť dosť na nervy... :roll:
Ale aj tak predpokladám, že by ma Durlagova veža ani pri tomto baviť neprestala... BG je proste BG
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

No, já jsem tam ještě měl tenkrát nějaký problém s charmem. Tzn. že Ajantis byl v mé partě jen tak dlouho, jak měl na sobě charm. Jakmile to opadlo, tak na mi zaútočil na partu. Prostě bug. A ne jediný, který mi hraní datadisku značně znechutil. :-?
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Au... tak to je horšie.... ja som v datadsiku s bugmi problém nemal. Našťastie... a to som ešte mal TuTu...
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Tak tedy questy:
BGII - snad všechny paladinské questy (hlídání té holky, hledání vzpouřených paladinů); Nevidoucí oko...

PST - tak tady je toho plno, bronzová kulička, krabice s fiendem, osvobození Trist z ostroctví, nevěstinec, osvobození Ignuse a spousta dalších, úkoly v PST byly prostě fantastické :-P .

Stíny nad Rivou - věž temného mága, prozkoumávání hřbitova, Stipenovy úkoly.

Deus Ex - útěk z vězení - skutečně dobrá záležitost.

Clive Barker's Undying - hledání Ambroze - kdo nečetl jeho deníky, nepochopí 8-) .
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

MCZ: Ambrose byl super, pravda :-D mě se hlavně líbil, bo na tom obrazu připomínal Nicka Cavea zamlada :angel:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Vampiria: nevěřila bys tomu, ale mě Cavea taky připomněl :-D .

Pro neznalé, menší obrázek povedené rodinky Covenantů zde (druhý zleva).
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Ja bych potreboval spis fotku toho Cavea :).
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“