3.Prostějovský (Olomoucký) srázek

Chcete se potkat se svými idoly z fóra? Domluvte si schůzku.

Moderátor: yenn

Zamčeno
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

KOFi píše:PROČ :?: :shock:
K tomuhle se odmítám dále vyjadřovat :twisted: (chudinky servírky :roll: )
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Neferit píše:
KOFi píše:PROČ :?: :shock:
K tomuhle se odmítám dále vyjadřovat :twisted: (chudinky servírky :roll: )
Tak to mě fakt neznáš - dobrou obsluhu umím vždycky ocenit (dýžkem 8-) )..
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

KOFi: Neferit asi nemá pochopení pro povolání "chodící a oslintávané kusy masa" 8-)

Neferit: jo, rezervaci svěříme Tobě, doufám, že vyberewš tak dobře jako Tafif. A nezapomeň booknout ten největší salonek :lol:
Uživatelský avatar
Tafif
Sigilan
Příspěvky: 1140
Registrován: 10.10.2005 22:41
Bydliště: Za devatero horami...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tafif »

24. února nemůžu. Sestra má maturitní ples, takže o zábavu mám postaráno. Možná v sobotu 25. Proti Prostějovu nic nemám. Pokud tam seženete dobrý místo... Jináč v Olomouci znám ještě pár dobrých hospod. U Červeného volka - na dolním náměstí, levné, dobře vaří. U Vahaře - velice útulné a příjemné prostředí, ale je po rekonstrukci, takže nevím, jak to tam teď vypadá, ani cenově.
Hole mágů to nejsou přeludy,
bývají na konci zdobeny žaludy.
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Ajantis_CG_thief píše:KOFi: Neferit asi nemá pochopení pro povolání "chodící a oslintávané kusy masa" 8-)
Tak to máš teda pravdu; nemám pochopení :lol:
Neferit: jo, rezervaci svěříme Tobě, doufám, že vyberewš tak dobře jako Tafif. A nezapomeň booknout ten největší salonek :lol:
Ó, jsem poctěna důvěrou ve mě vloženou, doufám, že pizzerie (tuším ;-) ) zvaná Piccolo vám bude stačit 8-)

2 Tafif: A co teprve já - mě hodlají příští týden násilím odtáhnout na bráchův stužkovací ples. No, když slyším ty hrůzostrašné historky o jeho třídě, tak se mi tam chce asi tak jako se mi chtělo do Sendaininy enklávy :twisted:
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Neferit píše: ...doufám, že pizzerie (tuším ;-) ) zvaná Piccolo vám bude stačit 8-)....

2 Tafif: A co teprve já - mě hodlají příští týden násilím odtáhnout na bráchův stužkovací ples. No, když slyším ty hrůzostrašné historky o jeho třídě, tak se mi tam chce asi tak jako se mi chtělo do Sendaininy enklávy :twisted:
Piccolo tak velkým jedlíklm jako my určitě stačit nebude :lol:

S tím stužkáčem mě to překvapuje, na našem gymplu tam bývaj zásadně jen studenti daného ročníku a občas pár kantorů... a nad ránem už kdokoliv, kdo přijde.. :-)
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Ajantis_CG_thief píše:Piccolo tak velkým jedlíklm jako my určitě stačit nebude :lol:

S tím stužkáčem mě to překvapuje, na našem gymplu tam bývaj zásadně jen studenti daného ročníku a občas pár kantorů... a nad ránem už kdokoliv, kdo přijde.. :-)
Dovoluju si podotknout, že ty odtamtud určitě budeš odcházet hladový :lol: :lol: :lol:

Mno, naši mě tam chtějí odtáhnout s poukazem na to, že prý je tam málo holek (na druhou stranu, co čekáte u elektrotechniků, že). Můžu snad za tuto skutečnost já? :naughty:
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

KOFi píše:
Neferit píše:ad k obsluze - jsi hrozný člověk, víš o tom?
PROČ :?: :shock:
Protože chceš vidět kozy servírky a Neferit opomíjíš... 8-)
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Hamster: :naughty: Ty jsi TAKY hroznej, víš o tom? Ti dnešní chlapi... :snooty: to je KATASTROFA :doh:
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Neferit: Hehe, no všichni jsou v podstatě stejní - ale většina o tom nemluví :lol: (i když já teda preferuju obsluhu oblečenou)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Hamster píše:
KOFi píše:
Neferit píše:ad k obsluze - jsi hrozný člověk, víš o tom?
PROČ :?: :shock:
Protože chceš vidět kozy servírky a Neferit opomíjíš... 8-)
Na tom asi něco bude.. :twisted:

Teď vážně - myslel jsem to tak, že já po servírkách rozhodně neslintám a nějak víc bych si jich všímal v případě, že by byly nahoře bez :!: 8-)
To já jen, aby jste si o mě nemysleli něco špatnýho.. :whistle: :boohoo: :angel:
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Takže lidičky (rodiče, koně), nějaké informace k pizzerii Piccolo - ceny jsou v pohodě, nabídka taky a jak už jsem se informovala, tak je možnost stolu pro 6 lidí, který je stranou od ostatních :-D , ale řekla bych, že by vůbec nebyla na škodu včasná rezervačka ;-)
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Tafif
Sigilan
Příspěvky: 1140
Registrován: 10.10.2005 22:41
Bydliště: Za devatero horami...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tafif »

Dobře, takže počítáme s datem 25. 2.? Všichni se prosím vyjádřete, jestli je pro vás přijatelné, nebo ne. Já mám volno. Snad.
Hole mágů to nejsou přeludy,
bývají na konci zdobeny žaludy.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

25.2. je super.
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

25.2. by pro mě neměl být problém. Co na to Raz, KOFi a AlieN? (přece jenom bych si nerada hrála na Vrchní Sovu ;-) )
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Zamčeno

Zpět na „Srazy a setkání“